800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyEgypt lodí po Nilu s pobytem u moře

  • Česky hovořící průvodce
  • Fakultativní výlety

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Povinné příplatky

Dětské ceny: 1. dítě 2-6 let na přistýlce 8 990 Kč • 1. dítě 6-12 let na přistýlce 15 990 Kč (v listopadu a únoru) • 1. dítě 6-12 let na přistýlce 16 990 Kč (v březnu a dubnu)

1. den:

odlet z Prahy do Hurghady, transfer do hotelu, ubytování s programem all inclusive, volno, večeře a nocleh.

2. den

: volno v Hurghadě s možností koupání u Rudého moře, all inclusive. Možnost zakoupení fakultativního výletu do Káhiry (jednodenní) nebo výletu na ostrov Giftun s možností potápění a šnorchlování.

3. den

: časně ráno odjezd autokarem do Luxoru, nalodění a oběd na lodi, východní břeh - prohlídka chrámů v Luxoru a Karnaku, největšího chrámového komplexu boha Amona v Egyptě budovaného nepřetržitě po dobu 2000 let, večeře a nocleh na lodi.

4. den:

snídaně, prohlídka západního břehu - Chrámu královny Hatšepsut, jediné ženy starého Egypta s titulem faraona, dále Údolí králů s možností návštěvy unikátních hrobek faraonů Nové říše, následuje krátká zastávka u Memnonových kolosů, návštěva alabastrové dílny. Oběd a volno, večeře a nocleh na lodi.

5. den

: časně ráno pokračování v plavbě do Edfu - prohlídka chrámu zasvěceného bohu Horovi, svatyně chrámu je jednou z nejlépe dochovaných kultovních staveb faraonského Egypta, oběd, pokračování plavby do Kom Ombo, večeře a nocleh na lodi.

6. den:

po snídani prohlídka chrámu v Kom Ombo - dvojí chrám krokodýlího boha Sobeka a sokolího boha Hóra, pokračování v plavbě do Asuánu, volno, večeře a nocleh na lodi.

7. den:

snídaně, individuální volno nebo fakultativní autokarový výlet ke slavným skalním chrámům Abu Simbel (odjezd v časných ranních hodinách). Tato unikátní památka stojící na hranici Egypta a Súdánu byla zachráněna pomocí UNESCO rozřezáním a přenesením ze dna Asuánské přehrady. Následuje návštěva chrámu v Philae - Chrám bohyně Isis, vylodění, odpoledne transfer autokarem zpět do Hurghady, ubytování, večeře a nocleh v hotelu.

8. den:

snídaně, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Možnosti ubytování

Počasí

Ain Soukhna

11°C Jasno

Dahab

17°C Jasno

Hurghada

14°C Jasno

Káhira

11°C Jasno

Luxor

9°C Jasno

Sharm El Sheikh

7°C Jasno

Taba

17°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

Hatšepsut

Hatšepsut

Egypt

Cena od: 17 262 Kč

Pro skupinu:

Plavba po Nilu s pobytem u moře

Plavba po Nilu s pobytem u moře

Egypt

Cena od: 16 990 Kč

Pro skupinu: