Egypt | Hurghada | Makadi Bay

TIA HEIGHTS MAKADI BAY

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

st 1.7.2009
"SUPER DOVOLENÁ!!!!"
8.5
Celkový dojem z tehoto hotelu je perfektní. Určitě nebudu váhat příští rok a vím kam se mohu vrátit! Nudu tam nepoznám, super a příjemní delegáti, kteří vám rádi pomohou a ta krásná pláž a ještě hezčí bazén, to se musí zoopakovat.
8
"Poloha a pláž"
"krásná písčitá pláž..."
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"v zadní části ubytování jsou starší pokoje, ale když máte štěstí a jste ubytováni v hlavní budově, tak je to nádhera.."
10
"Služby a personál"
"Obsluha na barech je milá a laskavá. Personál na pokojích super, udělají pro vás první poslední."
8
"Zábava, sport, strava"
"po celý den sportovní aktivity.. śuper večerní animační programy, opravdu se pobavíte.. o zábavu je na tomhle hotelu postarávo.. Málo ovoce a zeleniny..po celý pobyt jíte téměř pořád to samé."
út 1.7.2008
"zase se opakuji, ale"
10
Už dnes vím, že bych se tam zase někdy vrátila.Je to opravdu bomba a kdo se tam letos chystáte, jen vám závidím a přeji hezkou dovču!
10
"Poloha a pláž"
"Tento hotel jsem navštívila již vloni, byla jsem maximálně spokojena, proto mě štvou ty hloupé odkazy lidí,kteří píší nepravdu o tomto hotelu."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"hotel odpovídá 5* a to do posledního detailu.Jídlo perfektní! Kdo píše něco jiného, at si zajede do Tunisu a pozná, co je otřesnéjídlo,jak někdo psal..."
"Služby a personál"
"Super!"
"Zábava, sport, strava"
"Výkrmna,nejde nepřibrát..."
čt 1.5.2008
"na 5* otřesné.."
5
Nikdy víc
6
"Poloha a pláž"
"Z jedné strany pláže molo s výhledem na korály z druhé strany přístaviště pro lodě. Celý den je tam tedy rušno."
4
"Hotel a úroveň vybavení"
"Absolutně neodpovídá 5*. Hotel zastaralý. Večer netekla teplá voda. 2x stěhování."
"Služby a personál"
"Personál jak kde. Uklízeč otřesný. Obtěžoval a budil nás v šest ráno. V jídelně Vás ignorují."
"Zábava, sport, strava"
"strava nic moc. Stále se opakující a skoro žádné ovoce"
út 1.7.2008
"Dovolená bez jediné chyby"
10
Skvělá dovolená
10
"Poloha a pláž"
"Nemělo chybu"
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Super"
10
"Služby a personál"
"Snažili se jak mohli"
10
"Zábava, sport, strava"
"Vše zorganizováno"
čt 1.1.1970
"Hotel na super úrovni."
10
1
10
"Poloha a pláž"
"Velmi pěkná poloha i pláž , vůbec celá destinace Makadi Bay je skvělá."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Velice pěkný hotel , doporučuji každému. I pro náročné."
10
"Služby a personál"
"Bez připomínek. Jediné co nam trochu vadilo byly služby delegáta , měl by do hotelu docházet aspon každý druhý den a ne jednou jako tomu bylo u nás."
10
"Zábava, sport, strava"
"Určitě si tam každý najde svoji zábavu i sport , a jídlo tak to némá chybu / super /."
čt 1.1.1970
"Slušný hotel s obrovským bazénem,který není bohužel vyhřívaný,což by se v prosinci hodilo,ale v létě musí být určitě super, s krásnou zahradou a pěknou písečnou pláží."
7.5
Měli jsme v plánu si na této dovolené odpočinou, což se povedlo, protože je tu klid. Hotel je příjemný,ubytování dobré, ale myslím,že hotel by měl mít čtyři hvězdičky a né pět, protože v létě jsme byli v hotelu a ten by musel mít snad sedum hvězd.Teplota byla kolem 25 stupnů přes den.Když svitilo sluníčko bylo určitě tepleji,nevýhodou je, že v prosinci zde fouká chladný vítr,takže když vylezete z moře je celkem zima. Bázén nebyl bohužel vyhřívaný a byl opravdu jenom pro otužilce.Nikoho jsem v něm za ten týden neviděl. Byli jsme spokojeni,ale není to místo, kam bych se chtěl třeba ještě vrátit.Ještě jsem zapoměl zmínit,že hotel byl plný rusů.
8
"Poloha a pláž"
"Hotel leží přímo u moře v oblasti Makadi Bay ,vzdálené asi 30km od Hurgády,kam jsme párkrát jeli hotelovým taxíkem nebo minibusem, jinak se tam dostat nedá, protože hotel je tzv. ,,uprostřed ničeho´´, je pouze obklopený z obou stran dalšími hotely. Hotel má svou pláž, která je dostatečně velká s velkým počtem lehátek a slunečníku. Vstup do moře je pozvolný a i po ujití několika desítek metrů máte vodu stále po pás, což je vhodné i pro děti. Nalevém konci hotelové pláže je kotviště lodí, ale je jich jenom pár. Napravém konci pláže je molo, na jejimž konci se dá pohodlně šnorchlovat. Pláž je příjemná. Jsou na ní dva bary, takže co se týče pití a jídla, tak není problém. Co se nám líbilo bylo to, že na oběd jsme nemuseli chodit do hlavní budovy, ale podával se i v jednom z těch dvou barů přímo na pláži. Je tam hřiště na beachvolejbal,velké šachy,a často se tu hraje petank. Jako všude jinde jsou otravní místní pracovníci co vám pořád chtějí něco nabízejí různé výlety apod. Na pláži je ještě minigolf."
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel není špatný ani nádherný,řekl bych tokový průměr, už jsem byl ubytován v egyptě v lepším hotelu, ale ten byl v Sharmu (Nubbian Village-byl opravdu nádherný). Hotel má velkou halu s recepcí a barem.Jsou tu obchůdky,bankomat,peníze se dají proměnit na recepci.Ve druhém patře byl také bar a stoly na billiard. Co se nám zdálo trošku nedořešené tak byla jídelna, kde byl většinou problém najít místo kam si sednout. V komplexu je krásná zahrada. Co se týče ubytování tak jsme byli spokojení. Byli jsme v bungalovu hned u recepce, tak jsme měli všechno blízko."
8
"Služby a personál"
"Co se týče personálu, tak byl příjemný a ochotný až na pracovníky recepce,kteří nás chtěli nechat čekad od šesti hodin ráno ,kdy jsme tam přijeli, do dvou hodin odpoledne,že prý nemají volný pokoj,přitom bylo jasné, že pokojů musí být volných plno. Na druhý pokus , když jsme jim řekli že jsme hrozně unavení a že jim klidně dáme peníze,hlavně at nás ubytují,tak jsme dostali bungalov hned u recepce s terasou s výhledem na moře.Jinak na pokoji každý den iklizeno."
6
"Zábava, sport, strava"
"V hotelu jsou bary,diskotéka,billiard,krytý bazén,masáže,stolní tenis,minigolf,beachvolejbal,petanque. Krytý bazén,masáže,billiard a stolní tenis jsou za poplatek."
čt 1.1.1970
"Velký zkostnatělý komplex"
7
Velikost komplexu je nepřímo závislá na úrovni celkových služeb
8
"Poloha a pláž"
"20 km od Hurgády, pláž čistá"
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"Velký komplex, již zastaralý"
6
"Služby a personál"
"Co se týče hotelových služeb nemám negativní pocity, ale ani nijak pozitivní dojem. Personál byl milý, ale u najatých služeb jsem nebyla spokojena, cena neodpovídá kvalitě, ale můžete též přijít k ujmě:-)"
6
"Zábava, sport, strava"
"V poměru velikosti komplexu bych očekávala více zábavy a sportu, více nápaditosti, strava střední, zajímavé bylo, že ikyž jsme měli all inclusive nebylo vše v ceně"
pá 1.8.2008
"POZOR na Exim tours"
6
Exim popsal hotel v katalogu velmi lišácky. Nabízí 5* hotel na pláži, ale pokud této úrovně chcete dosáhnout, musíte hodně připlatit. Exim v tomto případě dal přednost kvantitě před kvalitou. Popis v katalogu je zavádějící a cena naprosto neodpovídá nabízenému produktu. Organizace příjezdu i odjezdu je dobrá a delegát se snažil. Velké množství turistů, hlučné místo, na Egypt špinavé moře a unavený, mnohdy slepý a hluchý personál. Do tohoto hotelu už nepojedeme a na nabídku Exim tours si příště dáme větší pozor. Suvenýry je lepší koupit až na letišti při odletu. Jsou tam o polovinu i více levnější než v obchodech kolem hotelů. Sortiment je naprosto stejný.
8
"Poloha a pláž"
"Přímo nad hotelem se otáčejí ve dne i v noci velká dopravní letadla.Pláž je na tolik lidí poměrně malá, polovinu zabírá přístav pro větší lodě, přístup do vody je dobrý a vhodný pro děti. Mimo hotelový komplex je poušť a měsíční krajina. Vstup do komplexu hlídají samopalníci a vojenská stanoviště jsou rozmístěna po okolních návrších. Pláž u moře je přeplněná, lehátka brzo ráno obsazena a pořád otravují náhončí na různé atrakce nebo rezervace placených restaurací. Do přístavu na pláži neustále jezdí lodě a motorové čluny. Hluk, smrad z výfuků a pohonných hmot, černé olejové skvrny ve vodě, na kůži i na plavkách připomínají spíš Burgas."
6
"Hotel a úroveň vybavení"
"Pěti hvězdičkám odpovídá jen vstupní hala a bazény. Hotel má celkem 1100 pokojů, tří typů, včetně depandancí rozesetých po okolí. Nejvzdálenější je asi 800 metrů od pláže a pokud nechcete jít pěšky, musíte počkat na vláček, který jezdí po 15. až 20. minutách, ale pouze do 18. hodin. V celém hotelu včetně pokojů je celkem čisto a bazény čistí každý večer. Kolem bazénů je dostatek prostoru.Výběr jídel i nápojů je dobrý. Některé druhy jídel se občas opakují, ale není to časté. Bolesti břicha a průjem z jídla potká asi každého turistu. Nám zabral Ercefuryl. Bar v hlavní hale je mizerný, špatná a nepříjemná obsluha, špinavé sklenice a moc lidí. Číšníci běhající kolem stolů jsou ochotní a usměvaví. Pokoje v hlavní budově jsou malé, přistýlku vyřeší třetím polštářem na manželské posteli a nechtějí vyměnit pokoj za větší. Nabízejí výměnu za stejné nebo velmi vzdálené pokoje od hlavní budovy. Uklizeč nás budil téměř každé ráno mezi 7. – 8. hodinou a chtěl uklízet. Uklízel však většinou až po 15. hodině. Pokud se na jeho klepání hned někdo neozval, vešel do pokoje. Během dne vypínají klimatizaci a vymlouvají se na omezenou dodávku el. energie. Dva dny nešla klima od 6. hodiny ranní do 19. hodiny večer. Další 3 dny ji vypínali od 8 ráno do 16 hodin. Animátoři velmi hlasitě zvou na své programy a do toho hraje u bazénu hlasitá hudba. Rusové, ruština a ruští animátoři tvoří hlavní skupinu lidí. Rusové nedodržují žádná pravidla, jsou arogantní a neuvěřitelně drzí. Personál hotelu je nezvládá a podřizuje se jim."
6
"Služby a personál"
"50/50"
4
"Zábava, sport, strava"
"Zábava dobrá,animační programy dobré,strava průměrná až dobrá"
pá 1.8.2008
"Prostě nádherná dovolená"
9.5
Nádherná dovolená, již máme 14 dní po, ale kdyby mi někdo řekl- letíme, jsem zbalená během chvilky a letěla bych bez váhání. Prostě doporučuji.
10
"Poloha a pláž"
"Hotel přímo na pláži. Nádherný. Pokud ovšem bydlíte v bungalovech jsou celkem daleko od moře asi 600-700 m.Pláž čisťunká, pozvolný vstup do moře. Na pravé straně nové molo - vhodné pro potápění. "
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"Koupelny v hotelu by potřebovali již malé zkrášlení, ale není to nic, co by mohlo tüto dovolenou pokazit."
10
"Služby a personál"
"Vždy ochotný, usměvavý."
10
"Zábava, sport, strava"
"Strava výborná. Prostě každý si tam najde to svoje. Výborné jako výkrmna - nejde neztloustnout. "
pá 1.8.2008
"Luxusní dovolená"
10
Luxusní hotel, ale příliš velký, jedinou nevýhodou bylo, pokud nejste ubytování v hlavní budově, asi 8 min. cesta na pláž, ale nádhernou zahradou.Perfektní dovča!
10
"Poloha a pláž"
"Krásný výhled na ostatní hotelové komplexy.Pěkná, čistá, prostorná pláž, slunečníky, lehátka,osušky samozřejmost pro každého hosta AI."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Krásný hotel, čistota a pořádek perfektní!"
10
"Služby a personál"
"Vlídný, ochotný personál. "
10
"Zábava, sport, strava"
"Denně disco přímo v hotelu, živá hudba, spoustu barů a restaurací.Přes den aerobic, volejbal, vodní aerobic, minigolf,mnoho animačních programů i pro děti.Strava fajn, evropské jídlo, doporučuji pouze AI."

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna