800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DAWAR EL OMDA

Hotel je postavený v orientálním stylu, situován v centru El Gouny přímo u laguny. První pláž s hrubším pískem je vzdálená 200m od hotelu. Klietni hotelu mají možnost využít i druhou písečnou pláž vzdálenou 800 metrů od hotelu, dopravu zajišťuje lodní transfer. Dopouručujeme všem klientům, kteří vyhledávají cenově dostupnou dovolenou v rodinném hotelu s krásnou zahradou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel je postavený v orientálním stylu, situován v centru El Gouny přímo u laguny. První pláž s hrubším pískem a pozvolným vstupem je vzdálená 200m od hotelu. Klietni hotelu mají možnost využít i druhou písečnou pláž vzdálenou 800 metrů od hotelu(doprava lodičkami).

Vybavení hotelu

4* boutique hotel, s celkovým počtem 66 pokojů, recepce, 2 restaurace, 3 bary, venkovní bazén s výhledem na lagunu, dětský bazén, dětské hřiště, miniklub, sauna, wellness, stolní tenis, golf, kitting, vodní sporty, diskotéka, wifi. Slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma.

Vybavení pokoje

2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, klimatizace, TV/SAT, telefon, trezor, minibar(za poplatek), wi-fi (za poplatek), varná konvice na kávu a čaj.

Strava

polopenze nebo all inclusive.

Náš názor

Příjemný rodinný hotel v centru El Gouny.

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 27 km

Počasí

Ain Soukhna

12°C Jasno

Dahab

18°C Jasno

Hurghada

16°C Jasno

Káhira

15°C Jasno

Luxor

13°C Jasno

Sharm El Sheikh

11°C Jasno

Taba

18°C Jasno