Zobrazit všechny nabídky
Egypt | Ain Sokhna | Hurghada

El Geisum Village

   Shrnutí hodnocení
   Průměrné
   3.4

   Hodnocení našich klientů


   středa 01. 05. 13
   "Krásná a pohodová dovolená, pokoje čisté, milý personal, strava uspokojivá, velké porce"
   9.5
   Absoultně to splnilo mojí představu o odpočinkové dovolené, bez přílišného hluku, přelidněnosti. Absolvovala jsem tři výlety - Luxor, Káhira-Gíza, ostrov Giftun. Viděla jsem spoustu krásných míst. Ráda se ještě někdy vrátím.
   10
   "Poloha a pláž""Oáza nádherná, byla plná květů, na pláž kousek, dostatek lehátek, ze předu sice dlouho mělčina, ale o pár mětrů dál je možno sestoupit po žebříku do moře a zaplavat si. Voda průzračná, teplá, pláž se každý den uklízela. "
   10
   "Hotel a úroveň vybavení""Jednoduše zařízené pokoje, starší nábytek, pohodlné velké postele, fungující klimatizace, lednička, televize. Nemám výhrady. "
   10
   "Služby a personál""Milý, usměvavý, příjemný. Snaží se mluvit i česky, takže nebyl problém s komunikací. "
   8
   "Zábava, sport, strava""V areálu je malý obchůdek se suvenýry, oděvy, potřebami do vody, možnost masáží - vřele doporučuji na základě vlastní zkušenosti. Možnost domluvit si výlety na moře. Strava uspokojivá, nebylo nic, co by mi nechutnalo. Snad jen větší pestrost na snídaně - jeden druh salámu, dva druhy sýra celou dobu pobytu. Na požádání výborné palačinky s čokoládou, vaječné omolety. Dostatek ovoce, zeleniny, zákusků. Nebyly nabízeny žádné mražené výrobky."

   neděle 01. 08. 10
   "První dovolená"
   9
   No nekoukejte na to jak to vypadá když přicházíte,ale na to co zažijete.Většinovou návštěvností CZ kklientely zažijete spousty zábavy.Získáte nové přátele jak v česku tak i v egyptu.Personál se snaží mluvit česky,takže se domluvíte i bez použití AJ
   6
   "Poloha a pláž""Pláž asi 30 kroků od hotelu"
   10
   "Hotel a úroveň vybavení""No je to 2 hvězdičkový hotel,ale po pár ůpravách by mohlo být lepší.Na pokojích klimatizace,koupelna,televize i lednice"
   6
   "Služby a personál""usměvavý personál,za poplatek levnější výlety a hlavně pro relaxacy za nějaké peníze masáže,léčebná kosmetika,potápění"
   10
   "Zábava, sport, strava""Díky Jamajkovy který docházel každý den do hotelu se bazének změnil od 12ti na hřiště vodního pola a od 14 aquajam"

   úterý 01. 06. 10
   "super dovolena v egypte"
   9
   Byl jsem v egypte na 12dni a moc se mi to vse libylo..spokojeny se vsim,,super personal a lidi na plazi jak kteri ale egypt moc super.budu se tam vracet v prosinci s pritelkyni tak uz se moc zase tesim,,moc pekne prostredi a vse okolo.jsem moc spokojeny.muzu doporucit komukoli kdo neni narocny.......PETR
   8
   "Poloha a pláž""PLAZ JE VELMI DOBRA..DOSTATEK LEHATEK A SUPER PISEK..BYL SEM SPOKOJENY "
   8
   "Hotel a úroveň vybavení""HOTEL JE PEKNY,,A CO SE TYCE VYBAVENI A UKLIDU TAK SUPER..PRIJEMNY BYLO VSE"
   8
   "Služby a personál""SLUZBY A PERSONAL SUPER,,,,,,,,SUPER ZABAVA"
   10
   "Zábava, sport, strava""ZABAVY SPOUSTA ASRANDA SNAD VSUDE"

   pondělí 01. 12. 08
   "Levná dovolená"
   9
   Super dovolená
   10
   "Poloha a pláž""Pěkné místo ,pláž super hlavně pro malé děti."
   8
   "Hotel a úroveň vybavení""Hotel působí velice příjemným dojmem ."
   10
   "Služby a personál""Personál příjemný a usměvaví ."
   8
   "Zábava, sport, strava""V tomto hotelu se nudit nebudete slečny a paní mohou se učit břišní tance a chlapci a pánové mohou se podívat pod vodu s potápěčem sídlí v hotelu."

   středa 01. 09. 10
   "Opakovaně spokojeni"
   8
   Odpovídající katalogové nabídce. Navštěvujeme rádi tento hotel, máme zde již své přátele.Nejsme přátelé válení se na pláži, upřednostňujeme šnorchlování proto většinu času trávíme mimo hotel výlety do lokalit, které umožňují tento sport
   4
   "Poloha a pláž""Hotel ve městě, plážička dostačující, bohužel často navštěvovaná místními, jejichž pojem čistoty dost koliduje s naším"
   8
   "Hotel a úroveň vybavení""Odpovídající ceně, pokoje dostačující. Záleží na tom co kdo očekává."
   4
   "Služby a personál""Máme ty nejlepší zkušenosti, lidé vstřícní, milí a velmi ochotní. Bakšiš je samozřejmostí."
   10
   "Zábava, sport, strava""Strava jednoduchá, vcelku chutná. Snídaně vydatné, dostatek pečiva, mléka, sýrů i zeleniny"

   pondělí 01. 08. 11
   "Za 12 t. uspokojivé"
   6
   Od zástupce CK Fišer nám bylo řečeno, že jde o nejlacinější hotel, to také odpovídalo. Měl jsem polopenzi, naprosto dostačující a velmi chutné, mimo oběda jsem se stravoval jako All in.
   8
   "Poloha a pláž""Pláž 100 m. bazén čistěn denně"
   4
   "Hotel a úroveň vybavení""Základní výbavení. lednice roky nemytá, balkon nešel zavřít a jiné maličkosti. je to Africa"
   8
   "Služby a personál""personal v jídelně ochotný, usměvavý."
   4
   "Zábava, sport, strava""dle výběru"

   středa 01. 08. 12
   "Rozhodně nedoporučuji"
   4.5
   Pobyt 5.8.2012 Nevím, kde bych začal. I když jsme věděly, ze jedeme do hotelu **+ bylo to na nás dost silné kafe. Viděly jsem 8 pokojů a i tak, jsme se chtěly ještě ten den odstěhovat. Pokoje špinavé, neuklizené, mravenci v pokoji i v koupelně. Koupelna byla celkově v hodně špatném stavu. Lednička - katastrofa Bazén - při příjezdu v bazénu plavaly odpadky. Výdejna ručníků - neskutečné, nedá se to nazvat jinak než bordel. A to při vyžádání ručníku mi byl vydán špinavý, mokrý, použitý ručník, jiný prý není. Tečka na závěr při odjezdu z hotelu - viděly jsme, jak vodu do automatu doplňují z vodovodu!!! V "all inclusive" máte nárok pouze na 1 ks balené 0,5 l vody na pokoj. Klimatizace funkční. Byly jsme rádi, když nás přestěhovali.
   4
   "Poloha a pláž""Pláž je sice písečná, ale po 2 metrech ve vodě jsou kameny a musíte jít velký kus, aby Vám byla voda alespoň po pás. Rozhodně není vhodná pro děti. "
   4
   "Hotel a úroveň vybavení""sarší nabytek, otřesná lednička"
   4
   "Služby a personál""Personál ochotný (kromě vydavače ručníků, 10 min čekání, poté vydán použitý ručník a když jsem žádal o jiný, tak se slibem, že za 5 minut tu bude, jsem za 15 minut odcházel bez ručníku). "
   4
   "Zábava, sport, strava""Strava: Skoro žádný výběr vodu do automatu doplňují z vodovodu!!! "

   čtvrtek 01. 07. 10
   "Dovolená"
   8
   Všude je něco ale záleží na každém z nás jak se přizpůsobí.Já byla sama se synem kterému je 8 let a super.
   8
   "Poloha a pláž""Trošku kamenitá pláž ale moře krásné na mě až moc bohaté na vodní život-prostě nádhera"
   "Hotel a úroveň vybavení""Na počet hvězdiček naprosto vyhovující"
   8
   "Služby a personál""Personál ochotný"
   "Zábava, sport, strava""Strava dostačující"

   čtvrtek 01. 01. 09
   "egypt * * +"
   7.5
   po sléze nad očekávání
   8
   "Poloha a pláž""na jedničku, volnost a klid. U pláže je gutFrau Pavla -fakult.služby"
   8
   "Hotel a úroveň vybavení""vše funkční, vzdušné, výhoda balkónu, pěkná zahrada i bazén"
   8
   "Služby a personál""vše záleží na lidech, zde naleznete ty dobré. Krámky v areálu hotelu cenově téměř bezkonkurenční a prodejci nejsou vlezlí!"
   8
   "Zábava, sport, strava""individ., dle libosti, strava supr =na 1 (ten kuchtík si to zaslouží)"

   středa 01. 08. 12
   "Njkrajšia dovolenka"
   10
   Nezažila som lepšie prežitých 11 dní v mojom živote,eden na zemi,určite sa tam vrátim,toto miesto mi neskutočne prirástlo k srdcu!Všetko na 1.*****
   10
   "Poloha a pláž""Bazén pod nosom,pláž pár krokov,výborné,v areály stánky s dôležitými potrebami.nádherné okolie.Večer som videla delfíny!!!"
   10
   "Hotel a úroveň vybavení""Upozorňujem,že to nie je neslýchaný luxus,ale keď toto prekonáte,je tam raj na zemi,všetko potrebné tam máte,tv netreba používať,najdôležitejšia je zábava,ktorá mi v tomto hotely urč.nechýbala a to som bola aj v luxusnejších hoteloch,bla som sama s dcérou,ale okolie sa o všetko postaral,hlavné je komunikovať a splnia vá aj posledné.našla som si veľa priateľov a videla som veľa miest,vôbec som sa nebála,ked prekonáte odpor k neporiadku v meste,zistíte,že sú tam veľmi príjemní ľudia,majitelia-skvelí ľudia-ďakujem!!!Hodnotím na 100%"
   10
   "Služby a personál""Personál bol neskutočne milý,úslužný,zniesli by Vám aj modré z neba,bez problémov sme sa dorozumeli,šírili dobrú náladu,veľmi profesionálny prístup."
   10
   "Zábava, sport, strava""Strava bola veľmi chutná,ak mi náhodou niečo nepasovalo,mala som predsa na výber.V každom prípade som bola rada,že bolo o mňa dobre postarané.ˇširoký výber jedál,nedráždivé chute."