800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BEACH ALBATROS MARSA ALAM

Cenově výhodný, v núbijském stylu posta vený hotel střední kategorie, umístěný přímo u dlouhé písečné pláže, ocení jak milovníci slunění, koupání a šnorchlování, tak klienti, kteří mají v úmyslu poznávat věhlasné památky Luxoru, Karnaku a Údolí králů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Beach Albatros Marsa Alam se nachází přímo u pláže asi 17 km jižně od městečka Marsa Alam a přibližně 50 km severně od letiště Marsa Alam.

Vybavení

Moderní komplex Beach Albatros Marsa Alam tvoří několik bloků dvoupodlažních bungalovů rozmístěných v rozlehlé zahradě. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 4 bufetové restaurace, snack bar, lobby bar, několik obchůdků se suvenýry, lékař. Mezi další vybavení hotelu patří aquapark (v zimě vyhřívaný), několik bazénů (2 v zimě vyhřívané), bar u bazénu. Lehátka, matrace, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje

Pokoje mají sprchu/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., telefon, individuální klimatizaci, minilednici, trezor zdarma a balkon nebo terasu. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Zábava

Denní a večerní animační programy, diskotéka.

Stravování

Viz program all inclusive.

Náš názor

Moderní hotel Beach Albatros Marsa Alam oblíbeného řetězce umístěný přímo u dlouhé písečné pláže ocení milovníci slunění, koupání a šnorchlování, především pak rodiny s dětmi, které uvítají velký aquapark v rámci hotelu.

Pláž

Dlouhá písečná pláž s mělkým vstupem do moře. Korálové podloží, doporučujeme obuv (menší čast s písečným podložím vhodným pro děti). Vhodné pro potápění a šnorchlování. Bar na pláži.

Sportovní nabídka

Za poplatek potapěčské centrum, jízda na koni, biliár, centrum zdraví a spa se saunou, párou, jacuzzi, masážemi a salónem krasy. Zdarma aquapark, plažový volejbal, tenis (osvětlení za poplatek), fitness, minigolf a šachy.

Děti

Aquapark s častí pro děti, dětský bazén, hřiště, miniklub.

All inclusive

  • snídaně, oběd a večeře formou bufetu
  • pozdní snídaně
  • odpolední snack, káva, čaj, zákusek
  • zmrzlina pro děti
  • místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00–24.00 hod.)

Karty

VISA, MC.

Web

http://www.pickalbatros.com

Internet

Internetová kavárna za poplatek.

×