800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyEgypt lodí po Nilu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

Program zájezdu (4-denní plavba po Nilu):
1. den: Odlet z ČR do Hurghady, transfer do hotelu, ubytování s programem all inclusive, volno, večeře a nocleh.
2. den: Volno v Hurghadě s možností koupání u Rudého moře, all inclusive. Možnost zakoupení fakultativního výletu do Káhiry (jednodenní) nebo výletu na ostrov Giftun s možností potápění a šnorchlování.
3. den: Časně ráno odjezd autokarem do Luxoru, nalodění a oběd na lodi, východní břeh - prohlídka chrámů v Luxoru a Karnaku, největšího chrámového komplexu boha Amona v Egyptě budovaného nepřetržitě po dobu 2000 let, večeře a nocleh na lodi.
4. den: Snídaně, prohlídka západního břehu - chrámu královny Hatšepsut, jediné ženy starého Egypta s titulem faraóna, dále Údolí králů s možností návštěvy unikátních hrobek faraónů Nové říše, následuje krátká zastávka u Memnonových kolosů, návštěva alabastrové dílny. Následuje oběd a volno, večeře a nocleh na lodi.
5. den: Časně ráno pokračování v plavbě do Edfu - prohlídka chrámu zasvěceného bohu Horovi, svatyně chrámu je jednou z nejlépe dochovaných kultovních staveb faraonského Egypta, oběd, pokračování plavby do Kom Ombo, večeře a nocleh na lodi.
6. den: Po snídani prohlídka chrámu v Kom Ombo - dvojí chrám krokodýlího boha Sobeka a sokolího boha Hóra, pokračování v plavbě do Asuánu, volno, večeře a nocleh na lodi.
7. den: Snídaně, individuální volno nebo fakultativní autokarový výlet ke slavným skalním chtámům Abu Simbel (odjezd v časných ranních hodinách). Tato unikátní památka stojící na hranici Egypta a Súdánu, byla zachráněna pomocí UNESCO rozřezáním a přenesením ze dna Asuánské přehrady. Následuje návštěva chrámu v Philae - chrám bohyně Isis, vylodění, odpoledne transfer autokarem zpět do Hurghady, ubytování, večeře a nocleh v hotelu.
8. den: Snídaně, transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

Informace k cenám

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Počasí

Ain Soukhna

24°C Jasno

Dahab

27°C Jasno

Hurghada

26°C Jasno

Káhira

25°C Jasno

Luxor

26°C Jasno

Sharm El Sheikh

23°C Polojasno

Taba

27°C Jasno

×