800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLA RESIDENCE DES CASCADES & THALASSO CENTER

Velmi luxusní hotel se nachází na nejvyšším místě Soma Bay cca 45 km jižně od Hurghady. Hotel velmi elegantního stylu s úžasným panoramatickým výhledem leží přímo v centru golfu. Tento hotel také nabízí jedny z největších a nejlépe vybavených center Thalaso - terapie na světě.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Člen hotelů „The Leading Hotels of the World” se nachází na nejvyšším místě Soma Bay, 45 km jižně od mezinárodního letiště v Hurghadě. Hotel velmi elegantního stylu s úžasným panoramatickým výhledem leží přímo v centru golfu. 18-ti jamkové mistrovské golfové hřiště, které patří k hotelu, uspokojí každého horlivého golfistu.

Vybavení hotelu

5* resort s 210 pokojů a 39 luxusních suitů s výhledem na bazén, moře nebo na golfové hřiště, recepce, hlavní restaurace, a la carte restaurace, shisha corner, enlish pub, bazén, obchody. K hotelu patří také Les Thermes Marins des Cascades, jedno z největších a nejlépe vybavených Thalasso center na světě.

Vybavení pokoje

dvoulůžkové pokoje s možností max. 2 přistýlek, balkon nebo terasa, klimatizace, telefon, TV-SAT, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, trezor, internet. Hotel disponuje také pokoji pro handikapované klienty.

Strava

polopenze, možnost All inclusive za příplatek

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 45 km

Počasí

Hurghada

29°C Jasno

×