800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené Hurghady

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!rybka šibalka

Egypt, Hurghada
9. únor 2015

Každý den jsme s nadšením chodili šnorchlovat a poznávat nepoznané.V moři bylo plno rybiček,korálů,hvězdic,ale rybka šibalka byla jenom jedna.Vždy když jsem lehla na moře ve stejném místě se objevila rybka šibalka,chtěla si hrát.Brousila kolem mě obeplouvala ze všech stran a vůbec se mě nebála.I před kamerou se naparovala,byla to velká legrace,tancovala ,dováděla a já ji škádlila.Vždy jsem se na ni moc těšila.

Autor: Blanka Marešová , navštíveno 9/2011 Celý zážitek

Z krkonošských hor jsme letěli se ohřát do Egypta.Moře krásné,sice studenější,ale my se koupali.Pláž super,čistá,upravená.Místa dostatek.Hotel se skládá z bungalovů,je velmi rozsáhlý,pokud jste ubytováni až na konci,všude daleko.Strava,služby a ubytování celkem dobré

Autor: Jana Lukešová , navštíveno 2/2013 Celý zážitek

Luxusní dovolená

Egypt, Hurghada
26. listopad 2013

V letošním roce jsme si s přítelem splnili sen. Vydali jsme se v listopadu do Afriky, hotel jsme vybírali na poslední chvíli a nemohli jsme vybrat lépe. Do hotelu Bel Air jedem příští rok na sto procent znovu.
Služby v hotelu, personál i strava - vše bylo na jedničku s hvězdičkou. Navíc velmi ochotná a milá delegátka Valerie od CK Fischer nám doporučila několik výletů. Takže jsme se s potápěčským instruktorem Martinem podívali pod hladinu moře a s egyptským průvodcem Mohamedem (hovořil…

Autor: Michaela Hlinková (33 let), navštíveno 11/2013 Celý zážitek

gesto

Egypt, Hurghada
3. květen 2013

po návratu z dovolené v Giftunu jsme si stěžovali u Fischera na obvinění za krádež přehozů v hotelu. Vše je vyřešeno-dostali jsme jako odškodné zájezd pro 3 na stejné místo zdarma!!! Tak moc děkujeme.

Autor: Pája a kamošky (38 let), navštíveno 3/2013 Celý zážitek

Sahara

Egypt, Hurghada
15. duben 2013
Beduínská vesnice

Sahara 55 stupňů

Autor: Patrik Štecher (39 let), navštíveno 6/2012 Celý zážitek

mešita

Egypt, Hurghada
20. březen 2013

při návštěvě Hurghady jsem byla na výletě v místní mešitě a byl to úžasný zážitek, tento výlet jsem si ještě jednou v průběhu pobytu zopakovala. Ženy navléknout do dlouhých šatů a potí se a potí se, ale dá se to vydržet, jinak vás tam totiž nepustí.

Autor: Čadová J. , navštíveno 3/2013 Celý zážitek

moc hezké

Egypt, Hurghada
20. březen 2013

na dovolené v hotelu Jasmine jsme navštěvovali i pláž tohoto hotelu, moc se nám tu líbilo, bohaté sportovní vyžití a vyzkoušeli jsme i možnost stravovat se tady a moc nám chutnalo.

Autor: Čadová J. , navštíveno 3/2013 Celý zážitek

Doporučuji prohlídku Hurghady s průvodcem. Dostanete se i na místa, kam byste se běžně nedostali...

Autor: Jana Charvátová , navštíveno 5/2012 Celý zážitek

Ostrov Giftun

Egypt, Hurghada
10. září 2012

Tento výlet mohu jen a jen doporučit.My jsme stavěli na čtyřech místech, kde jsme mohli šnorchlovat.Je to nezapomenutelný zýžitek, jak už kvůli podmořskému životu, tak barvě moře a celkovému výhledu.Na lodi jsme dostali najíst i napít.Viděli jsme mnoho úžasných ryb, různých barev.Také murénu a delfíny.Písek na ostrově je jak hedvábný a barva moře kolem ostrova se nedá ani popsat.Myslím, že v evropských destinacích toto nikde neuvidíte.

Autor: Simona Kováčová , navštíveno 8/2012 Celý zážitek

Potápění

Egypt, Hurghada
29. srpen 2012

Rozhodli jsme si zakoupi výlet s potápěním.
Lod byla plná Čechů,bylo to fajnVyrazili jsme na moře.Asi po hodině jsme dorazili na místo určené k potápění.
Navlékli na na nás výstroj a hurá do vody:Místní potapěč,belmi milý kluk s námi vyrazil pod vodu,bylo to úchvatné,toto jsme si zopakovaliještě na jiném místě.byli jsme úplně unešení,neboť to byl náš sen.
Měli pro nás připravený oběd opravdu bohatý s mořskmi příšerkami,ovocem prostě bylo to žasné.Vzpomínáme do dnes a už se…

Autor: Blanka Marešová (54 let), navštíveno 4/2012 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-10 z 54
1 2 3 4 5 6
×