800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHorus 4 / Kahira - Sunrise Le Jardin

15 denní poznávací zájezd z Hurghady. 7 denní plavba po Nilu s programem All Inclusive a návštěvou přilehlých památek, spojená s poznáním Káhiry a zakončená odpočinkem u Rudého moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

15 denní poznávací zájezd z Hurghady. 7 denní plavba po Nilu s programem All Inclusive a návštěvou přilehlých památek; spojená s poznáním Káhiry a zakončená odpočinkem u Rudého moře.

Program:

Středa
Odlet z České republiky; přílet do Hurghady; transfer do hotelu Sunrise Le Jardin 4*; ubytování.

Čtvrtek
Volný den u Rudého moře ve zvoleném hotelu; možnost využít fakultativní výlety.

Pátek
Po snídani odjezd do Káhiry; po příjezdu ubytování v hotelu; možnost fakultativně navštívit působivý program „Sound and Light“ v areálu Velkých pyramid v Gíze; večeře a nocleh v hotelu.

Sobota
Navštívíte Egyptské muzeum; areál Velkých pyramid v Gíze a Sfingu. Večeře a nocleh v hotelu.

Neděle
Volný den v Káhiře; možnost fakultativních výletů. Ve večerních hodinách odjezd vlakem do Asuánu. Večeře a noceh ve vlaku.

Pondělí
Po příjezdu nalodění; oběd na lodi; v odpoledních hodinách navštívíte chrám Philae a budete si moci prohlédnout nedokončený obelisk královny Hatšepsut; večeře a nocleh na lodi v Asuánu.

Úterý
Snídaně na lodi. Individuální program; dopoledne fakultativně možnost návštěvy skalních chrámu Abu Simbel nebo Velké Ausánské přehrady; chrámu Kalabša a núbijské venice. Oběd na lodi. Odpoledne následuje romantická plavba felukou po Nilu. Plavba do Kom Ombo. Den zakončíte večeří a noclehem na lodi.

Středa
Snídaně na lodi. Prohlídka chrámu v Kom Ombo zasvěcenému dvěma bohům - Sobekovi a Horovi; oběd na lodi a plavba přes Edfu do Esny. Večer individuální program. Večeře na lodi.

Čtvrtek
Snídaně na lodi. Dopoledne plavba do Luxoru. Oběd na lodi. Odpoledne prohlídka chrámu v Luxoru a Karnaku. Večeře a nocleh na lodi v Luxoru.

Pátek
Po snídani návštěva Údolí králu a královen; chrámu královny Hatšepsut. Po nalodění oběd. Odpoledne možnost fakultativně okruh Luxorem. Večeře a nocleh na lodi v Luxoru.

Sobota
Individuální program či fakultativní výlet v časných ranních hodinách let balónem nad Luxorem; chrám Medinat Habu; Deir El Medina. Oběd na lodi a plavba do Edfu. Večeře a nocleh na lodi.

Neděle
Po snídani na lodi prohlídka chrámu v Edfu. Plavba do Kom Ombo; oběd na lodi. Individuální program. Večeře a nocleh na lodi v Asuánu.

Pondělí
Snídaně na lodi; individuální program. Oběd na lodi. V odpoledních hodinách odjezd do Hurghady; ubytování v hotelu Sunrise Le Jardin 4*; večeře; nocleh.

Úterý
Volný den u Rudého moře v hotelu Sunrise Le Jardin 4*; možnost využít fakultativní výlety.

Středa
Snídaně; transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do České republiky.

V ceně je zahrnuto:
Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků; ubytování a stravování dle programu. 7 nocí v hotelu v Hurghadě All inclusive v případě okruhu 4* ve 4* hotelu Sunrise Le Jardin; 7 nocí s All inclusive na lodi 5*; služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce*; místní průvodce; transfery autobusem; prohlídky dle programu včetně vstupů; povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona c. 159/99 Sb.
All inclusive na lodi: 12:00–24:00; zahrnuje snídaně a obědy formou bufetu; večeře formou bufetu nebo servírované; neomezené množství rozlévaných místních nealkoholických nápojů (postmixové nápoje; voda; filtrovaná káva; čaj; espreso) a alkoholických nápojů (pivo; vodka; whisky; ouzo; rum;gin; tequila). Lze čerpat v místech a časech určených managementem lodi.

V ceně není zahrnuto:
Doporučený příplatek za cestovní pojištění 468 Kč/pobyt/dospělá osoba a 288 Kč/pobyt/dítě; vstupní vízum (cestovní kancelář Vám zajistí vstupní vízum na požádání a za poplatek 450 Kč/osoba s vlastním pasem); fakultativní služby; doporučené bakšišné.

* minimální obsazenost pro doprovod česky nebo slovensky hovořícího delegáta je 6 osob. V případě nižší obsazenosti zájezdu bude k dispozici pouze anglicky hovořící místní průvodce

Důležitá upozornění:
Pořádající CK si vyhrazuje právo na drobné odchylky od programu vypsaných poznávacích zájezdů. Upozorňujeme na skutečnost; že programy popsané u jednotlivých zájezdů jsou orientační. Harmonogram prohlídek; zejména při plavbě po Nilu může být aktuálně změněn a závisí i na organizaci lodního provozu na Nilu.

Počasí

Hurghada

21°C Jasno

×