800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MÖVENPICK

Hotelový komplex v klidném prostředí, pro mnohé neznámého, ale stále oblíbenějšího střediska El Gouna, vybudovaný ve stylu beduínské vesnice, obklopen lagunami s písčitými plážemi a udržovanou zahradou. Celá oblast střediska je protkána systémem lagun, které ústí do otevřeného moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotelový komplex v klidném prostředí, pro mnohé neznámého, ale stále oblíbenějšího střediska El Gouna, vybudovaný ve stylu beduínské vesnice, obklopen lagunami s písčitými plážemi a udržovanou zahradou. Celá oblast střediska je protkána systémem lagun, které ústí do otevřeného moře.

Ubytování

prostorné pokoje s individuální klimatizací jsou zařízeny v tradičním stylu a vybaveny vlastní koupelnou se sociálním zařízením a vysoušečem vlasů, telefonem, SAT/TV, minibarem, trezorem, balkonem nebo terasou. Za příplatek a na vyžádání je možné zajistit rodinné pokoje, jejichž prostorové uspořádání je řešeno formou mezonetu. Hotel též disponuje možností ubytování v propojených pokojích a suitách.

Vybavení

prostorná vstupní hala s recepcí a směnárnou (bankou), hlavní restaurace s terasou, několik dalších barů a restaurací, bar u bazénu, snack bar na pláži, 3 velké bazény, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, lehátka a slunečníky na pláži. Přes den i ve večerních hodinách se o vaši zábavu postará animační tým.Pro děti: 2 dětské bazény.

1000

Stravování

polopenze Snídaně: bufetové Večeře: bufetové

Náš názor

Od hotelového řetězce Mövenpick na celém světě můžete očekávat jen ty nejlepší služby a ani hotel Mövenpick Resort ve středisku El Gouna na březích Rudého moře není výjimkou.

Pláž

Přímo u písčité pláže.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Hurghada

28°C Jasno

×