800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROBINSON CLUB SOMA BAY

  • Přímo na pláži
  • Vysoký standard služeb

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Tento hotel se nachází přímo na pláži, pouhých 45 minut jízdy od letiště Hurghada. Robinson Club Soma Bay oplývá velmi příjemnou, přátelskou atmosférou a zároveň nabízí vysoký standard služeb. Hosté si zde mohou vychutnat jedinečný západ slunce, mistrovské golfové hřiště nacházející se v areálu nebo vynikající gastronomii hotelových restaurací.

Ubytování

Robinson Club Soma Bay nabízí celkem 348 pokojů. Všechny pokoje jsou komfortně zařízené a prostorné, vybaveny klimatizací, satelitní TV, trezorem, bezdrátovým připojením k internetu - Wi-Fi, vlastním sociálním zařízením a balkonem.

Gastronomie

Kreativní a pestré menu je připraveno především z místních potravin a navrženo tak, aby tvořilo nejen energeticky vyvážená jídla, ale také unikátní chuťový zážitek.

Zábava a volný čas

V resortu je k dispozici půjčovna potápěčského vybavení, v blízkosti jsou pak tenisové kurty a fotbalové hřiště. Dále tento resort nabízí velké množství vodních sportů, mezi které patří např. kite surfing, windsurfing a katamarány.

Pláž

Přímo na pláži.

Vybavení

Sauna, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, masáže, lázně, internet, hotelový trezor, fitness, dětský klub, casino, bazén pro děti, bazén, bar, 24-hod.servis.

Sport v místě

Windsurfing, vodní sporty, terasa na slunění, šnorchlování, surf, spinning, potápění, Jóga, golf, fitness, dětské hřiště, bazén, aerobic.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 45 min.

Počasí

Hurghada

28°C Létající prach

×