800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySachmet - Egypt lodí po Nilu s pobytem u moře

Hurghada • Káhira (fakult.) • Assuán • plavba po Nilu • Abu Simbel (fakult.) • Kom Ombo • Edfu • Luxor • Karnak • Hurghada

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1.den

odlet do Hurghady. Po příletu a vyřízení nezbytných celních formalit následuje trasnfer do 3* hotelu v Hurghadě (s polopenzí; za příplatek možnost ubytování v 4* hotelu s polopenzí či s all inclusive). Individuální volno s možností koupání v Rudém moři, nákupů suvenýrů, večerní zábavy v známém a oblíbeném letovisku. Večeře a nocleh.

2.den

snídaně, volný den ve vyhlášeném egyptském letovisku Hurghada. Fakultativně možnost podniknout celodenní výlet do Káhiry – hlavního města Egypta a tzv. „matky světa“ (návštěva Egyptského muzea, pyramid a Sfi ngy v Gíze, institutu papyru a galerie esencí, oběd a vstupy v ceně). Večeře a nocleh v Hurghadě.

3.den

časně ráno odjezd autokarem do Assuánu k nalodění na 4* říční loď (plavba s plnou penzí). Po obědě započne putování Nilem prohlídkou chrámu na ostrově Philae (komplex je zasvěcený bohyni Eset a jedná se o legendární turistickou atrakci). Odpoledne individuální volno, večeře a nocleh na lodi.

4.den

snídaně a dopolední individuální volno na lodi. Fakultativně možnost zúčastnit se výletu k Abu Simbel. Odpoledne poplujete dále ve směru Kom Ombo. Večeře a nocleh na lodi.

5.den

po snídani se vydáte na prohlídku slavných chrámů v Kom Ombo. Po návratu oběd a pokračování v plavbě do Edfu a následná návštěva slavného chrámého komplexu na západním břehu Nilu (chrám zasvěcený bohu Horovi s velkým nádvořím, sloupovými, knihovnou…). Po návratu na loď poplujete ve směru Luxor. Večeře a nocleh na lodi.

6.den

snídani na palubě lodi následuje ukončení plavby a návštěva chrámu královny Hatšepsovet, Údolí králů, Memnonových kolosů a alabastrové dílny. Po obědě vás pak čekají slavné chrámy v Luxoru a Karnaku. Po dokončení prohlídek transfer do Hurghady na večeři a nocleh.

7.den

snídaně a celodenní volno určené k relaxaci, odpočinku či nákupům v letovisku Hurghada. Večeře a nocleh.

8.den

dle letového řádu transfer na letiště a návrat zpět do ČR.

Počasí

Ain Soukhna

30°C Jasno

Dahab

35°C Jasno

Hurghada

32°C Jasno

Káhira

31°C Jasno

Luxor

37°C Jasno

Sharm El Sheikh

28°C Převážně oblačno

Taba

35°C Jasno

×