800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh Fantazie Nilu 1 - 11 dní

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy nebo Brna. Přivítání účastníků na letišti v Hurghadě. Vyřízení nezbytných formalit a transfer do hotelu. Ubytování, večeře, nocleh v hotelu 4*.

2. den

Volný program v Hurghadě.

3. den

Brzy ráno po snídani odjezd do Asuánu, nejjižnějšího města Egypta, kde navštívíte chrám Philae. Ve večerních hodinách nalodění na lo 4*, večeře a nocleh.

4. den

Snídaně, plavba po Nilu, zastávka v Kom Ombo, kde následuje prohlídka chrámů. Po obědě budete pokračovat v plavbě do Edfu. Večeře a nocleh na lodi.

5. den

Po snídani navštívíte chrám v Edfu, největší a nejzachovalejší ptolemaiovský chrám v Egyptě, který byl zasvěcen bohu Horovi. Odpoledne budete pokračovat v plavbě do Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

6. den

Po snídani celodenní prohlídka Luxoru. V dopoledních hodinách navštívíte Údolí králů, chrám královny Hatšepsut, zastavíte se i u Memnonových kolosů a v dílně na zpracování alabastru. Po obědě, který bude podáván na lodi, si prohlédnete východní břeh - chrámy v Luxoru a Karnaku. Při 12 denním okruhu fakultativně výlet do Abu Simbel. Vylodění a noc v lůžkovém vlaku, který vás dopraví do Káhiry.

7. den

Po snídani navštívíte Egyptské muzeum, areál Velkých pyramid v Gíze, Sfingu a přilehlé chrámy. Rovněž budete mít možnost navštívit Papyrus institut. Ubytování v Káhiře, večeře, nocleh.

8. den

Po snídani odjezd do Hurghady, po příjezdu pobyt u Rudého moře. Ubytování, večeře, nocleh v hotelu.

9. - 10. den

Volný program v Hurghadě.

11. den

Transfer z hotelu na letiště, odlet do ČR.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Ain Soukhna

19°C Jasno

Dahab

21°C Jasno

Hurghada

20°C Jasno

Káhira

19°C Mlžný opar

Luxor

16°C Jasno

Sharm El Sheikh

22°C Polojasno

Taba

21°C Jasno

×