Zobrazit všechny nabídky
Egypt | El Gouna

ARENA INN

  Poloha a popis

  Vybavení

  Hotel hostům nabízí celkem 144 pokojů. Pokoje se nachází v hlavní budově nebo v jedné z 36 vedlejších budov. Po příjezdu do objektu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí, která je otevřena 24 hodin. Check in/check out je možný 24 hodin. Je zde hotelový sejf. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. V objektu se nachází restaurace, jídelna, bar a hospoda. Jsou zde i různé obchody. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Je zde TV místnost. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Dále je možné využít lékařskou službu, pokojovou službu, prádelnu a kadeřnictví. Hosté mohou využít shuttleservis. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo.

  Vybavení pokoje

  V pokojích je klimatizace, ústřední topení a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. K vybavení také patří sejf a za poplatek minibar. K dispozici je také lednička a mini lednička. Zařízení pokoje doplňuje telefon, televize a WiFi (za poplatek). Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Také je tu vysoušeč vlasů. V hotelu jsou pokoje pro rodiny, nekuřácké pokoje a pokoje pro kuřáky.

  Sport/zábava

  Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Na terase s lehátky a slunečníky se mohou hosté opalovat a užívat si dovolenou. U bazénu je bar s drobným občerstvením. V objektu si mohou hosté vybrat z celé řady sportovních aktivit, například tenis, hru boccia, plážový volejbal, volejbal a jízdu na koni, za poplatek je pak jízda na kole/horském kole a golf. U externího prodejce je možné objednat rybaření. Milovníci vodních sportů mají na výběr mnoho aktivit, je zde například kitesurfing, potápění a aqua fitness. Je možné také zprostředkovat windsurfing. Hotel nabízí hostům mnoho indoorových sportovních aktivit. Je tu fitness studio, stolní tenis, kulečník, šipky, gymnastika a aerobik a za poplatek squash. Objekt nabízí mnoho sportovních a volnočasových aktivit, například saunu, parní lázeň a masáže. Objekt nabízí mnoho dalších zábavních aktivit, například animační program, diskotéku a miniklub.

  Stravování

  V hotelu jsou na výběr tyto typy stravování - polopenze a stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Objekt nabízí také drobné občerstvení. Speciální atrakce je tzv. showcooking, při kterém mohou hosté sledovat přípravu jídel. Nápoje jsou pro hosty v ceně. K dostání jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

  Platba

  Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.

  Copyright

  GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248