Egypt | Hurghada | Hurghada

HAWAII LE JARDIN

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

ne 30.6.2013
"moc pěkná dovolená"
9.25
Moc se mi líbilo, zase bych se vrátila. Přívětivá země a mílí lidé. Rusové tam byly také, ale nevnímala jsem je nijak rušivě.Animátorky dětských programů se věnovaly všem stejně a dokázaly si získat jak ruské děti, tak francouzské i české, a přestože program byl v ruštině, žádné jazykové bariéry mezi nimi nebyly.
9
"Poloha a pláž"
"Moře poměrně čisté ve srovnání s Tuniskem. Zpočátku korálové podloží, které se však dá překonat i bosky a potom úžasné plavání na nedaleký ostrůvek. Moře senzační, stejně tak plavání!"
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"Problém jen s výměnou ručníků na pokoji, jinak všude čisto a pořádek, vybavení obvyklé."
10
"Služby a personál"
"Personál milý, usměvavý, příjemný . Zejména animátoři úžasní, dokázali odhadnout míru nátlaku ke sportovnímu vyžití. Nikoho nenutili a přitom byli vždy příjemní a dobře naladění. Velká poklona!"
10
"Zábava, sport, strava"
"Aerobik,jóga, vodní pólo, tance, petang ... zkrátka každý si přijde na své."
ne 30.6.2013
"Hotel Festival - 60%"
5.25
Docela se nám zde líbilo, ale nevrátili bychom se do tohoto hotelu protože je tady narváno Rusama, kteří jsou arogantní a nevychovaní. Hotel samotný je jako ta zvadlá květina, která stála ve váze po celou dobu našeho pobytu ve vstupní hale (na očích recepce).
7
"Poloha a pláž"
"Hotel je přímo na pláži. Do moře vedou schody, pozvolná pláž cca 200 metrů mělčiny. Za odlivu cca 20cm vody, za přílivu 60. Voda čistá, vítr ani vlny nejsou. Korály z 80% zničené - nikdo je nehlídá. Není divu - rekreanti v botech do moře ťápou přímo po korálech přestože jsou ohrazeny lanem s bójemi. Při šnorchlování jsem narazil na pár - pán mi vyplašil všechny ryby jako magor a paní měla plavky nacpané mušlemi a ulámanými korály - pánovi jsem vynadal a až později zjistil, že jsou OBA ČEŠI..."
5
"Hotel a úroveň vybavení"
"Na Egyptské čtyři hvězdy přiměřeně. 80% Rusů - no comment... Hotel má nejlepší léta za sebou a je to na vybavení dost vidět. Kapacita jídelen v plné sezóně nestačila. Přestože se lidi na jídlo střídali, byl boj o stoly. Pokoje docela v pohodě, ale luxus to rozhodně není. Evropské tři hvězdy max. Krásná byla zahrada hotelu s datlovými palmami, dobře udržované bazény."
4
"Služby a personál"
"Personál je celkem v pohodě. Prostě, na ten příval lidí a aroganci rusů dělají co se dá - snaží se... Jeden uklízeč byl za 5 EUR bakšiše perfektní, po výměně z nás druhý tahal bakšiš ale dělat se mu nechtělo... Pozor na Early check-in... Nevím jak jinde, ale tady vás neubytují dřív než ve dvě a můžete čekat třeba od pěti od rána... Řešte dobu příletu a ubytování s cestovkou předem!"
5
"Zábava, sport, strava"
"Animátoři byli výborní, i když všechno je orientované na Rusy. Byly programy pro děti, cvičení na pláži...klasika. Snažili se... Jídlo přiměřené na čtyři hvězdy, obměňované a doplňované. Kvůli šnorchlování nebo potápění do tohoto hotelu nejezděte...to byste museli přijet o dvacet let dřív..."
st 31.7.2013
"HOTEL "MOSKVA""
6
Agent USAMA...100%,v případných zdrav.problémech vše řeší ihned u lekaře(platí cest.Poj.).Dodá léky Antinal za 2-dolary.Dobře poradí. Výlet od něj Gifton-supr. Dále na průjem zabírá i Endiaron-po jídle. Rada:Taxi z hotelu nás odvezl do Staré Hurgády(udajně/odveze Vás kam chce)...pozor: Obchod "RAMZES" obchodník neunesl sjednanou slevu a obratně nám zabalil poškozené - neúplné zboží. Vyplatí se nakupovat v hotelu a na letišti.Největší výběr a ceny se dají dobře smluvit. Pokud si uděláte své pohodlí najdete zde odpočinek a radost s úžasně teplého,čistého moře - plného života.
6
"Poloha a pláž"
"Rozhodně boty do vody. Ručník si vemte vlastní , za ztrátu plážového je pokuta (zřejmě cílené ztráty). Lehátka jsou již po 9hod.již obsazené."
6
"Hotel a úroveň vybavení"
"Přeplněný hotel. Výtahy nejezdí. Vybavení hotelu ucházející rozhodně není 4****. Jinak čisto a uklizeno, veřejné WC udržované."
6
"Služby a personál"
"Recepce velmi neochotní . Ostatní příjemní a úslužní. Mluví se hl. anglicky a rusky. Dle mého žádné národnostní rozdíly."
6
"Zábava, sport, strava"
"Denně diskotéky atd.... 1xrestaurace -Asie velmi příjemné. Grilují a smaží před Vámi.Výběr ovoce,dortů,pečiva a salátů. Balená voda 1os./0,6l denně.Ostatní pití rozlévají před Vámi,jen si musíte vyčkat frontu."
ne 30.6.2013
"špatné místo,špatný hotel"
1.75
Byl to můj třetí Egypt,ale nejhorší.Kdo chce prožít klidnou dovolenou bez stresu,tak rozhodně vynechte tento hotel.
1
"Poloha a pláž"
"Hotel sice leží v upravené zahradě,ale to je asi tak všechno. Pláž je tvrdý písek podobný betonu.Vstup dp moře komplikovaný.Pokud se chcete vykoupat /ne jenom cachtat/musíte si udělat delší procházku v moři."
3
"Hotel a úroveň vybavení"
"Úroveň hotelu je průměrná,na pokoji je sice trezor zdarma,ale k čemu,když nefunguje.Ještě,že se tam nekrade."
2
"Služby a personál"
"Personál na recepci je neochotný. Úklid se konal až potom,co jsme kontaktovali delegáta,třetí den. Toaletní papír jsme si museli vyžádat. Delegát EXIM TOURS nám tvrdil,že s nimi nic nezmůže.K čemu tam je?"
1
"Zábava, sport, strava"
"Zábava je řvoucí hudba,sport nehodnotím. Strava katastrofální,jednotvárná,maso téměř žádné.Pití v jídelně a barech má teplotu svařáku.Po 15 minutách nejsou talíře,hrky apod."

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna