Egypt | Hurghada | Hurghada

MAGIC BEACH

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

so 1.8.2015
"srpen 2015"
7.25
Hotel čistý, celkový dojem zkazil přílet i odlet, kdy při příjezdu v pět ráno není na hotelu co pít.Egyptský delegát cestovky vám doporučí at si jdete něco koupit, ale kde, vše zavřeno. Pak chtějí 10 US za snídani, náramek dostanete po ubytování my cca 11 hodin. V hotelu zjistíte vodu v barelech na patře a v recepci, není ani kelímek, tak si seberete pet láhev na plázi. Obdoba odlet kdy vám vezmou náremek ve 12 hodin a jste bez oběda,pití opět 10 US. Je jedno že odlétáte až večer. Toto je věc cestovky i delegáta. I když je to uvedeno v propozici dle mez. dohod, nikde po 11 dovolených v Egyptě jsem se s tímto přístupem nesetkal jen u FIRO TOUR. Německé cestovky i naše mají vše domluveno a i když ještě nejste ubytováni, vždy vám delegát zajistil pití i snídaní. Při odletu obdobně. Nikoho to v tom množství nevytrhne celkem na hotel jsme přijeli jen 4. Delegátu i cestovce FIRO TOUR je to jedno. Stejně se nějak najíte, ale je to trapné a kazí to celkový dojem z hotelu i dobré dovolené.
8
"Poloha a pláž"
"pláž upravená příjemná"
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"ubytování velmi slušné, čisté pokoje i hotel vše funguje"
8
"Služby a personál"
"personál přiměření egyptské mentalitě, pracují zde převážně učni číšníci bez podstatných připomínek, ochotní"
3
"Zábava, sport, strava"
"musíte se bavit sami, na stránkách uveden stolní tenis a další není zde nic, vezměte si karty, šachy. Večer jeden přestárlý animátor se stálými dvěmi soutěžemi pro děti, obíhání židlí.. bez nápadu, po třech dnech otravné. Vystoupení egypt. tanečnic, jinak chybí nějaké disko či tan. hudba pro mladé i pokročilé. Strava není tak rozsáhlá jako jinde ale chutná bez připomínek tady 9."
so 1.3.2014
"Moc pěkná dovolená"
9.75
Jelikož jsme byli na jaře,málo lidí,klídek a na rušnost to máte kousek taxíkem do města.Moc se nám tam líbilo a doporučuji.Nejezdíme do stejných hotelů,ale tam za rok pojedeme.
9
"Poloha a pláž"
"Přímo na pláži,jen malý nedostatek,že na plavání se muselo dál do moře.Jinak dostatek lehátek,pláž přímo u hotelu čistá."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Pěkný čistý hotýlek,za nás bylo málo lidí,pěkné ubytování s výhledem na bazén a moře."
10
"Služby a personál"
"Služby výborné,jen v jídelně byli 2 číšníci nepříjemní,ale srovnali je.Úklid pravidelný každý den.Majitel hotelu ,recepční a manažer byli moc ochotní a plnili i nemožné.Velká chvála.Super byli i animátoři,moc jsme se s nimi pobavili a zasmáli.Jamajka byl 1."
10
"Zábava, sport, strava"
"Večery byli plné zábavy,záleželo na tom,co koho baví,ale my se nenudili.Četla jsem záporné zprávy na jídlo a nechápu to.Zajímalo by mě co jedí doma.Že,nemají chutný salám to beru,ale bylo spousta jiných možností.Snídaně-vejce natvrdo,míchaná,omelety se zeleninou i bez,tvrdé i měkké sýry,lívance,bagety,tmavý i světlý chléb,sladké pečivo,jogurty,kompotované ovoce a další.Oběd,Večeře-hranolky,rýže,bramb.kaše,brambory,dušená zelenina,špenát,studené saláty,výborné zálivky.Maso kuřecí,hovězí,játra ,ryby,byly i kačky.Byla jsem v 5 hvěz. a to tam byla polovina."
po 1.10.2012
"celkem hezká dovolená"
8
plně dostačující
6
"Poloha a pláž"
"pláž malá, špatný přístup k vodě"
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"hezký novější hotel"
10
"Služby a personál"
"celkem ochotní"
6
"Zábava, sport, strava"
"jídlo dobré, zábava téměř žádná"
pá 1.3.2013
"příjemná dovča"
7.5
hotel bych hodnotila 3+,dostačující i pro trochu náročnějčí klienty.já byla spokojená....
10
"Poloha a pláž"
"pláž čistá a upravená,přímo u hotelu"
6
"Hotel a úroveň vybavení"
"prostorná a hezká recepce,pokoje jednoduše zařízené,hezké a čisté."
8
"Služby a personál"
"personál milý,ochotný,usměvavý,domluvíte se docela dobře česky."
6
"Zábava, sport, strava"
"večer animační programy,sport jsem nevyhledávala,ale byla jsem šnorchlovat-naprostá spokojenost. strava jednoduchá,menší výběr,ale stačil."
pá 1.3.2013
"Super dovolená"
10
Kdo chce jet na dovolenou do Hurghády doporučuji s čístím svědomím hotel Magic Beach,skvělé služby,vynikající personál no prostě SUPER.
10
"Poloha a pláž"
"pláž přímo u hotelu"
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Vynikající"
10
"Služby a personál"
"Perfektní,kufry vám odnesou až,do pokoje,nelíbí se vám poloho pokoje okamžitě vám ho vymění,mezi personálem jsem si udělal spoustu přátel."
10
"Zábava, sport, strava"
"Super,pozdravuji touto cestou místního baviče a umělce Móna a Irínu.Strava podle mě dostačující. Velký výběr sladkostí,které miluji."
so 1.12.2012
"Milují zde čechoslováky."
8.5
Perfektní menší rodinný hotel, kde vám nebude nic scházet čechoslováky zde milují a udělají pro vás vše,doporučuji.
8
"Poloha a pláž"
"Moře zde při odlivu ustupuje o 30m "
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"Nový hotel krásný výhled,klid a pohoda."
10
"Služby a personál"
"To nemělo chybu"
8
"Zábava, sport, strava"
"Strava skromější ,ale vždy chutně připravená,zabava každý večer."
čt 1.9.2011
"Moc od toho neočekávejte a nebudete zklamáni"
6.5
Mají ještě co zdokonalovat! Za skoro 15tis./7dní docela hodně a to bylo ještě v září.. Za tu samou cenu jsme byli na v Tunisu - Djerbě na 12 dní a nedalo se to srovnat...Měli by hlavně přestat psát jsem jaké mají vymoženosti, když tam pak žádné nejsou..Jenom si to klienty odradí. Výhodou je, že všichni majíí all inclusive, takže nedostanete žádné pásky na ruce. Pokud letíte nad ránem, tak s sebou dostanete od hotelu malou snídani. Jen je úsměvné, že všichni z jiných hotelů snídani dostanou do papírové tašky. Od Magicu jí dostanete v krabici na dort, takže než dojdete k autobusu - rozpadne se vám to.:-) Pro méně náročné klienty je to ovšem super..
6
"Poloha a pláž"
"Výhodou je pláž přímo u hotelu. Nevýhodou je, že každý den je odliv, který vám sebere moře skoro na celý den, takže si chodíte k moři asi 200 metrů pěkně přes znečištěný písek na vedlejší hotelovou pláž, která má ovšem krásně čistoý a udržovaný písek a k tomu průhledné moře!! Tam je to pecka!!"
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel nový, příjemný a čistý...klasické hučení klimatizací. Chybí pár vychytávek.."
6
"Služby a personál"
"Vstřícný a občas samozřejmě i oplzlý, jak jinak. Peníze si musíte chodit vyměnit do vedlejšího luxusního hotelu Sea Star.. Jak se zde uvádí, že hotel má kadeřnictví apod, tak o tom teda nic nevím (ne, že by to člověk na dovolené vyhledával, ale pak zjistíte, že to tu jsou jen lži)."
6
"Zábava, sport, strava"
"Jak je to nové a jezdí tam málo lidí, ak animační programy jsou takové ochuzené. Dočkáte se max. vodního aerobiku v malém bazénku ve studené vodě (nechápu proč tvrdí, že je bazén vyhřívaný) a šipek, které házíte na palmu:-) Těšila jsem se na beach volejbal, ale žádný tam nemají :-( Výhodou jsou tu vodní sporty, abyste se neunudili. Jídlo se dá, ale každý den to samé - pořád to samé! Odpolední snack je v baru u moře (tj. ještě v hotelu) a neviděla jsem tam nic jiného, než takovéto sladké tvrdé pečivo - které tam stejně nikdo nejedl."
so 1.10.2011
"Dovolená-Magic Beach"
9
Doporučuji!
8
"Poloha a pláž"
"Jak už psali mý kolegové,hotel je opravdu nový,pokoje i ostatní vybavení perfektní.Obsluha i strava na velmi slušné úrovni.Kdo má rád klidnou dovolenou,tak je to opravdu hotel pro něho,neboť se nenachází v žádném komplexu.Jediné co mohu vytknout je přístup do moře,tam se dostanete brouzdáním po cca 300-400m,pak už je hloubka.Jnak vše O.K.Vřele doporučuji.Pláž dobrá,slunečníky i lehátka v ceně.V baru hotelu,neomezený výběr nápojů a drinků.Personál ochotný."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Perfektní!!!"
8
"Služby a personál"
"Slušný."
10
"Zábava, sport, strava"
"Strava vynikající,kdo zná švédské stoly,není třeba vysvětlovat."
so 1.10.2011
"Naprostá spokojenost"
9
Menší hotel s perfektními službami,ubytováním,vybavením.Vřele doporučuji všem kdo mají rádi klidnou dovolenou.My jsme si dovču maximálně užili,spokojení nad míru.Rádi se sem budeme vracet.
8
"Poloha a pláž"
" Hotel asi 30min.od letiště.Menší pláž přímo u hotelu.Každý den perfektně připravená,uklizená.Moře čisté,voda jako křištál.Hezčí jsme ještě neviděli."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel čisťounký,neustále se tam uklízí.Vše funkční,nové vybavení.Převážně všechny pokoje s výhledem na moře,nádherná podívaná.Bazén čistí i několikrát denně,ale voda v něm je dost studená."
10
"Služby a personál"
"Ani v nejmenším si nemůžeme na nic stěžovat.Všichni velice milí,usměvaví,ochotní,přátelští.Hodně pracovití. Manažer hotelu přezdívaný Fox splnil každé naše přání s ohromnou ochotou.Delegát od CK Shenkos Mohamed Ali umí perfektně česky,vždy ochotný a milý,sebemenší problém okamžitě řešil.Lepšího delegáta jsme ještě neměli."
8
"Zábava, sport, strava"
"Na pláži má pronajatý prostor český kluk,který provozuje hodiny serfu a jiných sportovních aktivit.Velice ochotný.Úžasné masáže. Trochu menší výběr jídla.Zato velmi chutné.Hlady nikdo netrpěl."
čt 1.9.2011
"Dovolena"
7.34
komu vyhovuje spise klidnejsi prostredi a moznost vodnich sportu -kite a windsurfing etc.- tak je to OK, pokoje velmi hezke
8
"Poloha a pláž"
"Vstup do vody - je nutno se pomerne dlouho brodit melkou vodou, jinak je vse OK, nam to nevadilo"
"Hotel a úroveň vybavení"
"dobry uplne novy mensi hotel, jen za nas jeste nebylo zcela uplne vse doresene a za provozu se doladovaly drobnosti"
8
"Služby a personál"
"ochotny mily personal, sluzby nebyly dokonale protoze se provoz teprve zabihal, ale vsichni meli snahu vyhovet a vse resit okamzite"
6
"Zábava, sport, strava"
"zabava a sportovni moznosti perfekni, maji ceskeho instruktora windsurfingu, ceny pujcovneho vice nez pratelske, strava prumerna, mensi vyber- spise pripomina rodinne hotely v Recku"

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna