800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AZURE WADI LAHMY

  • Průzračně čisté moře s korálovými útesy je vhodné pro potápění
  • Zábava pro děti i dospělé

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha a popis

Azure Wadi Lahmy je 3* hotel, který se nachází na jižním pobřeží Rudého moře s průzračně čistou vodou a korálovými útesy. Hotel je vhodný pro klienty toužící po odpočinkové dovolené s možností potápění se a šnorchlování. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie. Hotel se nachází cca 180 Km od mezinárodního letiště Marsa Alam. Centrum města Marsa Alam se nachází cca 112 km od hotelu.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje 220 pokoji, vstupní halou s recepcí, trezory (na recepci a pokojích- zdarma), barem, snack barem, restaurací na pláži, sladkovodním bazénem s výhledem na moře, internetovým připojením (za poplatek), obchody, prádelnou (za poplatek), půjčovnou aut (za poplatek), směnárnou, animačními programy, večerní show, masážemi (za poplatek), kulečníkem, vodními sporty (za poplatek), centrem pro potápěče (za poplatek), lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, volejbalové a fotbalové hřiště.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní TV, telefonem, klimatizací, mini ledničkou, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, balkonem nebo terasou.

Stravování

All inclusive - Snídaně: formou bufetu v restauraci na pláži (07:00- 10:00) - Obědy: formou bufetu v restauraci na pláži (13:00- 15:00) - Večeře: formou bufetu v restauraci na pláži (19:00- 21:30) V rámci programu all inclusive jsou zahrnuty alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby a lehké občerstvení během dne. Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. K večeři a do společenských prostor je požadováno vhodné formální oblečení, dlouhé kalhoty u mužů.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma. K dispozici je hostům volejbalové hřiště.

Pro děti

Pro nejmenší cestovatele je v hotelu k dispozici dětský klub, dětský bazén, animační programy, židličky v hlavní restauraci, postýlky. Dětské animační programy jsou organizovány mezinárodním animačním týmem a změna programu- dle vedení hotelu.

Sport a zábava

Volejbalové a fotbalové hřiště, kulečník, animační programy, vodní sporty, centrum pro potápění, masáže, internetové připojení. Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Internetové připojení, obchody, prádelna, půjčovna aut, směnárna, masáže, vodní sporty, centrum pro potápěče. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 118 km
vzdálenost od Letiště: 185 km

Počasí

Ain Soukhna

28°C Jasno

Dahab

29°C Jasno

Hurghada

33°C Jasno

Káhira

28°C Jasno

Luxor

29°C Jasno

Sharm El Sheikh

24°C Jasno

Taba

29°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL HILTON MARSA NUBIAN RESORT
9,4

HOTEL HILTON MARSA NUBIAN RESORT

Egypt, Marsa Alam

Cena od: 14 190 Kč

Pro skupinu:

HOTEL BRAYKA BAY REEF
8,2

HOTEL BRAYKA BAY REEF

Egypt, Marsa Alam

Cena od: 13 490 Kč

Pro skupinu:

HOTEL SHAMS ALAM RESORT
9,5

HOTEL SHAMS ALAM RESORT

Egypt, Marsa Alam

Cena od: 15 190 Kč

Pro skupinu:

HOTEL ABU DABBAB BEACH & RESORT
7,5

HOTEL ABU DABBAB BEACH & RESORT

Egypt, Marsa Alam

Cena od: 13 990 Kč

Pro skupinu:

×