800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROBINSON CLUB SOMA BAY

  • Přímo na pláži
  • Vysoký standard služeb

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Tento hotel se nachází přímo na pláži, pouhých 45 minut jízdy od letiště Hurghada. Robinson Club Soma Bay oplývá velmi příjemnou, přátelskou atmosférou a zároveň nabízí vysoký standard služeb. Hosté si zde mohou vychutnat jedinečný západ slunce, mistrovské golfové hřiště nacházející se v areálu nebo vynikající gastronomii hotelových restaurací.

Ubytování

Robinson Club Soma Bay nabízí celkem 348 pokojů. Všechny pokoje jsou komfortně zařízené a prostorné, vybaveny klimatizací, satelitní TV, trezorem, bezdrátovým připojením k internetu - Wi-Fi, vlastním sociálním zařízením a balkonem.

Gastronomie

Kreativní a pestré menu je připraveno především z místních potravin a navrženo tak, aby tvořilo nejen energeticky vyvážená jídla, ale také unikátní chuťový zážitek.

Zábava a volný čas

V resortu je k dispozici půjčovna potápěčského vybavení, v blízkosti jsou pak tenisové kurty a fotbalové hřiště. Dále tento resort nabízí velké množství vodních sportů, mezi které patří např. kite surfing, windsurfing a katamarány.

Pláž

Přímo na pláži.

Vybavení

Sauna, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, masáže, lázně, internet, hotelový trezor, fitness, dětský klub, casino, bazén pro děti, bazén, bar, 24-hod.servis.

Sport v místě

Windsurfing, vodní sporty, terasa na slunění, šnorchlování, surf, spinning, potápění, Jóga, golf, fitness, dětské hřiště, bazén, aerobic.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 45 min.

Počasí

Ain Soukhna

17°C Polojasno

Dahab

19°C Jasno

Hurghada

17°C Jasno

Káhira

17°C Jasno

Luxor

18°C Jasno

Sharm El Sheikh

14°C Jasno

Taba

19°C Jasno