800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MÖVENPICK RESORT

Hotel je navržen jako vesnice bungalovů v krásné tropické zahradě. Mövenpick se synonymem pro kulinářskou dokonalost. Bary a restaurace hotelu nabízejí široký výběr z nejlepších kuchyní celého světa, ale i místní speciality, připravené šéfkuchaři z nejčerstvějších surovin a přísad.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

přímo na plošině v Gize v blízkosti velkých Pyramid a tajemné Sfingy. Nachází se cca 15 km od centra města, 2 km od pyramid v Gize a 35 km od mezinárodního letiště v Káhiře

Ubytování

celková kapacita: 234 pokoje s balkonem či terasou, základní vybavení: klimatizace, Wi-Fi, vysoušeč vlasů, minibar, trezor, konvice na kávu/čaj, kategorie: standard pokoje (42 m2) blíž hlavní budově u cesty, superior pokoje (42 m2) dál od hlavní budovy poblíž společenských místností, zahradní suity (94 m2) v přízemí s výhledem do zahrady, business suity (83 m2) v prvním patře, rodinné suity - opět v přízemí s výhledem do zahrady

Vybavení

malé dětské hřiště, konferenční místnost pro max. 300 osob

Stravování

snídaně

Sport a zábava

venkovní bazén (v zimě vyhřívaný), restaurace a bary: “Orangerie” - 24hodinová restarauce, kde se podávají snídaně, oběd a večeře formou bufetu, ale i à la carte menu po celý den. “II Giardino” - mezinárodní à la carte menu + italská pizza, “Bua Khao” - vynikající thajská restaurace. “Lobby Bar” - koktejly a další občerstvení v příjemné intimní atmosféře. Každý večer žívé hudební vystoupení. “Le Gourmet” - lahodná typická pekárna a cukrárna Mövenpick řetězce. “Roof Café” - s panoramatickým výhledem na velké Pyramidy nabízí grilované speciality, snack a nejrůznější nápoje. “Palm Café” - lehké občerstvení + II Giardino menu (kromě čtvrtka a pátku), za poplatek: fitness centrum, minigolf, sauna, masáže a jacuzzi

Náš názor

hotel ideální jak pro obchodníky, firemní klientelu, ale i pro turisty. Díky své poloze je ideálním výchozím bodem pro výlety všeho druhu.

Program (vše na exkluzivní individuální bázi)

- 1. den
Přílet do Káhiry ve večerních hodinách. Na letišti budete očekáváni partnerskou CK, která vám zajistí transfer klimatizovaným vozem do hotelu, asistence při check-in.
- 2. den
Po snídani vás vyzvedne odborný anglicky mluvící průvodce a pojedete si s ním prohlédnout Velké pyramidy v Gize vč. Sfingy. Transfer zpět do hotelu.
- 3. den
Po snídani vás opět vyzvedne oborný anglicky mluvící průvodce, transfer klimatizovaným vozem do staré části Káhiry. Prohlídka jeho islámské i koptské části.
- 4. den
Snídaně v hotelu, transfer klimatizovaným vozem na letiště.
Min. počet účastníků: 2

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 15 km
vzdálenost od Letiště: 35 km
Památky: 2 km

Počasí

Káhira

27°C Jasno

×