Zobrazit všechny nabídky
Egypt | Hurghada

SOFITEL

  Poloha a popis

  Upozornění

  • Níže uvedený popis je informativní a právně nezávazný
  • Oficiální popis pořádající CK najdete v boxu “Detaily Vašeho zájezdu”

  Poloha

  Pěkný hotelový komplex s kvalitními službami u vlastní písečné pláže situován cca 10 km do nového centra Hurghady - Sakkala. Hotel je vhodným místem pro relaxačně - sportovní dovolenou i pro rodiny s dětmi.

  Ubytování

  Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, telefon, radio, SAT-TV, minibar, balkon nebo terasa. Trezor na recepci zdarma.

  Vybavení

  Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, barbecue a arabskou restauraci, bar u bazénu, hlavní bar, bar na pláži, egyptský koutek, konferenční místnost, beduínský stan a obchodní arkádu, bazén, dětský bazén, hlídání děti za poplatek. Zdarma: slunečníky, lehátka a ručníky u bazénu i na pláži.

  Stravování

  V ceně All Inclusive 10:00 - 24:00 hodin: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, odpoledne káva, čaj.

  Sport a zábava

  Diskotéka, stolní tenis, fitness, vodní aerobic, vodní pólo, fotbal, šipky, lekce orientálního tance, stolní hry, čtyři tenisové kurty a dva squashové kurty (přes den), plážový volejbal, animační a večerní programy, turecké lázně, sauna, jacuzzi, potápění, kulečník, masážní procedury, lekce tenisu, šnorchlování. Pro děti: miniklub pro děti od 4-12 let, dětské hřiště.

  Náš názor

  animační programy, bohaté sportovní vyžití, vhodný pro náročnější klienty, rodiny s dětmi i obchodníky