800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NOVOTEL PALM

"Hotel je situován poblíž centra Naama Bay se spoustou restaurací; kaváren a barů. Písčitá pláž a některé služby jsou hostům k dispozici v sousední části resortu u hotelu Novotel Beach. Pláž je přístupná přes místní komunikaci. Svojí polohou je hotel vhodný pro klienty; kteří mají rádi noční život; ale zároveň je vhodný i pro rodiny s dětmi. Do centra Naama Bay Vás několikrát denně dopraví hotelový autobus."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

4* resort leží v centru Na´ama Bay oproti hotelu Novotel Beach, kterého je součástí a klienti mohou využívat i tohoto areálu. Oddělen je pouze místní komunikací. Vzdálenost od letiště je 12 km.

Vybavení hotelu

185 prostorných pokojů, z toho 104 rodinných a 81 superior pokojů, recepce, restaurace, 2 bary, 4 vyhřívané bazény včetně bazénu pro děti, bazén pro děti do 2 let, dětský klub, cirkus, multifunkční dětstké hřiště, bruslení, vodní centrum, plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, tenis, aerobic, nedaleko hotelu 18ti-jamkové golfové hřiště

Vybavení pokoje

standardní dvoulůžkové pokoje s možností max.1 přistýlky, klimatizace, kabelová televize, SAT, minibar, trezor, telefon, internet.

Strava

snídaně

Hodnocení

Resort s profesionálním animačním dětským týmem zajistí Vašim artolestem veškerou nutnou péči

Počasí

Sharm El Sheikh

14°C Jasno