800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHATHOR 4 z Hurghady

11 denní poznávací zájezd (z Hurghady).
Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů, návštěva Káhiry s prohlídkou Velkých pyramid, Sfingy a Egyptského muzea, spojená s odpočinkem u Rudého moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

11 denní poznávací zájezd z Hurghady
Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů; návštěva Káhiry s prohlídkou Velkých pyramid; Sfingy a Egyptského muzea.

Program:

Středa:
Odlet z České republiky; přílet do Hurghady; transfer do hotelu; ubytování.

Čtvrtek:
Volný den u Rudého moře.

Pátek:
Po snídani odjezd do Káhiry; po příjezdu ubytování v hotelu; možnost fakultativně navštívit působivý program „Sound and Light“ v areálu Velkých pyramid v Gíze; večeře a nocleh v hotelu.

Sobota:
Navštívíte Egyptské muzeum; areál Velkých pyramid v Gíze; Sfingu a přilehlý chrám. Rovněž budete mít možnost navštívit výrobnu papyru a vidět tak jeho tradiční zpracování. Večeře a nocleh v hotelu.

Neděle:
Volný den v Káhiře; možnost fakultativních výletů. Ve večerních hodinách odjezd vlakem do Asuánu. Večeře a nocleh ve vlaku.

Pondělí:
Po příjezdu nalodění; v odpoledních hodinách navštívíte chrám Philae. Návrat na loď; večeře a nocleh.

Úterý:
Snídaně; prohlídka chrámu Kom Ombo; který je zasvěcen dvěma bohům - Sobekovi a Harverovi. Následuje plavba do Edfu; prohlídka chrámu zasvěceného bohu Horovi; poté pokračování plavby do Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

Středa:
Tento den navštívíte Údolí králů; chrám královny Hatšepsut; zastavíte se i u Memnonových kolosů a v dílně na výrobu alabastru. V podvečerních hodinách navštívíte chrám v Luxoru a budete si jej moci prohlédnout za fascinujícího večerního osvětlení. Večeře a nocleh na lodi.

Čtvrtek:
Po snídani prohlídka chrámu v Karnaku; oběd na lodi. V odpoledních hodinách odjezd do oblasti Hurghady; ubytování v hotelu; večeře a nocleh.

Pátek:
Volný den u Rudého moře.

Sobota:
Snídaně; transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do České republiky.

V ceně je zahrnuto:
L etecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků; ubytování a stravování dle programu (4 noci v hotelu v Hurghadě s All inclusive ve 4* hotelu; 3 noci s plnou penzí na lodi 4*; 2 noci s polopenzí ve 4* hotelu v Káhiře; 1 noc s polopenzí v lůžkovém vlaku); služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce; místní průvoce; transfery autobusem; prohlídky dle programu včetně vstupů; povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

M inimální obsazenost pro doprovod česky nebo slovensky hovořícího delegáta je 6 osob. V případě nižší obsazenosti zájezdu bude k dispozici pouze anglicky hovořící místní průvodce.

V ceně není zahrnuto:
Doporučený příplatek za cestovní pojištění 468 Kč/pobyt/dospělá osoba a 288 Kč/pobyt/dítě (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stranách katalogu); vstupní vízum (cestovní kancelář Vám zajistí vstupní vízum na požádání a za poplatek 450 Kč/osoba s vlastním pasem); fakultativní služby; doporučené bakšišné.

Počasí

Hurghada

22°C Jasno

×