800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TOPAZ SUITES RESORT & AQUAPARK

Hotel Topaz Suites Resort & Aquapark je součástí hotelové sítě Golden 5 City Hotels & Beach Resort, která sdružuje 7 hotelů do 1 velkého areálu. Budova hotelu Topaz se nachází v zadní části areálu, přes hlavní silnici. Letiště v Hurghadě je vzdáleno cca 10 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel je součástí hotelové sítě Golden 5 City Hotels & Beach Resort, která sdružuje 7 hotelů do 1 velkého areálu. Budova hotelu Topaz se nachází v zadní části areálu, přes hlavní silnici. Letiště v Hurghadě je vzdáleno cca 10 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody (místy korálové podloží – vhodná obuv) se nachází cca 1 000 m od hotelu. Jde se na ni přes silnici a areál sesterských hotelů. Na pláž jezdí hotelový autobus zdarma. Je zde bar a sprchy (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma).

Pokoje

Klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV a balkon nebo terasu. Bezpečnostní schránka (zdarma) a minibar (za poplatek). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. 

Rodinné pokoje

Rodinné pokoje jsou prostornější. 

Stravování

All Inclusive.

www.princessegypthotels.com

Popis

Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, restaurace a bar, obchůdky, minimarket, konferenční prostory, kadeřnictví a diskotéku. Je zde několik bazénů pro dospělé, z nichž některé mají oddělenou část pro děti. Klienti mohou využívat bazény sousedních hotelů, které patří do sítě Golden 5 City Hotels & Beach Resort, včetně stávajícího menšího aquaparku se 4 skluzavkami a 2 tobogány. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma. 

Internet

Wi-Fi v lobby zdarma.

Sport a zábava

Animační programy. Dětské hřiště a miniklub. Zdarma plážový volejbal, šipky, fitness centrum a fotbal. Za poplatek kulečník, minigolf, stolní tenis, tenis (i s osvětlením), masáže, sauna, lázně a vodní sporty na pláži.

Vysvětlivky ke stravování

ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.00–10.00), oběd (13.00–15.00) a večeře (19.00–22.00) formou bufetu. Snack a občerstvení během dne v určených barech. Vybrané místní alko a nealko nápoje v barech dle jejich otevírací doby (10.00–2.00). 1x za pobyt povečeřet v každé z několika à la carte restaurací (nutná rezervace). Bar v aquaparku v provozu (8.00 do západu slunce). V minibaru po příjezdu voda a nealkoholické nápoje.

 

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 10 km

Počasí

Hurghada

32°C Jasno

×