800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BLUE BAY RESORT

Nově otevřený luxusní hotelový komplex se nachází v oblasti El Basha Bay přímo u písečné pláže s korálovým podložím.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nově otevřený luxusní hotelový komplex se nachází v oblasti El Basha Bay přímo u písečné pláže s korálovým podložím.

Ubytování

Luxusní dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlek s vlastním sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, trezor, minibar, balkon nebo terasa.

Vybavení

V hotelu Vás uvítá vstupní hala s recepcí s panoramatickým výhledem, hlavní restaurace servírující snídaně a večeře, plážová restaurace servírující oběd, A La Carte italská, rybí a francouzská restaurace, „Bistro“ 24 hodin otevřený snack bar, tři bary u bazénů, bar na pláži, orientální kavárna, hospůdka, obchůdky, kadeřnictví a internetová kavárna, tenisové kurty, tobogány, fitness, sauna, aerobik, šlapadla, jacuzzi, basketbal, volejbal, fotbal, stolní tenis, animační programy, večerní show, lekce tance, živá hudba, billiard, disko, šachy. Pro děti: dětský bazén, dětský klub, dětské hřiště. Za poplatek je: tenis při osvětlení, masáže a potápění. Zdarma: lehátka, slunečníky a ručníky na pláži a u bazénu.

3000

Stravování

V ceně All Inclusive: snídaně a večeře formu bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, lehké občerstvení během dne, minibar a káva, čaj na pokojích s varnou konvicí. Zmrzlina se podává během oběda a večeře.

Sport a zábava

Animační programy a miniklub pro děti.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Sharm El Sheikh

19°C Jasno