Zobrazit všechny nabídky
Egypt | Ain Sokhna | Hurghada

El Geisum Village

   Shrnutí hodnocení
   Průměrné
   3.4

   Hodnocení našich klientů


   čtvrtek 01. 12. 16
   "JIŽ NIKDY TRÁVIT DOVOLENOU V HOTELU GEISUM VILLAGE!!"
   5
   JIŽ NIKDY GEISUM VILLAGE!! VAROVÁNÍ VŠEM CO CHTĚJÍ V TOMTO HOTELU TRÁVIT DOVOLENOU - TOMUTO HOTELU SE VYHNĚTE VELIKÝM OBLOUKEM!! V hotelu jsem pobýval 12 dnů - od 22.12.2016 do 2.1.2017 PŘÍŠERNÉ!
   8
   "Poloha a pláž""Poloha hotelu nedaleko centra - vyhovující Pláž u hotelu - vyhovující"
   1
   "Hotel a úroveň vybavení""Pobyt se stravou all inclusive v ceně 34 USD/den, jsem si objednal na webové stránce Booking.com, kde byl nabízen a následně i hotelem potvrzen zcela jiný pokoj, než ten, co mi byl při příjezdu poskytnut. V přiděleném pokoji č. 204 nebyl ani stolek, ani židle, aby si host mohl sednout. Pouze na balkoně bylo jakési plastové křesílko. Ve skříni byla pouze 3 ramínka a špína na podlaze. Ve sprše byl závěs s plísní ve spodní části. V pokoji byla příšerná zima, obzvláště v noci, kdy výrazně poklesla teplota. Mezi dveřmi na balkon a zárubní je velká škvíra kudy proudí do místnosti studený vzduch, okenní tabulka je prasklá, okno netěsní. Původně jsem neměl v pokoji ani deku a byl jsem nucen spát pouze pod prostěradlem a slabounkým přehozem. V noci jsem se budil zimou a musel si obléci tepláky, flanelovou košili a nasadit zimní čepici na hlavu, aby mi nebyla zima. Druhý den jsem v recepci žádal výměnu pokoje, ale byla mi pouze dána k dispozici 1 deka. Asi za 2 dny mi byla poskytnuta další deka, protože i pod tou jednou mi byla stále zima! Velmi jsem nachladl, následkem prochladnutí v noci, jsem následně trpěl úpornou bolestí zad a ledvin. Rovněž jsem dostal kašel a rýmu! Po celou dobu mého pobytu nebylo k dispozici inzerované připojení k internetu, a to ani v recepci – internet údajně nefungoval!! Neměl jsem proto žádné spojení = messenger, s domovem, s rodinou, ani se svým ošetřujícím lékařem pro případné konzultace zdravotního stavu! Proto účtovanou částku 34 USD za noc považuji vzhledem ke kvalitě ubytování a poskytnutým službám za přemrštěnou! Vrcholem však bylo, že v den odjezdu, tj. v pondělí 2.1.2017 jsem nemohl pobyt uhradit pomocí terminálu kreditní kartou. Personál požadoval uhradit 374 USD, což bylo údajně dle kurzovního lístku 6.732 L.E. (egyptských liber) v hotovosti - cash, protože údajně stále nefunguje internet !! Celkem po mně bylo požadováno uhradit 384 USD = 6.932 L.E. = Total Z toho bylo 10 USD za dopravu na letiště - taxi, kterou mi v recepci zajistili, ale těch 10 USD bylo přepočteno v lichvářském kurzu 1 USD = 20 L.E. TOTAL 200 L.E. Požadovanou částku jsem byl nucen vybrat v bankomatu v bance, kam mě odvezl autem majitel hotelu, či jeho manager. Celkovou požadovanou částku jsem musel vybírat na několikrát, protože maximální částka na 1 výběr činí 3.000 L.E. Protože vlastním pouze kreditní kartu, která je určena především na platby obchodníkům, nikoliv pro výběr hotovosti z bankomatu, navýšily se tak moje výdaje jednak o poplatek za výběr finanční částky ve výši 564,42 Kč a za úrok z vybrané částky, tj. za výběr finanční hotovosti. Úrok z vybrané částky činí: 2,5 % p.m. (per mensem), resp. 29,99 % p.a. (per annum) !! "
   10
   "Služby a personál""Jediné plus v hotelu Geisum Village je obslužný personál v jídelně a to jmenovitě pánové Hani, Tare a Karam, kteří si zaslouží velikou pochvalu, za svoji práci, vstřícnost a ochotu vůči hostům. Zaměstnavatel nebo majitel hotelu by je měl za jejich skvělé služby a práci odměnit!!"
   1
   "Zábava, sport, strava""V ceně byla sice strava All inclusive, ale bylo poskytováno pouze jídlo 3x denně a malé občerstvení ve formě nápojů v bufetu venku. Nebyla však poskytována odpolední svačina, či sendvič, ba ani 1 lahev balené vody o obsahu 1 litr na den!!"

   čtvrtek 01. 05. 14
   "hrůza"
   3
   hrozný ani za ty peníze to nestojí je to jak z hororu
   1
   "Poloha a pláž""hrozná možná ani 10 nestačí"
   1
   "Hotel a úroveň vybavení""staré špinavé už nikdy po 2 hod jsem zažádala o přeložení do jiného hotelu"
   9
   "Služby a personál""hodnílidé"
   1
   "Zábava, sport, strava""netuším"

   pátek 01. 05. 15
   "tento hotel se mi nelíbil"
   1.75
   špatný
   1
   "Poloha a pláž""špína kam jen se člověk podíval , po celou dobu naší dovolené tam eyptský dělník opravoval lodˇa my jsme si připadali jako na pile při řezání dříví .slibované korály hluboko ve 20 m moře.divím se ck Fisher , že za tak drahý peníz ještě tento hotel nabízí , asi se tam zřejmě nebyl ani podívat."
   2
   "Hotel a úroveň vybavení""velice staré pokoje , padala na nás omítka , po zažádání delegátkou nám byl pokoj vymněněný "
   3
   "Služby a personál""služby dostačující , personál milý"
   1
   "Zábava, sport, strava""zábava a sport žádný , strava dobrá , nejsem vybíravá , ale ovoce téměř žádné , na to , že jsme zde byly v době sklizně melounů , jme neměly ani jednou"

   pondělí 01. 09. 14
   "katastrofa,mraky domorodců kteří se neumějí chovat šváby na pokoji,ani zadarmo bych tam již nejel."
   3
   Špatný
   3
   "Poloha a pláž""Nic moc"
   4
   "Hotel a úroveň vybavení""Minus"
   2
   "Služby a personál""Dobrý"
   3
   "Zábava, sport, strava""Přijatelné"

   čtvrtek 01. 03. 12
   "vždy super - když se vyhnete období pobytu domorodců "
   8.5
   dojem celkově dobrý :-) já je chválím !
   8
   "Poloha a pláž""V hotelu jsem v průběhu uplynulých 12 let byla nesčetněkrát a vždy jsem se sem ráda vracela :-) doporučuji "
   8
   "Hotel a úroveň vybavení""odpovídá kvalita ceně "
   10
   "Služby a personál""milí a příjemní včetně managementu hotelu "
   8
   "Zábava, sport, strava""já přijela za relaxem, teplem a mořem tak i toto byla dostatečná zábava jídlo a výběr jídla nic moc, ale opět kvalita odpovídá ceně "

   středa 01. 05. 13
   "Krásná a pohodová dovolená, pokoje čisté, milý personal, strava uspokojivá, velké porce"
   9.5
   Absoultně to splnilo mojí představu o odpočinkové dovolené, bez přílišného hluku, přelidněnosti. Absolvovala jsem tři výlety - Luxor, Káhira-Gíza, ostrov Giftun. Viděla jsem spoustu krásných míst. Ráda se ještě někdy vrátím.
   10
   "Poloha a pláž""Oáza nádherná, byla plná květů, na pláž kousek, dostatek lehátek, ze předu sice dlouho mělčina, ale o pár mětrů dál je možno sestoupit po žebříku do moře a zaplavat si. Voda průzračná, teplá, pláž se každý den uklízela. "
   10
   "Hotel a úroveň vybavení""Jednoduše zařízené pokoje, starší nábytek, pohodlné velké postele, fungující klimatizace, lednička, televize. Nemám výhrady. "
   10
   "Služby a personál""Milý, usměvavý, příjemný. Snaží se mluvit i česky, takže nebyl problém s komunikací. "
   8
   "Zábava, sport, strava""V areálu je malý obchůdek se suvenýry, oděvy, potřebami do vody, možnost masáží - vřele doporučuji na základě vlastní zkušenosti. Možnost domluvit si výlety na moře. Strava uspokojivá, nebylo nic, co by mi nechutnalo. Snad jen větší pestrost na snídaně - jeden druh salámu, dva druhy sýra celou dobu pobytu. Na požádání výborné palačinky s čokoládou, vaječné omolety. Dostatek ovoce, zeleniny, zákusků. Nebyly nabízeny žádné mražené výrobky."

   sobota 01. 10. 11
   "Pohodová dovolená"
   9.5
   Super, vrátíme se.
   10
   "Poloha a pláž""Využívali jsem vstup do moře z mola, hned byl k vidění nádherný podmořský svět, korály, barevné rybky, úžasné! Doporučuji obuv do vody. Zapůjčují bezplatně osušky a mění za čisté."
   8
   "Hotel a úroveň vybavení""Jednodušší, ale dostačující, úklid každý den včetně výměny ručníků."
   10
   "Služby a personál""Příjemný, vstřícný personál, váží si Vás jako hosta."
   10
   "Zábava, sport, strava""Strava dostačující, chutná, nepostihl nás faraón, dodržují zde hygienu, vřele tento hotel doporučuji, je to kompenzací za jednodušší ubytování. Večer hráli české hity, málo Rusů."

   středa 01. 08. 12
   "Zklamání"
   3.5
   Byli jsme v Egyptě poprvé a byli jsme zklamáni, první den přímo v šoku. Nevadilo nám vybavení hotelu, ale špína, hluk a všude přítomní Egypťané. Poměr arabské klientely byl 95%. Leželi nám na lehátkách s našimi věcmi, přestože vedle bylo lehátko volné, jejich hygienické návyky jsou na míle vzdáleny našim, jsou velmi hluční. Ze začátku jsme s nimi komunikovali, ale pak už nás to obtěžovalo. Do kola ty samé fráze v angličtině, ale konverze dál už spíš nemožná.Jsou až vlezlí.Pozitivně hodnotíme moře a snahu delegátky pomoci nám řešit zdejší poměry.
   6
   "Poloha a pláž""Pláž se nachází blízko hotelu, což bylo skvělé, využívali jsme molo, které bylo velmi omšelé a zpustlé jen ke vstupu do moře. Jinak lehátka u bazénu."
   4
   "Hotel a úroveň vybavení""Hotel je staršího data a pokoje jsou vybaveny starším zařízením, ale vcelku to ujde. Kdyby vše bylo průběžně udržováno a byl prováděn kvalitní úklid, bylo by to v pohodě."
   2
   "Služby a personál""Úklid veřejného prostranství a u bazénu byl otřesný, zlepšil se až po zásahu delegátky.Jídelna, kuchyně, bar, stoly u baru vše neustále upatlané a umatlané. Než jsme si zvykli, štítili jsme se tam jíst.Obsluha u baru znechucená, nápoje teplé do malých pohárků. Bar u moře nefungoval.Nárok pouze na 1/2l balené vody na pokoj, žalostně málo. Viděli jsme,jak personál vyráběl džus z běžné vody místo balené. Nedodstatečná hygiena všude. Personál v jídelně usměvavý."
   2
   "Zábava, sport, strava""Nejlepší ze všeho bylo moře, plavání, šnorchlování. Večerní zábava se nám moc nelíbila, celkem nuda, ale s tou jsme ani nepočítali.Strava stále dokola, dala se jíst, ke konci už bylo těžké si něco vybrat, ke snídani stále jeden druh salámu, který nám nechutnal, stejné sýry, vejce.Pokud jsme přišli na jídlo později, bylo už velmi přebrané, protože Egypťané moc jedí a už nezbylo. Byl opět nutný zásah delegátky, pak mírné zlepšení."

   středa 01. 08. 12
   "Njkrajšia dovolenka"
   10
   Nezažila som lepšie prežitých 11 dní v mojom živote,eden na zemi,určite sa tam vrátim,toto miesto mi neskutočne prirástlo k srdcu!Všetko na 1.*****
   10
   "Poloha a pláž""Bazén pod nosom,pláž pár krokov,výborné,v areály stánky s dôležitými potrebami.nádherné okolie.Večer som videla delfíny!!!"
   10
   "Hotel a úroveň vybavení""Upozorňujem,že to nie je neslýchaný luxus,ale keď toto prekonáte,je tam raj na zemi,všetko potrebné tam máte,tv netreba používať,najdôležitejšia je zábava,ktorá mi v tomto hotely urč.nechýbala a to som bola aj v luxusnejších hoteloch,bla som sama s dcérou,ale okolie sa o všetko postaral,hlavné je komunikovať a splnia vá aj posledné.našla som si veľa priateľov a videla som veľa miest,vôbec som sa nebála,ked prekonáte odpor k neporiadku v meste,zistíte,že sú tam veľmi príjemní ľudia,majitelia-skvelí ľudia-ďakujem!!!Hodnotím na 100%"
   10
   "Služby a personál""Personál bol neskutočne milý,úslužný,zniesli by Vám aj modré z neba,bez problémov sme sa dorozumeli,šírili dobrú náladu,veľmi profesionálny prístup."
   10
   "Zábava, sport, strava""Strava bola veľmi chutná,ak mi náhodou niečo nepasovalo,mala som predsa na výber.V každom prípade som bola rada,že bolo o mňa dobre postarané.ˇširoký výber jedál,nedráždivé chute."

   středa 01. 08. 12
   "Rozhodně nedoporučuji"
   4.5
   Pobyt 5.8.2012 Nevím, kde bych začal. I když jsme věděly, ze jedeme do hotelu **+ bylo to na nás dost silné kafe. Viděly jsem 8 pokojů a i tak, jsme se chtěly ještě ten den odstěhovat. Pokoje špinavé, neuklizené, mravenci v pokoji i v koupelně. Koupelna byla celkově v hodně špatném stavu. Lednička - katastrofa Bazén - při příjezdu v bazénu plavaly odpadky. Výdejna ručníků - neskutečné, nedá se to nazvat jinak než bordel. A to při vyžádání ručníku mi byl vydán špinavý, mokrý, použitý ručník, jiný prý není. Tečka na závěr při odjezdu z hotelu - viděly jsme, jak vodu do automatu doplňují z vodovodu!!! V "all inclusive" máte nárok pouze na 1 ks balené 0,5 l vody na pokoj. Klimatizace funkční. Byly jsme rádi, když nás přestěhovali.
   4
   "Poloha a pláž""Pláž je sice písečná, ale po 2 metrech ve vodě jsou kameny a musíte jít velký kus, aby Vám byla voda alespoň po pás. Rozhodně není vhodná pro děti. "
   4
   "Hotel a úroveň vybavení""sarší nabytek, otřesná lednička"
   6
   "Služby a personál""Personál ochotný (kromě vydavače ručníků, 10 min čekání, poté vydán použitý ručník a když jsem žádal o jiný, tak se slibem, že za 5 minut tu bude, jsem za 15 minut odcházel bez ručníku). "
   4
   "Zábava, sport, strava""Strava: Skoro žádný výběr vodu do automatu doplňují z vodovodu!!! "

   pondělí 01. 06. 09
   "Absolutní oddech"
   9.5
   ABSOLUTNĚ NEJ DOVOLENÁ EVER
   8
   "Poloha a pláž""super umístění, vlastní plážička"
   10
   "Hotel a úroveň vybavení""Hotel má prý dvě hvězdy ale o nás se starali jako ve 4 hvězdě"
   10
   "Služby a personál""měli jsme all incl. a musím říct že lepší rajskou jak v egyptě jsem neměl"
   10
   "Zábava, sport, strava""potápění a šnorchlování - jen co uděláte 5 temp od hráze, jste na korálovém útesu... prostě pohádka "

   čtvrtek 01. 03. 12
   "Pozor"
   2
   Ač nenáročná, tenhle hotel byl šok...
   2
   "Poloha a pláž""Hotel na severu Hurghady, v domorodé části, kolem špína a staveniště"
   2
   "Hotel a úroveň vybavení""Starý omlácený nábytek, v plesnivé koupelně ve světlíku KRYSA !! vykoukla a dál se rochnila v odpadcích ve světlíku ..."
   2
   "Služby a personál""Vlezlí a na pokoji se mi ztratily peníze, na stížnost majitel nereagoval..."
   2
   "Zábava, sport, strava""Malá pláž s kotvištěm pro lodě, žádný korál..."

   pátek 01. 04. 11
   "Příjemná dovolená"
   7.5
   Hotel je vhodný spíše pro páry, které si chtějí užít klidnou dovolenou.
   6
   "Poloha a pláž""Pláž hezká, ale poloha hotelu je vhodná pro lidi, kteří nevyhledávají noční život.Hotel je asi 20 minut jízdy taxikem od hlavního centra Hurghady.Jsou tu také obchůdky, ale je to tišší část města."
   6
   "Hotel a úroveň vybavení""Recepce na mě působila zastarale, ale jinak byl hotel na místní poměry ucházející."
   10
   "Služby a personál""Personál byl velice příjemný a ochotný."
   8
   "Zábava, sport, strava""strava dobrá, ostatní jsem nevyhledávala."

   pondělí 01. 08. 11
   "Za 12 t. uspokojivé"
   6
   Od zástupce CK Fišer nám bylo řečeno, že jde o nejlacinější hotel, to také odpovídalo. Měl jsem polopenzi, naprosto dostačující a velmi chutné, mimo oběda jsem se stravoval jako All in.
   8
   "Poloha a pláž""Pláž 100 m. bazén čistěn denně"
   4
   "Hotel a úroveň vybavení""Základní výbavení. lednice roky nemytá, balkon nešel zavřít a jiné maličkosti. je to Africa"
   8
   "Služby a personál""personal v jídelně ochotný, usměvavý."
   4
   "Zábava, sport, strava""dle výběru"

   pondělí 01. 08. 11
   "Vhodné pro nenáročné"
   9.5
   Naprosto odpovídá ceně, hezká zahrada a bazén, zcela bez roztahovačných "rusáků" ....
   10
   "Poloha a pláž""U hotelu"
   8
   "Hotel a úroveň vybavení""Starší, ale zcela funkční "
   10
   "Služby a personál""Ochotný, nevtíravý ..."
   10
   "Zábava, sport, strava""Úměrné ceně, bez násilných animací, strava normální"

   středa 01. 06. 11
   "50-50"
   6
   Doporučuji jen pro opravdu nenáročné
   6
   "Poloha a pláž""Poloha tohoto hotelu není špatná,jde o umíštění ve staré HURGHÁDĚ,kde je stála něco k probádání.ve městě je špína a nepředstavitelný bordel...Neděste se,když ráno půjdete na snídani a uvidíte nával tamních obyvatel...tady je pláž VEŘEJNÁ a jak je tady zvykem,tak se koupají v oblečení ale to Vás nemusí bolet,jste přeci v moři ale když jste zdatní plavci,tak si sejdete do moře po rezavým žebříku kde máte plácek asi 2x2m.Abych to jen nehanil,je tu velice dobré šnorchnování,krásné ryby a pro rybáře...můžete tu chytat ryby na prut.Vrátil jsem se dnes 5.7.2011 a další info můžu podat na www.schimi5@seznam.cz"
   4
   "Hotel a úroveň vybavení""jídlo je normální,jednotvárné,stravitelné,dobře ochucené a hlavně si nepřikupujte all in.to je opravdu katastrofa.Po čtyřech dnech na rýži jsem resignoval a hlavně mám jiné mínění o all in.(to si můžete vybrat co vám chutná a né jako jsme dostali jako hotovku na talíři...rýže-ryba,rýže-včerejší placatý hamburger,rýže-hovězí které bylo včera k večeři KATASTROFA - poslední tři dny už jsem nejedl- "
   8
   "Služby a personál""Co je docela milé,je to , že se snaží mluvit Česky ale nechte na hlavě,bez bakšiše to nejde a nepůjde,co nás zajímá,že pingl má čtyři ženy a několik dětí o které se musí postarat.Myslím si , že ho taky nezajímá,jak se steráme o naše rodiny a kde bereme na dovču "
   6
   "Zábava, sport, strava""fakultativní výlety docela dobrý,řekl bych,že na lepší úrovni a s dobrou cenou"

   neděle 01. 02. 09
   "FUJ FUJ FUJ"
   2
   HRUUUUUUUUUUUUUZA, nic horšího jsem v životě neviděla:-(((
   2
   "Poloha a pláž""hnus"
   2
   "Hotel a úroveň vybavení""hnus"
   2
   "Služby a personál""jakž takž"
   2
   "Zábava, sport, strava""nic"

   středa 01. 09. 10
   "celkem dobrý"
   Vraťte kuchaře,vypusťte kopr a pak je vše ve 2až2půl hvězdách.Přesto spokojení uprostřed dění města.Vzhledem k tom,že do Egypta jezdím často a měním hotely,tak si myslím,že toto hodnocení hotelu odpovídá skutečnosti.
   "Poloha a pláž""poloha je akorát.Pláž je přiměřená 2*.Každopadně obsluha se stará velmi solidně.Vše je přiměřené dané kategorii hotelu."
   "Hotel a úroveň vybavení""V každém hotelu jsou problémy.Za 2* musím čekat problém .Osobně musím řící,že jsem zde byl se svou ženou asi 4x a ještě jsem neměl problém týkajicí se nefunkčních přístrojů.Byly problémy,ale vždy se vyřešily v rámci přiděleného pokoje."
   "Služby a personál""pokud se týče uklidu,nebyl problém,personál byl vždy dobrý,ochotný,někdy i více.Bakšiš 2-5 liber/7-17 Kč/ je v pohodě ale nemusí být každý den.Totéž 2-5 liber stačí i na pláží.Opět daný den nemusí být. Lidově řečeno nemusí být vůbec.Máte ten pocit? vše v přiměřené úrovni. "
   "Zábava, sport, strava""Zábava na úrovni,kterou si uděláte.V 9/2010 se prováděly nějaké nové úpravy zadní části hotelu. Bratři,kteří se nemaji 2x rádi ale se snažíli něco udělat. Takže nastal problém s personálem.To není tak závažné.Nejduležitější je,že se změnil z nějakého důvodu kuchař.Proslavená kuchyně 2* rovnající se 4* skutečně teď skončila na 2*. Kopr je skoro všude a to není naše i když mi chutná."

   čtvrtek 01. 10. 09
   "Geisum Village"
   9
   Velmi dobrý, pobývali jsme zde již 3x a chystáme se opět
   10
   "Poloha a pláž""velká udržovaná kvetoucí zahrada, krásná velká oblouková pláž"
   8
   "Hotel a úroveň vybavení""skromné, pro nenáročného turistu "
   8
   "Služby a personál""OK"
   10
   "Zábava, sport, strava""OK"

   středa 01. 12. 10
   "turisticke ubytovani"
   5
   Rozporuplny, klidno, ale ne moc uklizeno
   10
   "Poloha a pláž""vyborna poloha, plaž v sousedstvi nevyuživaného zalivu"
   2
   "Hotel a úroveň vybavení""Potrebuje rekonstrukci hlavne na plazi zbrik je na molu unikum, jako i cele molo. Je tam ale 10 x mene lidi nez u sousedu"
   2
   "Služby a personál""V dobe pobytu Rusu byli cisnici jak paralyzovani. Uklizece jsem videl 2x"
   6
   "Zábava, sport, strava""primereno kategorii"

   pondělí 01. 11. 10
   "geisum village"
   pro ty,kteří jedou na dovču si opravdu odpočinout,do klidného prostředí,ideální.Nesmíte vyhledávat na všem chyby,užívejte si sluníčka a moře.
   "Poloha a pláž""na pláž z hotelu,coby kamenem dohodil.byli jsme tam s 7letou dcerou a v pohodě stačila,ikdyž byl příliv.madrace na lehátkách hned po příchodu."
   "Hotel a úroveň vybavení""hotel maly ,rodinného typu,pokoje skromné,ale,co tam potřebujete, vždyt tam jen přespáváte,pan"pokojská"pravidelně čistě uklízel,bez požadavku bakšiše."
   "Služby a personál""personál slušny, ochotny,všichni se snaží mluvit česky.jídlo dobré.sice není na vyběr třeba 6druhů,ale na druhou stranu k čemu.hlad jsme vážně neměli."
   "Zábava, sport, strava""určitě nelitujte jít na masáže,protože to je fakt super."

   neděle 01. 08. 10
   "Hotel a Ramadán"
   6.5
   Do hotelu bych se vrátila, pokud v něm nebudou arabští hosté. Je v něm klid a moc krásná zahrada. Nešla bych do all inclusive, stejně jsme potom chodili na pizzu a nápoje kupovali. Pozor na zloděje při nákupech, jsou moc šikovní a zruční. Moře a šnorchlování je nádherné a stojí za to.
   6
   "Poloha a pláž""Hotel odpovídá hvězdičkám, leží ve staré části Hurghady, ale nám vyhovovala více, než novější část Sakala. Pláž je malá, vstup do vody z pláže nebo z mola. Z mola do hloubky. Korály i barevné rybky jsou."
   6
   "Hotel a úroveň vybavení""Na ubytování jsme měli štěstí, byli jsme v novější části hotelu, vše bez připomínek. Čisto a úklid každý den. Pokoje jsou malé, ale stejně je člověk celý den u vody. Přistýlky nedoporučuji, je to lehátko z pláže, klouže.Jinak kuchyň byla hygienicky na hrozné úrovni a ramadán znamenal spoustu arabských hostů, kteří jí rukama, všude hází jídlo a na Vás nic nezůstane. Wifi v recepci opakovaně nefungovala."
   6
   "Služby a personál""Personál milý a ochotný, vedoucí hotelu vše hlídal. Animátor super, přátelský. Jídlo OK, i když samozřejmě neustále se opakující (při deseti dnech toho máte plné zuby). Pití na All inclusive málo. 2dcl kelímky a neustále běhat z pláže nebo od bazénu. Bazén nedopovídá obrázkům, už je docela poškozený, žádné kachličky - folie, a roztrhaná. Zpočátku čistý, při ubytování arabských hostů - špína, hluk, příliš chloru - prostě se nedal používat. Arabové si lehnou klidně na Vaše lehátko i ručník."
   8
   "Zábava, sport, strava""Sport - polo s animátorem, aquaerobik pro ženy a jinak nic, pokud si nezaplatíte výlety. Giftun je nádherný, výlet na čtyřkolkách také, a aqua centrum s tobogány je super."

   pátek 01. 10. 10
   "Super dovolená"
   9
   Super,doporučuji všem kteří rádi prožijí dovolenou v rodinném hotýlku,kde se lidé zdraví,usmívají a jsou milí.Příští rok se tam chystám znovu a moc se těším
   10
   "Poloha a pláž""Pláž čistá rovnou u hotelu,člověk nemusel nikam jezdit ani přecházet silnici..HOtel zhruba 20 minut od letiště,blízko přístav a obchůdky hned vedle.."
   8
   "Hotel a úroveň vybavení""Pokoje jsou sice vybaveny skromně,ale člověk stejně celé dny tráví venku u moře nebo v bazénu..Pan uklízeč vždy vše důkladně uklidil,čisté ručníky,ustláno.."
   10
   "Služby a personál""Personál velice velice milý a příjemný..Majitelé hotelu přátelští,při odjezdu domů se všichni loučili a srdečně zvali k další návštěvě.."
   8
   "Zábava, sport, strava""Pro mladší návštěvníky bohužel zrovna moc zábavy není,ale my jsme si ji vždy našly..Taxíkem do centra 5 minut.."

   středa 01. 09. 10
   "Opakovaně spokojeni"
   8
   Odpovídající katalogové nabídce. Navštěvujeme rádi tento hotel, máme zde již své přátele.Nejsme přátelé válení se na pláži, upřednostňujeme šnorchlování proto většinu času trávíme mimo hotel výlety do lokalit, které umožňují tento sport
   4
   "Poloha a pláž""Hotel ve městě, plážička dostačující, bohužel často navštěvovaná místními, jejichž pojem čistoty dost koliduje s naším"
   8
   "Hotel a úroveň vybavení""Odpovídající ceně, pokoje dostačující. Záleží na tom co kdo očekává."
   10
   "Služby a personál""Máme ty nejlepší zkušenosti, lidé vstřícní, milí a velmi ochotní. Bakšiš je samozřejmostí."
   10
   "Zábava, sport, strava""Strava jednoduchá, vcelku chutná. Snídaně vydatné, dostatek pečiva, mléka, sýrů i zeleniny"

   pátek 01. 05. 09
   "spokojen"
   8.5
   Jsme spolu s manželkou letitými klienty. Kvalita se rok od roku zlepšuje. Navštívili jsme v této lokalitě několik hotelů mající o dvě hvězdičky více, ale rádi jsme se vrátili zpět. Rozeřvaní, arogantní Rusové a jejich dámský doprovod v tomto hotelu nehrozí.
   8
   "Poloha a pláž""Malá plážička, dostatek lehátek i podložek. Velmi vhodná pro rodiny s dětmi"
   8
   "Hotel a úroveň vybavení""Roztomilý hotel se standardním vybavením odpovídající katalogové nabídce"
   10
   "Služby a personál""na dvouhvězdičkové označení, i když toto není vždy směrodatné, jsou služby i personál na úrovni"
   8
   "Zábava, sport, strava""Kdo chce zábavu, může do města.V hotelu je naštěstí klid a mír. Což ocení především rodiny s malými dětmi a starší klientela. Je možnost šnorchlování protože pláž přechází v oblast s korály a spoustou nádherných ryb. Strava dobrá, chutná a slušný výběr."

   neděle 01. 08. 10
   "První dovolená"
   9
   No nekoukejte na to jak to vypadá když přicházíte,ale na to co zažijete.Většinovou návštěvností CZ kklientely zažijete spousty zábavy.Získáte nové přátele jak v česku tak i v egyptu.Personál se snaží mluvit česky,takže se domluvíte i bez použití AJ
   6
   "Poloha a pláž""Pláž asi 30 kroků od hotelu"
   10
   "Hotel a úroveň vybavení""No je to 2 hvězdičkový hotel,ale po pár ůpravách by mohlo být lepší.Na pokojích klimatizace,koupelna,televize i lednice"
   10
   "Služby a personál""usměvavý personál,za poplatek levnější výlety a hlavně pro relaxacy za nějaké peníze masáže,léčebná kosmetika,potápění"
   10
   "Zábava, sport, strava""Díky Jamajkovy který docházel každý den do hotelu se bazének změnil od 12ti na hřiště vodního pola a od 14 aquajam"

   čtvrtek 01. 10. 09
   "SPOKOJENÁ DOVOLENÁ"
   8.5
   RECEPCE ODRAZUJE HOSTY ,ALE KDYŽ JSTE VE VNITŘ HOTELU TAK ZMĚNÍTE NÁZOR KRÁSNÁ ZAHRADA ,BAZÉN KOUSÍČEK K MOŘI ,LÍBILO SE NÁM ,BYLI JSME TAM UŽ 2X A CHYSTÁME SE ZNOVU
   10
   "Poloha a pláž""PĚKNÁ POLOHA I PLÁŽ A HLAVNĚ ČISTÁ"
   8
   "Hotel a úroveň vybavení""VYBAVENÍ HOTELU JE JEDNODUCHÝ ,ALE ČISTÝ,ALE BYLI JSME CELÉ DNY U VODY TAK NÁM TO NEVADILO"
   10
   "Služby a personál""BYLI JSME SPOKOJENII PERSONÁL BYL VELMI OCHOTNÝ A HLAVNĚ HOTEL BEZ RUSŮ"
   6
   "Zábava, sport, strava""STRAVA BYLA MÉNĚ ROZMANITÁ ,ALE HLAD JSME OPRAVDU NEMĚLI"

   čtvrtek 01. 07. 10
   "Dovolená"
   8
   Všude je něco ale záleží na každém z nás jak se přizpůsobí.Já byla sama se synem kterému je 8 let a super.
   8
   "Poloha a pláž""Trošku kamenitá pláž ale moře krásné na mě až moc bohaté na vodní život-prostě nádhera"
   "Hotel a úroveň vybavení""Na počet hvězdiček naprosto vyhovující"
   "Služby a personál""Personál ochotný"
   "Zábava, sport, strava""Strava dostačující"

   úterý 01. 06. 10
   "super dovolena v egypte"
   9
   Byl jsem v egypte na 12dni a moc se mi to vse libylo..spokojeny se vsim,,super personal a lidi na plazi jak kteri ale egypt moc super.budu se tam vracet v prosinci s pritelkyni tak uz se moc zase tesim,,moc pekne prostredi a vse okolo.jsem moc spokojeny.muzu doporucit komukoli kdo neni narocny.......PETR
   8
   "Poloha a pláž""PLAZ JE VELMI DOBRA..DOSTATEK LEHATEK A SUPER PISEK..BYL SEM SPOKOJENY "
   8
   "Hotel a úroveň vybavení""HOTEL JE PEKNY,,A CO SE TYCE VYBAVENI A UKLIDU TAK SUPER..PRIJEMNY BYLO VSE"
   10
   "Služby a personál""SLUZBY A PERSONAL SUPER,,,,,,,,SUPER ZABAVA"
   10
   "Zábava, sport, strava""ZABAVY SPOUSTA ASRANDA SNAD VSUDE"

   úterý 01. 06. 10
   "Okouzlující dovolená - moc krásně bylo!"
   10
   Dojem je takový,že když jsme odlítali,tak mi ukápla slza.Moc mi tento hotel přirostl k srdíčku.Byla jsem v Egyptě poprvé a tak mě to nadchlo.Nedivim se,že se lidé do tohoto hotelu vracejí - je to ráj. ÚŽASNÁ DOVOLENÁ
   10
   "Poloha a pláž""Pláž -čistá,písčitá,průzračná s pozvolným vstupem do moře.Lehátka volné,žádné tlačenice - skoro žádné lidi,jen občas náký Čech,Němec,Francouz,ale né Rus a i slyšítě české písničky na pláži.Lehátka vám hned přinese příjemný pán. Poloho - klidná,relaxační."
   10
   "Hotel a úroveň vybavení""Hotel je ronovovaný. Měli jsme malý pokoj v pravé části hotelu s výhledem na moře v přízemí.Bohatě stačí na přespání a převlékání.Každý den krásně uklizený a vždy nás čekalo překvapení z ručníků :)Jediné co nám vadilo - byly ranní odchody místních z místního klubu pod našim balkónem - někdy byli až moc hluční.Hotel má moc pěkný bazén a ta zahrada -ta je přímo skvostná."
   10
   "Služby a personál""Personál - milý,usměvavý,nevtíravý a rádi si s vámi popovídají česky.Občas na baru pustějí Divokého Billa a Kabáty."
   10
   "Zábava, sport, strava""Zabava byla na pláži s klukama,kteří nabízejí různé výlety a masáže.Nejdřív vám to bude první den vadit pač potřebují nalákat,ale pak vás nechají na pokoji a baví se s vámi.Občas od nich zkusíte výlet.Jinak na pláži je obchůdek se suvenýry-moc příjemný pán,který není jak všichni ty prodávající v centru-nic vám nevtírá.Kupovali jsme převážně suvenýry od něj.Pak tam můžete hned najít kosmetiku,manikůru,masáže - ty doporučiji - super a za dobré ceny."

   sobota 01. 05. 10
   "Dva a půl dne nám tam stačilo..."
   4.5
   Byli jsme rádi, že jsme od tamtud pryč! Poprvé a naposled.Věděli jsme že tento hotel má dvě hvězdičky, nečekali jsme žádný zázrakale ta strava byla opravdu zlá.
   6
   "Poloha a pláž""Klidný hotel pro nenáročné, krásný bazén, moře překrásné pro šnorchlování, to je asi jediné. Druhý den jsme se nechali přestěhovat kvůli stravě."
   6
   "Hotel a úroveň vybavení""Pokoje malé zastaralé ale pěkné, podlaha v koupelně neustále pod vodou. Záchod splachoval podle toho jak se mu zachtělo. "
   4
   "Služby a personál""Personál na baru otrávený, že nás musí obsloužit až na jednu vyjímku. Pivo do 2dcl kelímků z toho 2/3 pěny. Jinak milý lidi."
   2
   "Zábava, sport, strava""Strava byla katastrofa. Vše na rajčatovém základu, jednou do toho přidali párek, podruhé cuketu a pak nakrájenou zeleninu. Nevěřte tomu, píšou že tento hotel je vyhlášený kuchyní - dá se na tom přežít ale to je vše.Program žádný - trošku nuda. Přestěhovali jsme se do hotelu o hvězdičku víc s minimálním doplatkem a to se nedalo srovnat, v ničem !!!! Radím, připlaťte si raději 1tis. a vyberte si jiný hotel."

   sobota 01. 05. 10
   "Pěkná dovolená"
   9.5
   Velmi hezká dovolená, opravdu na odpočinutí.Chápu, že někteří již tento hotel navštívili 30x!!!
   10
   "Poloha a pláž""Pláž byla velmi dobře udržovaná, čistá, v těsné blízkosti hotelové zahrady.Vstup do moře bezproblémový, bu´d pozvolný, nebo z mola."
   10
   "Hotel a úroveň vybavení""Hotel má sice pouze 2hvězdičky, ale je velmi příjemný, ochotný personál, vždy vzorně uklizeno. Na rozdíl od velkých hotelových komplexů působil ,,egyptsky" a měl příjemnou domácí atmosféru."
   10
   "Služby a personál""Personál milý a vstřícný"
   8
   "Zábava, sport, strava""V hotelu nejsou žádné animační programy, což pro nás bylo příjemné. Nejezdí v blízkosti žádné motorové čluny a skůtry. Je možné si vyjet loďkou s proskleným dnem(k dispozici jsou 2)a nebo si půjčit kajak.V areálu je potápěčské centrum."

   úterý 01. 12. 09
   "Super zimní dovolená"
   9
   Ráda se do tohoto hotelu někdy vrátím.Byly jsme tam spokojeni.Jinak město samo o soběje je špinavé.Doporučuji si zajet taxíkem za pár fufníku do nové Hurgady.Tam jsou většinou pevné obchody kde nemusíte smluvat.
   6
   "Poloha a pláž""Pláž je malá,ale v zimní sezóně je méně lidí,takže nám to nevadilo.Je tam ježek vedle ježka,takže doporučuji obuv do vody.Jinak moře je nádherně čisté."
   10
   "Hotel a úroveň vybavení""Na to že to je 2*hotel tak to bylo super."
   10
   "Služby a personál""Personál je hrozně ochotný,pro nás nejlepší číšník byl TAREK.Ten klučina nemá chybu hrozně vnímaví a dorozumíte se s ním i česky."
   10
   "Zábava, sport, strava""Jídlo dobrý,hlavně dortíky ty neměly chybu."

   pátek 01. 10. 10
   "Super dovolená"
   9.5
   Byla jsem i v jiných hotech ale ten to mě natchnul, čistota,strava a hlavně udržovaná zahrada
   10
   "Poloha a pláž""Pár metrů od hotelu,čistá"
   10
   "Hotel a úroveň vybavení""Čistý hotel,televize,lednička,klimatizace"
   10
   "Služby a personál""Super ochota, přátelský"
   8
   "Zábava, sport, strava""Strava výborná, večer by mohl být nějaký program"

   středa 01. 07. 09
   "pro nenáročné"
   5.5
   příjemná, i když trochu nudná dovolená.
   4
   "Poloha a pláž""poloha hotelu je dost daleko od centra a pláž je velice malá se špatným přístupem do vody, nevhodná pro malé děti"
   4
   "Hotel a úroveň vybavení""malý hotel rodinného typu, pokoje malé a jen účelně zažízené (postel, stolek, sprcha)"
   8
   "Služby a personál""ochotný, milý, snaží se hovořit česky"
   6
   "Zábava, sport, strava""Zábava žádná, sport (místní atrakce), strava výborná (vybere si každý a kolik jen chce)"

   sobota 01. 08. 09
   "Pěkná dovolená"
   6.5
   Na to že je to 2 hvězdičkový hotel tak dobrý.Každý den personál uklidil pokoj a povlekl postele.V hotelu bylo čisto a klidno takže spokojenost.Jediné co mi vadilo tak na ulicích strašný nepořádek a zápach.
   8
   "Poloha a pláž""Poloha je dobrá,protože je pláž hned u hotelu.Nákupní možnosti také u hotelu.Jediné co mi vadilo tak ježci ve vodě-proto nutná obuv.Moře čisté a nádherné na potápění."
   6
   "Hotel a úroveň vybavení""Hotel pěkný,s velkým bazénem a pěknou zahradou,náš pokoj byl průměr."
   8
   "Služby a personál""Personál usměvavý a zábavný až na jednu vyjímku.Možnost masáží,velkého množství výletů-doporučuju glasboat(projížďka na lodi s proskleným dnem)a jeep safari(návštěva pouště a beduínské vesnice kde se můžete projet na velbloudu),dále možnost tetování,heny,copánků..."
   4
   "Zábava, sport, strava""Zábava-možnost projíždky na banánu a potápění s instruktorem.Sport jsme žádný nevyužili.Strava- snídaně jednotvárné ale šlo to,večeře byly výborné."

   středa 01. 07. 09
   "bylo to tak akorát "
   5.5
   Jako já si dovču užila, ale protože jsem byla s bezva lidma :o) ale už bych se tam nevrátila..
   4
   "Poloha a pláž""Pláž je jen kousíček od hotelu, jen je malinkatá, je tam mělko a clekově nic moc, my si koupili lehátka a jezdili jen po moři, koupání vůbec "
   6
   "Hotel a úroveň vybavení""v hotelu to byla pohoda,my byli na pokoji jen na spaní, takže nám to vyhovovalo ... jen nám moc nesplachoval záchod jinak vše ok "
   6
   "Služby a personál""personál byl celkově milý, jen jídlo stojí za bačkoru "
   6
   "Zábava, sport, strava""výlety tam nabízí jeden maník- Mahmud, a ten nám dával i slevy, takže je tam co dělat :o) "

   čtvrtek 01. 01. 09
   "nejlepší hotel co znám jedu tam znova v listopadu"
   10
   nejlepší personál který vás pobaví
   10
   "Poloha a pláž""jeden z nejlepších vstup do moře krámky ná pláži ochotní obchodnici"
   10
   "Hotel a úroveň vybavení""klimatizace,postele, lednička, TV,WC,sprcha,balkon vše na 1*"
   10
   "Služby a personál""nejlepší lidi co jsem poznala jsou tady nejvíc drákula mena šínoda baraka atlas atd..na 1*****"
   10
   "Zábava, sport, strava""volejbal na pláži pinpong atd.."

   čtvrtek 01. 03. 07
   "perfektní"
   9
   Výborný hotel hned bych jela znovu.
   8
   "Poloha a pláž""přímo u hotelu"
   8
   "Hotel a úroveň vybavení""odpovídající"
   10
   "Služby a personál""bez chyby"
   10
   "Zábava, sport, strava""strava výborná"

   středa 01. 08. 07
   "Dovolená - děs"
   2
   Při čtení jiných recenzí mám dojem, že hotel hodnotí záměrně dobře, aby i jiní dovolenkáři za své peníze strávili nechutnou dovolenou. Při vzpomínce na tuto dovolenou mám i po dvou letech husí kůži na celém těle.
   2
   "Poloha a pláž""Pláž malá, plná domorodců. Do tohoto hotelu mají volný přístup."
   2
   "Hotel a úroveň vybavení""Zastaralé vybavení, špinavé pokoje, švábi na zdi. V tomto hotelu se snad schází všichni domorodci ke koupání v bazénu."
   2
   "Služby a personál""Neochotný personál, nedodržující hygienické předpisy. Při vaření kávy používají své zuby místo nůžek k odtrhávání sáčků s kávou 2v1. Jinou kávu vám v "baru" neuvaří. Zaměstnanci jsou neochotni, čekají neustále s nataženou dlaní."
   2
   "Zábava, sport, strava""Zábava nic moc, sport nic, strava - chcete-li držet melounovou a rýžovou dietu po celou dobu dovolené, pak mohu tento hotel plně doporučit. V jídelně příšerné horko, nechutný zápach. Jednoduchá a stále se opakující jídla. Odpolední pohoštění žádné."

   středa 01. 04. 09
   "Dovolená v nevhodnou dobu"
   6
   Vzhledem k tomu,že jsme tam byli v době kdy v Egyptě měli velikonoční svátky tak to bylo pro nás nevyhovující.Na pláž tohoto hotelu přišlo asi ke stovce místních obyvatel.kteří na pláži dělali neskutečný nepořádek.V moři plavali různé lahve od limonád a pytlíky od různých jídel.Navíc se větší část místních koupali zcela oblečeni.Obsadili lehátka u moře a pro nás nebylo už místo.Po jejich odchodu z pláže zůstal neskutečný nepořádek.Tito lidé nevědí o pořádku naprosto nic.Nqavíc je tato pláž velice malá
   8
   "Poloha a pláž""Pláž je poněkud malá na které se nedá procházet ovšem moře průzračně čisté."
   6
   "Hotel a úroveň vybavení""V bungalovech velmi malé pokoje."
   2
   "Služby a personál""Zdejší personál byl velmi přívětivý a úslužný.Pouze delegátka Martina od Fischera byla nesympatická téměř všem."
   8
   "Zábava, sport, strava""Zábava a sport vůbec žádný je tam vcelku nuda Jídlo docela dobré"

   čtvrtek 01. 01. 09
   "egypt * * +"
   7.5
   po sléze nad očekávání
   8
   "Poloha a pláž""na jedničku, volnost a klid. U pláže je gutFrau Pavla -fakult.služby"
   8
   "Hotel a úroveň vybavení""vše funkční, vzdušné, výhoda balkónu, pěkná zahrada i bazén"
   6
   "Služby a personál""vše záleží na lidech, zde naleznete ty dobré. Krámky v areálu hotelu cenově téměř bezkonkurenční a prodejci nejsou vlezlí!"
   8
   "Zábava, sport, strava""individ., dle libosti, strava supr =na 1 (ten kuchtík si to zaslouží)"

   pondělí 01. 12. 08
   "Levná dovolená"
   9
   Super dovolená
   10
   "Poloha a pláž""Pěkné místo ,pláž super hlavně pro malé děti."
   8
   "Hotel a úroveň vybavení""Hotel působí velice příjemným dojmem ."
   10
   "Služby a personál""Personál příjemný a usměvaví ."
   8
   "Zábava, sport, strava""V tomto hotelu se nudit nebudete slečny a paní mohou se učit břišní tance a chlapci a pánové mohou se podívat pod vodu s potápěčem sídlí v hotelu."

   pondělí 01. 09. 08
   "bylo nám dobře"
   9.5
   byli jsme moc spokojeni
   8
   "Poloha a pláž""poloha pláže je výborná,poměrně čistá,moře bezva"
   10
   "Hotel a úroveň vybavení""jednoduchý ale čistý"
   10
   "Služby a personál""personál se snažil ,mluví i česky"
   10
   "Zábava, sport, strava""pro každýho něco"

   sobota 01. 11. 08
   "cena,klid,"
   10
   Ideální hotel pro milovníky pohodové dovolené i s dětmi.Určitě se tam zase v listopadu vrátíme.
   10
   "Poloha a pláž""Krásný bazén,pláž cca 80m od holelu"
   10
   "Hotel a úroveň vybavení""Hotel po rekonstrukci,na pokoji je to co je nabízeno,klima,balkon,televize,lednička,wc,sprcha"
   10
   "Služby a personál""odpovídají dané kategorii,personál,ochotný,úsměv ráno i večer"
   10
   "Zábava, sport, strava""možno sjednat u delegáta cest.kanceláře,který velice ochotně zařídí vše potřebné.strava chutná místní,a všeho bylo dostatek.(zelenina,ovoce,sladké,maso)"

   sobota 01. 11. 08
   "Velmi hezká dovolená, ráda tento hotel navštívím znovu"
   9
   Malý rodinný hotel, velice příjemný. Doporučuji
   8
   "Poloha a pláž""Poloha hotelu výborná, večerní procházky starou Hurgádou, pláž je také příjemná, pouze vstup do vody z mola by se mohl upravit, ale krásné korály vše vynahradí"
   8
   "Hotel a úroveň vybavení""Hotelová recepce na nízké úrovni, pokoje jednoduché ale hezké. Odpovídá cenové skupině"
   10
   "Služby a personál""Personál byl usměvavý a ochotný"
   10
   "Zábava, sport, strava""Jídla bylo dost, měli jsme z čeho vybírat. Plno zákusků po jídle. Moc nám chutnalo. Sport a zábava zde není"

   pondělí 01. 09. 08
   "malý ,pěkně rekonstruovaný hotel u pláže,moc pěkný"
   9.5
   vrátím se tam velice ráda znovu
   8
   "Poloha a pláž""u pláže v centru Hurghady Dahar"
   10
   "Hotel a úroveň vybavení""výborné"
   10
   "Služby a personál""skvělý"
   10
   "Zábava, sport, strava""strava klasická egyptská,mě dostačující "

   sobota 01. 03. 08
   "s časem roste kvalita"
   7.5
   Lepší než je počet hvězd uváděných na propagacích
   8
   "Poloha a pláž""Tento hotel znám již 14 let. Občas sem zajedu, občas jinam. Kdo hledá rozumný poměr mezi cenou a kvalitou, pak jste tu dobře. Nečekejte zázray, jsme přecejen v Africe. "
   6
   "Hotel a úroveň vybavení""Pokoje dobré - pokud se nelíbí, personál je vymění za drobný poplatek. Hotel je průbšžně rekonstruován"
   8
   "Služby a personál""Když se usmíváte, usmívají se také"
   8
   "Zábava, sport, strava""Dobré zákusky, po týdnu stejně jako kdekoli jinde, už přemýšlíte, že by jste si dali knedlo vepřo..."