800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHATŠEPSUT 4 z Hurghady - zima

8 denní poznávací zájezd (z Hurghady)
NAVÍC! Údolí královen a romantická projížďka felukou.
Prodloužená plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů spojená s odpočinkem u Rudého moře.
V průběhu zájezdu můžete navštívit i jednu z nejatraktivnějších lokalit Egypta – skalní chrámy v Abu Simbel.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

8 denní poznávací zájezd (z Hurghady)
NAVÍC! Údolí královen a romantická projížďka felukou.
Prodloužená plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů spojená s odpočinkem u Rudého moře.
V průběhu zájezdu můžete navštívit i jednu z nejatraktivnějších lokalit Egypta – skalní chrámy v Abu Simbel.

Během okruhu je pro vás připravena pestrá nabídka fakultativních výletů - Fakultativní výlety

Program

Středa:
Odlet z České republiky; přílet do Hurghady; transfer do vybraného hotelu; ubytování.

Čtvrtek:
Brzy ráno odjezd do Luxoru; po příjezdu oběd na lodi. Odpoledne prohlídka východního břehu Théb – chrámy v Karnaku a Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

Pátek:
Po snídani uvidíte Údolí králů; chrám královny Hatšepsut; zastavíte se u Memnonových kolosů a v dílně na výrobu alabastru. Navštívíte i Údolí králo ven; kde můžete obdivovat nádhernou zachovalou výzdobu hrobek královen. Po obědě plavba proti proudu Nilu; večeře a nocleh na lodi.

Sobota:
Tento den navštívíte chrám v Edfu zasvěcený bohu Horovi. Po obědě pokračování plavby do Kom Ombo; prohlídka chrámu; následuje plavby do Asuánu. Večeře a nocleh na lodi.

Neděle:
Dopoledne volný program; fakultativně možnost návštěvy skalních chrámů v Abu Simbel. Po návratu na loď oběd a odpoledne prohlídka chrámu Philae. Můžete si prohlédnout i nedokončený obelisk královny Hatšepsut ve staroegyptském lomu. V programu je i romantická projížďka felukou; z níž budete moci pozorovat nádherná panoramata Asuánu. Večeře a nocleh na lodi.

Pondělí:
Volný program v Asuánu; možnost fakultativních výletů. V odpoledních hodinách odjezd do oblasti Hurghady; ubytování v hotelu; večeře a nocleh.

Úterý:
Volný den u Rudého moře.

Středa:
Snídaně; transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do České republiky.

V ceně je zahrnuto:
Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků; ubytování a stravování dle programu (3 noci v hotelu v Hurghadě s All inclusive; v případě okruhu 4* ve 4* hotelu; 4 noci s plnou penzí na lodi 4*); služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce; místní průvodce; transfery autobusem; prohlídky dle programu včetně vstupů; povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zák. č. 159/99 Sb.
Minimální obsazenost pro doprovod česky nebo slovensky hovořícího delegáta je 6 osob. V případě nižší obsazenosti zájezdu bude k dispozici pouze anglicky hovořící místní průvodce.

V ceně není zahrnuto:
Doporučený příplatek za cestovní pojištění 468 Kč/pobyt/dospělá osoba do 70 let; 702 Kč/pobyt/dospělá osoba od 70 let a 288 Kč/ pobyt/dítě (podrobnosti o pojištění naleznete v popisu destinace); vstupní vízum (cestovní kancelář vám zajistí vstupní vízum na požádání a za poplatek 740 Kč/osoba s vlastním pasem); fakultativní služby; doporučené bakšišné.

Počasí

Hurghada

32°C Jasno