800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyEGYPTSKÉ CHRÁMY, PLAVBA PO NILU

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet Praha pravidelnou linkou ČSA v 21.40 hod.

2. den

přílet Káhira, přímý transfer Hurghada, ubytování v hotelu 2* u Rudého moře (určeno programem, možný příplatek za kategorii 3* nebo 4*), volný den, večeře.

3. den

snídaně, v časných ranních hodinách transfer autobusem do Asuánu, výlet lodí na ostrov Philae, prohlídka chrámu, nalodění na nilský parník, večeře a nocleh na lodi.

4. den

snídaně, dle časových možností fakultativně výlet Abú Simbel (autobusem 77 USD, letecky 165 USD), oběd na lodi, plavba na Kom Ombo, prohlídka místního chrámu zasvěceného bohům Sobekovi a Harverovi, plavba na Edfu, večeře a nocleh na lodi.

5. den

snídaně, prohlídka chrámu Edfu zasvěceného bohu Horovi, plavba na Luxor, v rámci plavby oběd na lodi, odpoledne prohlídka chrámů Luxor a Karnak, večeře a nocleh na lodi.

6. den

snídaně, návštěva Údolí králů včetně prohlídky tří hrobek egyptských faraónů, Memnonových kolosů a chrámu královny Hatšepsovet, návštěva dílny na výrobu alabastru, transfer autobusem do Hurghady, ubytování v hotelu 2* (určeno programem, možný příplatek za kategorii 3* nebo 4*), večeře.

7. den

volný čas na pláži s možností fakultativních výletů.

8. den

snídaně, v ranních hodinách transfer autobusem do Káhiry, volný čas nebo možnost fakultativního výletu Káhira (45 USD) - velké pyramidy v Gíze, sfinga, Egyptské muzeum, ukázka výroby papyrů a parfémů - závěrečná večeře, transfer na letiště.

9. den

přílet Praha pravidelnou linkou ČSA v 6.30 hod.

Info

Změna prog. vyhrazena, program se uskuteční při min. počtu 6 osob.

Počasí

Hurghada

28°C Jasno

×