800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PYRAMISA CAIRO

"Káhira - zažijte jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru; jež Vám nabízí turisty velmi oblíbené hlavní město Egypta; které je zároveň nejlidnatějším městem afrického kontinentu."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

Káhira - zažijte jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru; jež Vám nabízí turisty velmi oblíbené hlavní město Egypta; které je zároveň nejlidnatějším městem afrického kontinentu. Žijí zde miliony lidí různých ras; náboženství a společenských vrstev; proto se jí také často říká město kontrastů. Její název v překladu znamená vítězná. Město Káhira Vám nabízí možnost příjemně stráveného aktivního odpočinku s příležitostí poznat zdejší kulturu a úchvatné památky; jako je například citadela představující zbytky impozantní pevnosti; 186m vysoká vyhlídková věž; řeka Nil; historická koptská čtvrť; archeologické muzeum; pyramidy v Gíze a v Dashuru; několik bazarů; město mrtvých a mnoho dalších.

Stravování

Snídaně.

Cena za osobu zahrnuje

letenku Praha - Káhira - Praha; transfer letiště - hotel - letiště; ubytování pro jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní; povinné pojištění CK podle zákona č. 159/99 Sb.

Cena za osobu nezahrnuje

letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb a turistického víza: 2.440 Kč/osobu; palivový příplatek: 1.490 Kč/osobu; doporučený příplatek za cestovní pojištění ve výši 40 Kč/dospělá osoba/den; 20 Kč/dítě/den, fakultativní služby.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Káhira

25°C Skoro jasno

×