800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyANUBIS 4 z Marsa Alam - zima

12 denní poznávací zájezd (z Hurghady).
Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů, návštěva Káhiry s prohlídkou Velkých pyramid, Sfingy a Egyptského muzea, to vše spojené s odpočinkem u Rudého moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

12 denní poznávací zájezd z Marsa Alam
Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů; návštěva Káhiry s prohlídkou Velkých pyramid; Sfingy a Egyptského muzea; to vše spojené s odpočinkem u Rudého moře.

Během okruhu je pro vás připravena pestrá nabídka fakultativních výletů - Fakultativní výlety

Program:

Neděle:
Odlet z České republiky; přílet do Marsa Alam; transfer do hotelu; ubytování.

Pondělí:
Brzy ráno odjezd do Asuánu; po příjezdu navštívíte chrám Philae. Po prohlídce nalodění; večeře a nocleh.

Úterý:
Snídaně; prohlídka chrámu Kom Ombo; který je zasvěcen dvěma bohům - Sobekovi a Horovi. Následuje plavba do Edfu; prohlídka chrámu zasvěceného bohu Horovi; poté pokračování plavby do Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

Středa:
Navštívíte Údolí králů; chrám královny Hatšepsut; zastavíte se i u Memnonových kolosů a v dílně na výrobu alabastru. V podvečerních hodinách navštívíte chrám v Luxoru a budete si jej moci prohlédnout za fascinujícího večerního osvětlení. Večeře a nocleh na lodi.

Čtvrtek:
Po snídani prohlídka chrámu v Karnaku; večer odjezd vlakem do Káhiry. Večeře a nocleh ve vlaku.

Pátek:
Tento den navštívíte Egyptské muzeum; areál Velkých pyramid v Gíze; Sfingu a přilehlý chrám. Rovněž budete mít možnost navštívit výrobnu papyru a vidět tak jeho tradiční zpracování. Po prohlídkách transfer do hotelu; ubytování; večeře a nocleh.

Sobota:
Volný den v Káhiře; možnost fakultativních výletů.

Neděle:
Po snídani odjezd do oblasti Marsa Alam; po příjezdu ubytování v hotelu; večeře a nocleh.

Pondělí – Středa:
Volné dny u Rudého moře.

Čtvrtek:
Snídaně; transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do České republiky.

V ceně je zahrnuto:
Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků; ubytování a stravování dle programu; (6 nocí v hotelu v Marsa Alam s All Inclusive; v případě okruhu 4* ve 4* hotelu; 3 noci s plnou penzí na lodi 4*; 2 noci s polopenzí v Káhiře ve 4* hotelu; 1 noc v lůžkovém vlaku s polopenzí; obědový balíček při přesunu z Marsa Alam do Asuánu); služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce; místní průvoce; transfery autobusem; prohlídky dle programu včetně vstupů; povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.
Minimální obsazenost pro doprovod česky nebo slovensky hovořícího delegáta je 6 osob. V případě nižší obsazenosti zájezdu bude k dispozici pouze anglicky hovořící místní průvodce.

V ceně není zahrnuto:
Doporučený příplatek za cestovní pojištění 468 Kč/pobyt/dospělá osoba do 70 let; 702 Kč/pobyt/dospělá osoba od 70 let a 288 Kč/ pobyt/dítě (podrobnosti o pojištění naleznete v popisu destinace); vstupní vízum (cestovní kancelář vám zajistí vstupní vízum na požádání a za poplatek 740 Kč/osoba s vlastním pasem); fakultativní služby; doporučené bakšišné.

Počasí

Ain Soukhna

22°C Jasno

Dahab

28°C Jasno

Hurghada

27°C Jasno

Káhira

26°C Jasno

Luxor

30°C Jasno

Sharm El Sheikh

20°C Jasno

Taba

28°C Jasno