800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NOVOTEL SHARM BEACH

"Hotel je situován poblíž centra Naama Bay se spoustou restaurací; kaváren a barů a leží na písčité pláži. Některé služby jsou klientům nabízeny v sousedním hotelu Novotel Palm. Svojí polohou je hotel vhodný pro klienty; kteří mají rádi noční život; ale zároveň je vhodný i pro rodiny s dětmi."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Zrekonstruovaný luxusní hotel leží v centru Sharm El Sheikh na Naama Bay. Na pláž navazuje promenáda, kde naleznete nepřeberné množství zábavních i nákupních možností.

Vybavení

Hosté mohou využít recepci s lobby, hlavní restauraci, venkovní italskou restauraci, plážový bar, bar u bazénu, kavárnu, galerii.

Ubytování

Moderně zařízené, klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, telefon, možnost připojení na internet, trezor, minibar, SAT-TV.

Stravování

V ceně snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří.

Pláž

Hotel leží u vlastní písečné pláže s výborným přístupem do moře. Zdarma: lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu i na pláži.

Hodnocení

- dítě 2-12 let pobyt zdarma - v centru Naama Bay u písečné pláže - lázně se širokou nabídkou masáží - vhodné pro rodiny i nejnáročnější klienty

Počasí

Sharm El Sheikh

31°C Polojasno

×