800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EL TABIA

Velmi jednoduchý hotel skládající se z hlavní budovy a dvou postranních křídel, je umístěn blízko centra Hurghady - Sakkaly. Od písečné pláže je oddělen místní komunikací. Služby tohoto hotelu ocení zejména ti klienti, kteří hledají nenáročné ubytování za výhodnou cenu a mají zájem zblízka zažít neopakovatelnou atmosféru pobytu v zemi s arabskou kulturou a tradicí. Lokalizace: Cca 1 km od centra Hurghady - Sakkaly, cca 5 km od letiště Hurghada.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel leží asi 2 km od centra Hurghady ( Dahar) a 15 km od letiště. Hotel je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Nabízí v blízkém okolí velké množství obchodů a restaurací a malou písčitou pláž s pozvolným vstupem do moře.

Vybavení Hotelu

Hotel disponuje vtsupní halou s recepcí, orientální kavárnou, dvěma restauracemi. Dále je zde bar na pláži a u bazénu (kde je možnost lehátek a slunečníků), dětský bazén, dětské hřiště, připojení k internetu.

Vybavení pokoje

Pokoj je vybaven individuálně ovladatelnou klimatizací, telefonem, ledničkou, TV/SAT, vlastním sociálním zařízením. Dále většina pokojů má k dispozici balkón a za poplatek na recepci je možné objednat trezor.

Pláž a plážový servis

Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu a disponuje i barem na pláži. Možnost lehátek a slunečníků.

Sport a Fitness

Zdarma hotel nabízí animační programy. V ceně all inclusive je 30 min biliard zdarma. Dále za poplatek možnost volejbalu, biliardu, sauny, masáže, vířivky a dětského koutku.

Stravování

Polopenze

Počasí

Hurghada

24°C Jasno

×