800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHathor - Egypt lodí po Nilu s pobytem u moře

Hurghada • Káhira (fakult.) • Assuán • plavba po Nilu • Abu Simbel (fakult.) • Kom Ombo • Edfu • Luxor • Karnak • Hurghada

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet do Hurghady. Po příletu vyřízení nezbytných celních formalit a následný transfer do hotelu v Hurghadě. Individuální volno s možností koupání, nákupů, večerní zábavy atd. Večeře a nocleh v 3* hotelu s polopenzí (možnost ubytování v 4* hotelu s polopenzí či s all inclusive – za příplatek).

2. den:

individuální volno v oblíbeném egyptském letovisku Hurghada.

3. den:

individuální volno v oblíbeném egyptském letovisku Hurghada. Fakultativně možnost podniknout celodenní výlet do Káhiry s návštěvou těch nejatraktivnějších míst – Egyptologického muzea, pyramid a Sfi ngy v Gíze, institutu papyru a galerie esencí (celodenní výlet autokarem, vstupy v ceně).

4. den:

individuální volno v oblíbeném egyptském letovisku Hurghada.

5. den:

časně ráno odjezd autokarem do Assuánu k nalodění na 4* loď po Nilu. Po obědě se vydáte k chrámu na ostrově Philae (zasvěcený bohyni Eset). Odpoledne individuální volný čas na relaxaci. Večeře a nocleh na lodi.

6. den:

snídaně a dopoledne individuální volno na lodi s plnou penzí. Fakultativně možnost zúčastnit se půldenní výpravy ke slavnému Abu Simbel. Po obědě vyplujete dále ve směru Kom Ombo. Večeře a nocleh na lodi.

7. den:

po snídani návštěva slavných chrámů v Kom Ombo. Návrat na loď, oběd a pokračování do Edfu, návštěva slavného chrámového komplexu (zasvěcen bohu Horovi), návrat na loď. Poslední část plavby po Nilu povede do Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

8. den:

snídaně a ukončení plavby. Autobusem se vydáte k prohlídkám chrámu královny Hatšepsovet, Údolí králů, Memnonových kolosů a alabastrové dílny. Po obědě vás čekají slavné chrámy v Luxoru a Karnaku. Transfer do Hurghady, ubytování v 3* hotelu s polopenzí (možnost ubytování v 4* hotelu s polopenzí či s all inclusive – za příplatek). Večeře a nocleh.

9.–11. den:

individuální volno v oblíbeném egyptském letovisku Hurghada, které můžete využít k relaxaci na pláži, potápění či jiným vodním sportům. Večer pak doporučujeme navštívit některý z oblíbených zábavních podniků a vynechat byste neměli ani místní obchůdky, které nabízejí nákup suvenýrů a jiného zboží za výhodné ceny.

12. den:

snídaně, dle letového řádu transfer na letiště a návrat zpět do ČR.

varianta B na 11 nocí: 

2.-4. den a 9.-11. den individuální volno v Hurghadě. Varianta C na 10 nocí: 7 nocí v Hurghadě, 3 noci plavba, 5.-10. den individuální volno v Hurghadě.

Počasí

Ain Soukhna

22°C Jasno

Dahab

24°C Jasno

Hurghada

23°C Jasno

Káhira

22°C Jasno

Luxor

23°C Jasno

Sharm El Sheikh

21°C Skoro jasno

Taba

24°C Jasno

×