800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PANORAMA INN

"Hotel Panorama je situován na poloostrůvku a je obklopen lagunou. Skládá se z hlavní budovy; ve které naleznete recepci a restauraci; ze čtyř dvoupatrových bloků a z tzv. vodních vilek. Některé z nich nabízejí přímý vstup z terasy do vody; jiné jsou situovány nad jezírkem. Hotel Panorama Inn je depandancí hotelu Panorama a je situován na druhé straně laguny; přes kterou se hosté dostanou přívozem. Klienti využívají neomezeně všechny služby hotelu Panorama včetně stravovacích. Na pláž u otevřeného moře se hosté pohodlně dostanou loďkou; která jezdí zdarma každou celou hodinu. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Hotel Panorama je situován na poloostrůvku a je obklopen lagunou. Skládá se z hlavní budovy; ve které naleznete recepci a restauraci; ze čtyř dvoupatrových bloků a z tzv. vodních vilek. Některé z nich nabízejí přímý vstup z terasy do vody; jiné jsou situovány nad jezírkem. Hotel Panorama Inn je depandancí hotelu Panorama a je situován na druhé straně laguny; přes kterou se hosté dostanou přívozem. Klienti využívají neomezeně všechny služby hotelu Panorama včetně stravovacích. Na pláž u otevřeného moře se hosté pohodlně dostanou loďkou; která jezdí zdarma každou celou hodinu.

Vzdálenosti

pláže (laguna) 0 km letiště 25 km centra 1 km nákupních možností 1 km

Ubytování

dvoulůžkový pokoj - možnost 2 přistýlek - individuálně ovladatelná - klimatizace - telefon - televizor se satelitním příjmem - minibar - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC) - trezor - balkon nebo terasa (většina pokojů)

Vybavení

vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - bar - diskotéka - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - dětský bazén - dětské hřiště

Pláž

písčitá s hrubým pískem - lehátka a slunečníky zdarma - plážový bar - v nabídce all inclusive pouze nealkoholické nápoje

Sportovní aktivity za poplatek

golf (v blízkosti hotelu) - potápění - fitness

Sportovní aktivity zdarma

nepravidelné večerní programy

Stravování v ceně

all inclusive: od 10:00 do 24:00. All inclusive lze čerpat ve vybraných prostorách hotelu a zahrnuje snídaně; obědy a večeře formou bufetu; odpolední svačinu; neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů (voda; džusy - nikoliv čerstvé; káva; čaj) a místních alkoholických nápojů (pivo; whisky; vodka; rum; víno pouze u oběda a večeře).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Hurghada

25°C Jasno

×