800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRamses 5 - Prima Life Makadi Resort & Spa

12 denní poznávací zájezd z Hurghady, 7 denní plavba po Nilu s programem All inclusive a návštěvou přilehlých památek spojená s odpočinkem u Rudého moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

12 denní poznávací zájezd z Hurghady; 7 denní plavba po Nilu s programem All inclusive a návštěvou přilehlých památek spojená s odpočinkem u Rudého moře.

Program:

Sobota
Odlet z České republiky; přílet do Hurghady; transfer do hotelu; ubytování.

Neděle
Volný den u Rudého moře v hotelu Prima Life Makadi Resort & Spa 5*; možnost využít fakultativní výlety.

Pondělí
Brzy ráno odjezd do Asuánu; oběd na lodi. Tento den navštívíte chrám Philae a budete si moci prohlédnout nedokončený obelisk královny Hatšepsut; večeře a nocleh na lodi v Asuánu.

Úterý
Snídaně na lodi. Individuální program; dopoledne fakultativně možnost návštěvy skalních chrámu Abu Simbel nebo Velké Ausánské přehrady; chrámu Kalabša a núbijské venice. Oběd na lodi. Odpoledne následuje romantická plavba felukou po Nilu. Plavba do Kom Ombo. Den zakončíte večeří a noclehem na lodi.

Středa
Snídaně na lodi. Prohlídka chrámu v Kom Ombo zasvěcenému dvěma bohům - Sobekovi a Horovi; oběd na lodi a plavba přes Edfu do Esny. Večer individuální program. Večeře na lodi.

Čtvrtek
Snídaně na lodi. Dopoledne plavba do Luxoru. Oběd na lodi. Odpoledne prohlídka chrámu v Luxoru a Karnaku. Večeře a nocleh na lodi v Luxoru.

Pátek
Po snídani návštěva Údolí králu a královen; chrámu královny Hatšepsut. Po nalodění oběd. Odpoledne možnost fakultativně okruh Luxorem. Večeře a nocleh na lodi v Luxoru.

Sobota
Individuální program či fakultativní výlet v časných ranních hodinách let balónem nad Luxorem; chrám Medinat Habu; Deir El Medina. Oběd na lodi a plavba do Edfu. Večeře a nocleh na lodi.

Neděle
Po snídani na lodi prohlídka chrámu v Edfu. Plavba do Kom Ombo; oběd na lodi. Individuální program. Večeře a nocleh na lodi v Asuánu.

Pondělí
Snídaně na lodi; individuální program. Oběd na lodi. V odpoledních hodinách odjezd do Hurghady; ubytování v hotelu Prima Life Makadi Resort & Spa 5*; večeře; nocleh.

Úterý
Volný den u Rudého moře v hotelu Prima Life Makadi Resort & Spa 5*; možnost využít fakultativní výlety.

Středa
Snídaně; transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do České republiky.

V ceně je zahrnuto:
Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků; ubytování a stravování dle programu. 7 nocí v hotelu v Hurghadě All inclusive v případě okruhu 5* ve 5* hotelu Prima Life Makadi Resort & Spa; 7 nocí s All inclusive na lodi 5*; služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce*; místní průvodce; transfery autobusem; prohlídky dle programu včetně vstupů; povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona c. 159/99 Sb.
All inclusive na lodi: 12:00–24:00; zahrnuje snídaně a obědy formou bufetu; večeře formou bufetu nebo servírované; neomezené množství rozlévaných místních nealkoholických nápojů (postmixové nápoje; voda; filtrovaná káva; čaj; espreso) a alkoholických nápojů (pivo; vodka; whisky; ouzo; rum;gin; tequila). Lze čerpat v místech a časech určených managementem lodi.

V ceně není zahrnuto:
Doporučený příplatek za cestovní pojištění 468 Kč/pobyt/dospělá osoba a 288 Kč/pobyt/dítě; vstupní vízum (cestovní kancelář Vám zajistí vstupní vízum na požádání a za poplatek 450 Kč/osoba s vlastním pasem); fakultativní služby; doporučené bakšišné.

* minimální obsazenost pro doprovod česky nebo slovensky hovořícího delegáta je 6 osob. V případě nižší obsazenosti zájezdu bude k dispozici pouze anglicky hovořící místní průvodce

Důležitá upozornění:
Pořádající CK si vyhrazuje právo na drobné odchylky od programu vypsaných poznávacích zájezdů. Upozorňujeme na skutečnost; že programy popsané u jednotlivých zájezdů jsou orientační. Harmonogram prohlídek; zejména při plavbě po Nilu může být aktuálně změněn a závisí i na organizaci lodního provozu na Nilu.

Počasí

Hurghada

29°C Jasno

×