800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KAHRAMANA GARDEN

Menší samostatně stojící hotel se nachází v klidnější oblasti a asi 10 minut chůze od pláže. Transfer z letiště trvá asi 30 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Menší samostatně stojící hotel se nachází v klidnější oblasti a asi 10 minut chůze od pláže. Transfer z letiště trvá asi 30 minut.

Ubytování

Pěkné menší pokoje s příslušenstvím a s možností jedné přistýlky jsou vybaveny telefonem, fénem, TV-SAT, klimatizací a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén, do zahrady nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze propojené pokoje a suite.

Vybavení

Menší recepce, hotelová restaurace, bar na recepci, bar u bazénu a na pláži, italská restaurace a la carte, miniclub, dětské hřiště, obchůdky se suvenýry v nedalekém areálu hotelu Kahramana Beach Resort. Menší bazén (v zimě vyhřívaný) s oddělenou částí pro děti s terasou s lehátky, slunečníky a ručníky zdarma. Pokoje jsou umístěny ve dvoupatrovém křídle budov a vilek postavených okolo bazénu a malé zahrady, trezor na recepci zdarma.

Stravování

Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, kávu, čaj, snack.

Pláž

Hotel se nachází asi 10 minut chůze od dlouhé písčité pláže, u pláže je asi kilometr dlouhá laguna s korály, která odděluje pláž od otevřeného moře (klienti využívají jednu z pláží komplexu Kahramana Beach Resort), lehátka a slunečníky zdarma. Vhodné pro potápění a šnorchlování.

Sport a zábava

V sousedním hotelu Kahramana Beach Resort jsou dva tenisové kurty, sauna, masáže, posilovna (vše za poplatek), animační programy, potápěčské centrum a centrum vodních sportů na pláži.

Náš názor

umístění v klidnější oblasti, all inclusive v ceně, optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti)

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×