800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyISIS I 5 z Hurghady

8 denní poznávací zájezd (z Hurghady ).
Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů spojená s odpočinkem u Rudého moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

8 denní poznávací zájezd z Hurghady
Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů spojená s odpočinkem u Rudého moře.

Program

Neděle:
Odlet z České republiky; přílet do Hurghady; transfer do hotelu; ubytování.

Pondělí:
Brzy ráno odjezd do Asuánu; po příjezdu navštívíte chrám Philae. Po prohlídce nalodění; večeře a nocleh.

Úterý:
Snídaně; prohlídka chrámu Kom Ombo; který je zasvěcen dvěma bohům - Sobekovi a Horovi. Následuje plavba do Edfu; prohlídka chrámu zasvěceného bohu Horovi; poté pokračování plavby do Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

Středa:
Tento den navštívíte Údolí králů; chrám královny Hatšepsut; zastavíte se i u Memnonových kolosů a v dílně na výrobu alabastru. V podvečerních hodinách navštívíte chrám v Luxoru a budete si jej moci prohlédnout za fascinujícího večerního osvětlení. Večeře a nocleh na lodi.

Čtvrtek:
Po snídani prohlídka chrámu v Karnaku; oběd na lodi. V odpoledních hodinách odjezd do oblasti Hurghady; ubytování v hotelu; večeře a nocleh.

Pátek – Sobota:
Volný den u Rudého moře.

Neděle:
Snídaně; transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do České republiky.

V ceně je zahrnuto:
Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků; ubytování a stravování dle programu (4 noci v hotelu v Hurghadě s all inclusive v 5* hotelu; 3 noci s plnou penzí na lodi 4*; obědový balíček při přesunu z Hurghady do Asuánu); služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce; místní průvodce; transfery autobusem; prohlídky dle programu včetně vstupů; povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Minimální obsazenost pro doprovod česky nebo slovensky hovořícího delegáta je 6 osob. V případě nižší obsazenosti zájezdu bude k dispozici pouze anglicky hovořící místní průvodce.

V ceně není zahrnuto:
Doporučený příplatek za cestovní pojištění 590 Kč/pobyt/dospělá osoba a 340 Kč/ pobyt/dítě do 18 let;; vstupní vízum (cestovní kancelář Vám zajistí vstupní vízum na požádání a za poplatek 740 Kč/osoba s vlastním pasem); fakultativní služby; doporučené bakšišné.

Počasí

Hurghada

14°C Jasno