800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHatšepsut

  • Historické Údolí králů
  • Přenádherný ostrov Giftun

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z České republiky, přílet do Hurghady, transfer do vybraného hotelu, ubytování.

2. den

Brzy ráno odjezd do Luxoru, po příjezdu oběd na lodi. Odpoledne prohlídka východního břehu Théb – chrámy v Karnaku a Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

3. den

Po snídani uvidíte Údolí králů, chrám královny Hatšepsut, zastavíte se u Memnonových kolosů a v dílně na výrobu alabastru. Navštívíte i Údolí králo ven, kde můžete obdivovat nádhernou zachovalou výzdobu hrobek královen. Po obědě plavba proti proudu Nilu, večeře a nocleh na lodi.

4. den

Tento den navštívíte chrám v Edfu zasvěcený bohu Horovi. Po obědě pokračování plavby do Kom Ombo, prohlídka chrámu, následuje plavby do Asuánu. Večeře a nocleh na lodi.

5. den

Dopoledne volný program, fakultativně možnost návštěvy skalních chrámů v Abu Simbel. Po návratu na loď oběd a odpoledne prohlídka chrámu Philae. Můžete si prohlédnout i nedokončený obelisk královny Hatšepsut ve staroegyptském lomu. V programu je i romantická projížďka felukou, z níž budete moci pozorovat nádherná panoramata Asuánu. Večeře a nocleh na lodi.

6. den

Volný program v Asuánu, možnost fakultativních výletů. V odpoledních hodinách odjezd do oblasti Hurghady, ubytování v hotelu, večeře a nocleh.

7. den

Volný den u Rudého moře.

8. den

Snídaně, transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do České republiky.

Cena zájezdu zahrnuje

Letecká doprava, 3 noci v hotelu 4* v Hurghadě s polopenzí, 4 noci s plnou penzí na lodi 4*, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, místní průvodce, transfery klimatizovaným autobusem, prohlídky dle programu včetně vstupů, letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb, palivový příplatek kalkulovaný na cenu paliva k datu 1. 6. 2010, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Cena zájezdu nezahrnuje

Doporučený příplatek za cestovní pojištění (40 Kč/osoba nad 18 let/ den, 20 Kč/osoba do 18 let/ den), vstupní vízum 450 Kč/ osoba, fakultativní služby, doporučené bakšišné, volitelný příplatek za all inclusive pro pobyt v Hurghadě.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Ain Soukhna

30°C Jasno

Dahab

35°C Jasno

Hurghada

32°C Jasno

Káhira

31°C Jasno

Luxor

37°C Jasno

Sharm El Sheikh

28°C Převážně oblačno

Taba

35°C Jasno

×