800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SEA LIFE SHARM

Tento hotelový komplex se nachází v oblasti Nabq Bay přímo u písečné pláže s korálovým podložím. Do moře je přístup přes molo sousedního sesterského hotelu Sea Club vzdáleného cca 100 m. Slunečníky a lehátka jsou na pláži zdarma. Do centra Naama Bay je to cca 20 km, na letiště cca 8 km a na staré tržiště cca 23 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelový komplex otevřený na jaře 2004 a vystavěný v nubijském stylu leží v krásné a rozlehlé zahradě u písčité pláže. Klienti mohou využívat některých služeb vedlejšího hotelu Sea Club. Poloha: Hotel leží v oblasti Nabq Bay, 8 km od letiště v Sharm El Sheikh, 20 km od centra Naama Bay, kam jezdí 2x denně zdarma hotelový autobus.

Vybavení Hotelu

Recepce, restaurace, 3 bary, arabský koutek, restaurace „a la carte“, japonská restaurace, japonský bar, amfiteátr, venkovní bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, dětský bazén, miniklub, plážové ručníky. Centrum zdraví a fitnes v sousedním hotelu. Animační programy, potápění za poplatek, šnorchlování, tenisové kurty přes den zdarma, plážový volejbal, stolní tenis, billiard za poplatek.

Vybavení pokoje

Příjemně zařízené pokoje s klimatizací, vlastním sociálním zařízením, fénem, SAT/TV telefonem a bezpečnostní schránkou. Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek.

Pláž a plážový servis

Hotel leží přímo u písečné pláže s lehátky a slunečníky. Vzhledem k tomu, že se přímo u hotelu nachází korálový útes, do moře je možné vstupovat přes molo u sousedního hotelu, které je vzdáleno sai 100 m. Za hranicí hotelu je divoká krásná písčitá pláž.

Stravování

All inclusive.

Počasí

Sharm El Sheikh

12°C Jasno