Zobrazit všechny nabídky
Egypt | Ain Sokhna | Hurghada

smartline Colour Beach

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde hotelový sejf, restaurace, kavárna a bar. Přes WiFi se mohou hosté připojit k internetu. V obchodě se suvenýry si mohou hosté koupit upomínkové předměty. Děti si mohou hrát na dětském hřišti.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace a ústřední topení. Ke standardu většiny pokojů patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. Pokoje mají ledničku. Zařízení pokoje doplňuje telefon, televize a WiFi (zdarma). Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout.

   Sport/zábava

   Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté se mohou opalovat na prosluněné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. Kdo se nechce na dovolené vzdát sportu, ten si může vybrat z nabídky např. plážový volejbal (zdarma). Je možné zprostředkovat potápění. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio, stolní tenis a šipky. V objektu je animační program a miniklub.

   Stravování

   Lze objednat stravování all inclusive. Také je možné objednat snídaně. Objekt nabízí také drobné občerstvení. Hotel nabízí nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248

   Zobrazit mapu


   Váš hotel
   Hotel v blízkosti