Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Egypt | El Gouna

ARENA INN

  Hodnocení

  5

  Poloha a popis

  Poloha

  Hotelový resort střední kategorie Arena Inn postavený v arabském stylu se nachází přímo u jedné z lagun střediska El Gouna, s jehož centrem s obchody, restauracemi a bary je spojen jen mostem přes lagunu. V blízkosti hotelu se nachází 18jamkové golfové hřiště, potápěčská centra, motokárová dráha a široká nabídka vodních sportů. Hurghada je vzdálena cca 30 km a mezinárodní letiště cca 27 km.

  Vybavení Hotelu

  Hostům je k dispozici hlavní budova se vstupní halou s 24 hodinovou recepcí, hlavní restaurací s výhledem na lagunu a bazén, barem, kavárnou, nákupním pasáží, klubem zdraví (několik druhů masáží a saun), TV místností, pro sportovní aktivity: volejbal, stolní tenis, kulečník. V areálu hotelu se nachází dva bazény (z toho jeden plavecký vyhřívaný), dětské brouzdaliště, snack bar u bazénu, sluneční terasa - lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma. Pro děti je připraveno dětské brouzdaliště, hřiště a miniklub. Za poplatek internetové připojení, minibar, masáže, sauna, turecké lázně, vodní sporty, služby potápěčského centra.

  Vybavení pokoje

  Moderně zařízené klimatizované pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, fénem, telefonem, SAT/TV, za poplatek wifi, minibar a trezor. Většina pokojů má k dispozici balkón.

  Pláž a plážový servis

  Hotel se nachází přímo u jedné z písečných lagun letoviska El Gouny. Na další větší pláž Zeytouna (cca 1 km od hotelu) u otevřeného moře s možností šnorchlování je možné se nechat přepravit hotelovým člunem každou hodinu cca od 9 do 17 hodin. Na pláži jsou lehátka, slunečníky a ručníky zdarma.

  Stravování

  Snídaně.