800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AMWAY BLUE BEACH RESORT & SPA - rodinný pokoj

Nový moderní hotel v rozvíjejícím se letovisku Safaga-Soma Bay. Klidné místo přímo u písčité pláže. Doporučujeme pro rodinnou dovolenou, velmi dobré podmínky pro šnorchlování, windsurfing, hotel doporučujeme i aktivním golfistům – mohou využít nové mistrovské hřiště. Místo pro strávení sportovně relaxační dovolené, svatební cestu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

45 km od centra Hurghady Sakkkala, 55 km od letiště v Hurghadě, cca 5 km od centra Safagy.

Vybavení Hotelu

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, směnárna,bar, lobby, bar u bazénu, bar na pláži. Dva velké bazény – jeden v zimě vyhřívaný, dětský bazén, lékařská služba. V těsné blízkosti kvalitní mistrovské golfové hřiště,WI-FI za poplatek

Vybavení pokoje

Pohodlně zařízené klimatizované pokoje jsou vybavené koupelnou a WC, SAT/TV, vysoušeč vlasů, minibar (za poplatek). Pokoje uspokojí všechny věkové kategorie. Každý pokoj má vlastní pokoj nebo terasu. Cestovní kancelář nemá vliv na přidělování jednotlivých pokojů.

Pláž a plážový servis

Dlouhá písčitá pláž pozvolným vstupem do moře přímou hotelového komplexu. Přístup na otevřené moře je zajištěn z mola. Slunečníky, matrace, ručníky a lehátka zdarma pro hotelové hosty u bazénů a i na pláži zdarma

Stravování

ALL INCLUSIVE

Pro děti

Animační a zábavní programy, dětský bazén, večer dětská diskotéka.

Služby v ceně

animace pro děti i dospělé, dětský klub diskotéka, sportovní programy, stolní tenis, posilovna, billiard, tenisové kurty (zapůjčení raket a večerní osvětlení za poplatek).

Služby za poplatek

vodní sporty na pláži, tenis, welness, golf, golfové lekce s trenérem, SPA centrum, jacuzzi, salon krásy.

Počasí

Hurghada

21°C Jasno

×