Egypt | Hurghada | Hurghada

LONG BEACH

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

čt 1.5.2008
"Krásná dovolená"
8.5
Byli jsme v Egyptě poprvé a jsme spokojeni z naší dovolené strávené v tomto hotelu.
10
"Poloha a pláž"
"Hotel leží u krásné pláže a má ještě krásnější zahradu."
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"Ubytováni jsme byli ve vilce. Ubytování příjemné, až na to, že se objevili sem tam větší mravenci "
10
"Služby a personál"
"S personálem jsme byli spokojeni. Jsou to usměvaví lidé a domluví se s Vámi rusky, anglicky a někteří trochu i česky."
6
"Zábava, sport, strava"
"Strava dobrá, ale čekali jsme více ovoce. "
čt 1.5.2008
"Příjemná dovolená "
7.5
Byli jsme spokojený, ale má to svoje mouchy...byli jsme v Egyptě asi po páté a je to takový střed. I za tu cenu. Doporučuji připlatit za pokoj, vyplatí se to. Jinak pro rodiče s dětmi v pohodě, hodně bazénů, mělké moře...přímo v hotelu lékárna :-)Příště bych asi zvolila jiný hotel, ale mám pocit, že v Hurghadě si asi nevyberete a za tuhle cenu patří k těm lepším.
6
"Poloha a pláž"
"Pláž je veliká, lehátek dostatek. Moře je všude hodně mělké, vhodné spíš pro malé děti. Na plavání musíte opravdu dlouho jít...jinak v levo na pláži je molo, když skočíte do vody na konci mola, příjemné šnorcholání nad korálovou stěnou. Potom se dá vylézt po žebříku na molu (asi uprostřed), aby jste nešlapali přes korály..."
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel je hodně rozlehlý. Bydleli jsme přímo v hlavní budově-což bylo super, přímo u bazénu, u restaurací a u moře...ale stálo nás to příplatek 10 euro na noc na pokoj. Je to asi oficiální sazba, vyjeli nám k tomu na recepci i účet. Nejlepší investice zájezdu! Nedovedu si představit při velikosti hotelu být ubytováni někde u plotu...šílený chození...."
10
"Služby a personál"
"Neměli jsme problém. Za dva dolary jsme dostávali každý den po domluvě čtyři lahve vody...super. Jinak přímo v hotelu stojí asi 3 dolary jedna láhev a v all incusive voda není..."
6
"Zábava, sport, strava"
"Animátoři velice aktivní, pro nás až moc :-)Strava by mohla být pestřejší, ale hlady trpět nebudete..zažila jsem v egyptě lepší, ale dá se...není moc ovoce, ale zeleniny je hojnost....a je moc dobrá. "
út 1.4.2008
"Co pro koho znamená super....????"
5
Nejhežčí z celé dovolené byl pohled z našeho balkonu na rozkvetlou zahradu a bazény.Jinak vím určitě,že se do tohoto hotelu již nikdy nevrátím,protože v celkovém hodnocení to byla naprostá tragédie.Můžete si někdo myslet,že jsem zhýčkaná,ale když vím jak vypadají služby v jiných hotelech,opravdu s čistým svědomím nemohu tento hotel hodnotit jinak.
4
"Poloha a pláž"
"Skoro poslední hotel na jih od letiště,pláž sice jedna z nejdelších v Hurghardě,při odlivu se moře mění v písečný a bahnitý kačák,v termínu, co jsme tam byli,tam bylo spoustu Čechů a nadával skoro každý.Bez doplatku Vás ubytují v pokojích nejdéle od recepce a tím pádem i od moře.Tento hotel má rozdělené pokoje dle kategorie a tomu odpovídá cena.Pokoje pro české cestovky jsou nejlevnější....Otevřeně říkám,že jsme tento hotel zvolili pouze z důvodu,že nebylo nic jiného v našem termínu volné,byli jsme větší skupinka."
6
"Hotel a úroveň vybavení"
"Za příplatek ubytování v hlavní budově,to bylo bez připomínek.Krásná zahrada,zajímavě řešené bazény.Mohu posuzovat,byli jsme v tomto hotelu již po druhé, poprvé do bylo v roce 2005,kdy měl tento hotel ještě oficiálně 5*, nyní je uváděn jako 4* ..... "
6
"Služby a personál"
"Personál bez připomínek,až na recepci,kde bez bakšiše ani ránu,služby all inclusive jsou posunuty ráno na 10,30 hodin,což je kvůl pití docela problém,když jste brzo na pláži musíte si pití platit,stejně tak ve všech barech hotelu.Musíte být pořád ve střehu,co je v rámci služeb all inclusive, a co se platí.Bez bakšiše na pláži zaprané ručníky,s bakšišem nové. "
4
"Zábava, sport, strava"
"Animátoři se snaží,sportovní aktivity pro toho,kdo si nechce sportem ničit tělo až moc dostačující. Ale co zde bylo abslolutně nedostačující a nevyhovující je strava,Byli jsme v Egypte neméně ve 20 hotelech,ale toto byla jedna z nejhorších kuchyní,co jsme zažili. Co se týče stravy je hodnocení jednoznačně známkou 5 !!!! Po týdnu jsme chodili na jídlo mimo hotel.Kvůli sportovním ativitám dávám lepší známku."
so 1.3.2008
"super"
10
super pohodová dovolená, max relax, hotelový komplex jsem neopustila a naprosto mi to vyhovovalo.
"Poloha a pláž"
"blízko od letiště, pláž normální, udusaný písek, takže vás alespoň nezasype když fouká"
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"nic tam nechybí, pokoje moc hezké"
10
"Služby a personál"
"příjemný personál, vždy ochotný"
10
"Zábava, sport, strava"
"kdo se jede vyžrat, má jedinečnou šanci. jídla spousta, lidi žerou jako by mělo dojít jídlo na celém světě. pro normální-výběr dost pestrý, ale nebyla jsem tam kvůli jídlu"
čt 1.11.2007
"Klidné ubytování"
10
Určitě 1. Je to první hotel v Egyptě kam bych se chtěla ještě jednou podívat.
10
"Poloha a pláž"
"Poloha hotelu vyhovuje těm,kteří nechtějí být v centru,nemají rádi rušný africký noční život a zajít nakoupit jim stačí tak 1 krát až 2 krát za pobyt.To bylo přesně to,co jsme s manželem hledali. Hotel je vzdálen tak 10 minut ostré chůze k dalším hotelům. ,,Bas" nás stál 3 libry na osobu-12 Kč a v pořádku nás dopravil do centra nové Hurghady na nákupy.Taxíky jsou zbytečně drahé, i když je 6 liber na osobu pořád legrace oproti Čechám. Platit zásadně až při vystupování a cenu sjednat předem. Tyto ,,basy" u brány hotelu neustále stojí, takže není problém. Pokud bude chtít víc, jděte k jinému. I když jsme v Egyptě už byli, takovou pláž jsme viděli poprvé. Opravdu,,long". Žádné hlídky se samopaly. Je zde mělká korálová pláž-chodit pouze v obuvi,krásné laguny s pískem pro děti i dospělé a u mola možnost potápění-hodinu máte v all-inclusiv zdarma. Z mola mám nádherné fotky,pro ty kdo šnorchlují ráj ,nemusí vytáhnou paty z hotelu."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hilton je značka kvality. Z recenzí jsem věděla, že pokud chci bydlet blíž k moři je dobré dát ,,něco" do pasu v recepci. Dala jsem 10 dolarů a mohla jsem si podle plánku i vybrat. Dostali jsme přízemí ve vilce -koupelna,pokoj s TV,satelit,telefon,lednice a terasa s křesílky a lehátky, nad bazénem pro potápěče. V areálu jsou mimo hlavního, ještě 3 bazény. Z terasy byl výhled na moře i Saharu. Většina Čechů byla ubytována v horní části velmi rozsáhléno areálu,ale pro rodiny s dětmi to bylo asi lepší. Byl zde velký hrací koutek a bazén. Komu se nechtělo po areálu chodit,mohl zdarma jezdit malými autíčky, projít se ovšem tak krásnou zahradou,jaká je v tomto areálu, je opravdu zážitek."
10
"Služby a personál"
"Obchody se suvenýry jsou i u hotelu, i prodejna se značkovým zbožím. Nejlépe ovšem nakoupíte při zpáteční cestě na letišti. To co v obchodě pracně uhádáte na letišti koupíte automaticky. Koupila jsem si již několikrát i zlato. V obchodech se nebojte, je to opravdu 18-ti karátové zlato, ale smlouvejte,můžete koupit i za 1/2 prvně nabídnuté ceny. Personál v hotelu je ochotný-nečeká na spropitné a nevnucuje se.Měla jsem pocit, že to mají zakázané. Ručník vám vyměnili i u bazénu i na pláži, takže i vícekrát denně. Úklid byl precizní."
10
"Zábava, sport, strava"
"Večerní animace nás příliš nebavily. Lepší byly procházky po pláži nebo zahradou. Ve dne se animátoři činili. Jsou zde i pěkné tenisové kurty a internetová kavárna-pro nás dost drahá služba. Strava byla fain. Mám ráda exotická jídla, vše mi chutnalo,faraón se mně už nechytá. Kdo na tuhle stravu není, určitě si vybral z tradiční ,většinou italské kuchyně. Výběr je ze dvou restaurací-jedna tématická, dle národních kuchyní. Pokud máte velký žaludek, můžete do obou. Nikdo to nekontroluje. Co je v tomto hotelu fantastické jsou samoobslužné bary k hlavním jídlům v restauraci-nealko,víno-bílé,růžové,červené/všechna výborná/, pivo a káva. U bazénu je samoobslužné nealko a káva,zákusky ovoce, ale na ostatním barman nešetří a namíchá i kokteily dle přání. Přes den si můžete mimo hlavní jídla dát párek v rohlíku, gyros apod.U barů je stále k dispozici i zmrzlina."
po 1.10.2007
"Bezva"
9
Pro lidi, co hledají klid a šnorchlování ...
8
"Poloha a pláž"
"Mimo centrum,levná doprava shutlebusem. Vždy smlouvejte. Výborná pláž,u hlavního bazénu příliš rušno. Korály u hotelu krásnější a lepší než u ostrova Giftun."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Bez pompézního luxusu, pokoje prostorné, restaurace klidné, kromě hlavní haly. Nic nechybí, obchůdky uvnitř i venku."
10
"Služby a personál"
"Vše směřováno pro naši spokojenost, ochota, úslužnost, zvláště pokud občas nechybí bakšiš. Nezapomeňte jste téměř v Arábii."
8
"Zábava, sport, strava"
"Dostatečné možnosti pro Ty, kdo to vyhledávají, včetně šíša baru (vodní dýmky). Strava bezpečná a pestrá. Mizerný výběr tvrdých alkoholů, slušné místní pivo, dobré egyptské víno."
čt 1.5.2008
"slbota"
4
ubytovaní jsme byli na samém konci světa i přesto ,že jsmedvě rodiny dali slušnou sumu v Eurech na recepci vůbec to nepomohlo již nikda tento hotel doprava po hotelu nefunguje ani po urgenci na recepci u bazenu můžu ležet i doma....
4
"Poloha a pláž"
"jak bylo popisováno v některých recenzích -při odlivu se moře vrátilo do Izraele......"
"Hotel a úroveň vybavení"
"jídelny dvě,ale strava byla slabší než je v jiných hotelech v Egyptě ovoce nebylo skoro žádné napoje v ALL.omezené jen na rozlevané a míchané nápoje jen za hotové --každý hotel má svá specifika ..jsou i lepší"
"Služby a personál"
" v jídelnách bez chyby,u nápojů v barech namrzlí Arabi ani bakšiš nezabírá,chtěli by ho při každém naletí nápoje,mají velmi krátkou pamět..."
"Zábava, sport, strava"
"strava...snidaně 1,obědy Italské,samé těstoviny3.,večeře už byly lepší ,byl dostatečný výběr"
pá 1.8.2008
"Egyptani a dollary"
5.5
Posledni den mame zaplacený také, a to ze nam sebrali pasky a chteli po nas vsechno platit mi prislo dost ubohe! Kdyz jme dali najevo odpor k tomuto chovani chovali se jak psi a chteli dalsi penize za to ze jsme si je nechali o hodinu dele, a nechteli nam vydat kufry do te doby. Toto chovani si pri vysloveni jmena Hilton nepredstavuju jako dokonale. Tudiz NIKDY VIC.
8
"Poloha a pláž"
"Slo to."
6
"Hotel a úroveň vybavení"
"Prijemne pokoje."
2
"Služby a personál"
"Nikdy jsem nezazila, chovani jako tam. A to ze jsem uz v Egypte byla! "
6
"Zábava, sport, strava"
"Animace v poradku, jen by tam mohli byt vice."
po 1.9.2008
"Nic moc"
4.66
Hotel je vhodný pro lidi kteří chtějí strávit dovolenou u bazénu. Strava nic moc.
4
"Poloha a pláž"
"Pláž je hrozná. Neupravená, nepořádek. Do krásné pláže to má hodně daleko."
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel je krásný. Vybavení o.k."
2
"Služby a personál"
"Služby nulové a personál..."
"Zábava, sport, strava"
"Zábava na bodu mrazu. Sport - O.k."
pá 1.2.2008
"spokojenost"
9
Velice příjemný hotel, neváhala bych sem zajet znovu i s malými dětmi.
10
"Poloha a pláž"
"První den na pláži jsem se málem rozbrečela, že zde není voda,ale po přílivu se mi nálada zvedla. Denně jsme chodili na molo a šnorchlovali u útesu, doporučuji výlet na ostrov Giftun."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"S hotelem jsem byla spokojená, nic nescházelo, ocenila jsem lékárnu hned u hotelu."
10
"Služby a personál"
"Personál milý, hlavně v kuchyni, na pokojích uklizeno, pravidelně doplňovaná voda v minibaru...pohoda."
6
"Zábava, sport, strava"
"Animátoři měli denně úplně stejné programy, každý den stejné cvičení...po pár dnech mě to již nebavilo."

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna