800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CINDERELLA BEACH

již rezervován 24 x

Hodnocení:
8
z 10 na základě 1 recenze
Jednoduchý hotelový komplex skládající se z hlavní budovy a bungalovů leží v zahradě přímo u písčité pláže se vstupem do průzračného moře přes korál. Město El Quseir leží ve vzdálenosti cca 25 km. Hotel je ideální zejména pro klienty toužící po klidné dovolené plné odpočinku, zároveň uspokojí i milovníky potápění s šnorchlování.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází přímo u dlouhé písečné pláže cca 25 km jižně od městečka El Quseir a přibližně 42 km severně od letiště Marsa Alam. Hotelový minibus do města El Quseir (cca 2x týdně, za poplatek).

Vybavení

Menší hotel je tvořen hlavní budovou a bungalovy umístěnými v zahradě. Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí (bezpečnostní schránky za poplatek), lobby bar, hotelová restaurace, restaurace a la carte (rybí) s výhledem na moře, několik obchůdků se suvenýry, bazén s bazénkem pro děti, bar u bazénu. Lehátka, matrace, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje

Pokoje jsou umístěné v bungalovech a mají koupelnu se sprchou/WC, TV/sat., telefon, individuální klimatizaci, miniledničku a terasu.

Zábava

Občasné denní a večerní animační programy, diskotéka.

Stravování

Viz program all inclusive.

Náš názor

Cenově výhodný hotel s programem all inclusive, který se nachází přímo u krásné dlouhé písečné pláže s korály, je vhodný pro milovníky odpočinkové dovolené a krásného šnorchlování.

Pláž

Krásná dlouhá písečná pláž se vstupem přes korál (doporučujeme obuv). Vhodné podmínky pro potápění a šnorchlování. Bar na pláži.

Sportovní nabídka

Za poplatek health centrum se saunou, jacuzzi, fitness, masáže. Zdarma biliár, 2 tenisové kurty, plážový volejbal a stolní tenis.

Děti

Dětský bazén, miniklub.

All inclusive

– snídaně, oběd a večeře formou bufetu
– odpoledne káva, čaj, zákusek, zmrzlina pro děti
– místní rozlévané nealkoholické nápoje, pivo, víno (11.00–24.00 hod.)

Karty

VISA, MC.

Web

www.utopia-resort.com

Recenze

8
28. červen 2009 / Marie Hanzová

Věděli jsme, do čeho jdeme

Protože jsme věděli, do jakého hotelu jedeme, nemohli jsme být nemile překvapeni - spíš naopak.

Celá recenze >
×