Zobrazit všechny nabídky
Egypt | Hurghada | El Gouna

Arena Inn Apartments

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Apartmánový hotel nabízí restauraci. Ve společných prostorách mají hosté k dispozici internet (za poplatek). Děti si mohou hrát na dětském hřišti.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace, obývací část, kuchyň a koupelna. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. Je zde sejf a za poplatek minibar. Hosté mohou použít ledničku, mikrovlnnou troubu a varnou konvici/kávovar. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. Zařízení pokoje doplňuje telefon a televize. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Také je tu vysoušeč vlasů.

   Sport/zábava

   Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. U bazénu je bar s drobným občerstvením. V hotelu si mohou hosté vybrat z celé řady sportovních aktivit, například hru boccia a plážový volejbal, za poplatek je pak tenis a golf. Pro fanoušky vodních sportů je zde aqua fitness. Apartmánový hotel nabízí hostům mnoho indoorových sportovních aktivit. Je tu stolní tenis, kulečník a šipky a za poplatek squash.

   Stravování

   V objektu jsou na výběr tyto typy stravování - polopenze a stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Speciální atrakce je tzv. showcooking, při kterém mohou hosté sledovat přípravu jídel. K dostání jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

   Platba

   K placení lze v hotelu použít běžné platební karty.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248