800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ARENA INN

již rezervován 79 x

Hodnocení:
10
z 10 na základě 1 recenze
  • Hotel se nachází v turistickém městečku El Gouna

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelový resort střední kategorie Arena Inn postavený v arabském stylu se nachází přímo u jedné z lagun střediska El Gouna, s jehož centrem s obchody, restauracemi a bary je spojen jen mostem přes lagunu. V blízkosti hotelu se nachází 18jamkové golfové hřiště, potápěčská centra, motokárová dráha a široká nabídka vodních sportů. Hurghada je vzdálena cca 30 km a mezinárodní letiště cca 27 km.

Vybavení Hotelu

Hostům je k dispozici hlavní budova se vstupní halou s 24 hodinovou recepcí, hlavní restaurací s výhledem na lagunu a bazén, barem, kavárnou, nákupním pasáží, klubem zdraví (několik druhů masáží a saun), TV místností, pro sportovní aktivity: volejbal, stolní tenis, kulečník. V areálu hotelu se nachází dva bazény (z toho jeden plavecký vyhřívaný), dětské brouzdaliště, snack bar u bazénu, sluneční terasa - lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma. Pro děti je připraveno dětské brouzdaliště, hřiště a miniklub. Za poplatek internetové připojení, minibar, masáže, sauna, turecké lázně, vodní sporty, služby potápěčského centra.

Vybavení pokoje

Moderně zařízené klimatizované pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, fénem, telefonem, SAT/TV, za poplatek wifi, minibar a trezor. Většina pokojů má k dispozici balkón.

Pláž a plážový servis

Hotel se nachází přímo u jedné z písečných lagun letoviska El Gouny. Na další větší pláž Zeytouna (cca 1 km od hotelu) u otevřeného moře s možností šnorchlování je možné se nechat přepravit hotelovým člunem každou hodinu cca od 9 do 17 hodin. Na pláži jsou lehátka, slunečníky a ručníky zdarma.

Stravování

Snídaně.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru
vzdálenost od Letiště: 38 km

Recenze

10
10. březen 2009 / Ing. Eva Řeháková

Hotel Arenna Inn, El Gouna.....nejkrásnější místo......jen radost a pohoda

Byla to naše nejkrásnější dovolená. Skvělý hotel, nádherné město, příjemní lidé...všechno jen nej,…

Celá recenze >

Počasí

Hurghada

32°C Jasno

×