800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySHERATON SHARM RESORT & VILLAS resort

Hotel se rozkládá přímo u dlouhé písčité pláže s korálovým podložím v oblasti El Pacha Bay (lehátka a slunečníky zdarma), cca 5 km od vyhledávané a oblíbené oblasti Naama Bay se spoustou obchůdků, restaurací a kaváren. Na letiště je to cca 10 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Písčitá pláž s korálovým podložím se nachází přímo u hotelu (doporučujeme obuv do vody). Přístup k otevřenému moři je zajištěn z mola. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénu i na pláži. Na pláži za poplatek nabídka vodních sportů a potápění.

Poloha

Velký hotelový komplex se nachází přímo u pláže v oblasti Al Pasha Bay, jen několik minut od centra střediska Naama Bay. Vzdálenost od střediska je asi 7 km. Transfer z letiště trvá asi 15 min.

Sport a zábava

V areálu se nachází 11 bazénů (jeden v zimě vyhřívaný), dětský bazén, miniklub, dětské hřiště. Za poplatek k dispozici tenisové kurty s večerním osvětlením, kulečník, fitness, sauna a vířivka. V rámci all inclusive jsou tenisové kurty s denním světlem a stolní tenis. Součástí hotelu jsou i lázně Sheraton Sharm Thalasso Center s množstvím klasických, staroegyptských i orientálních terapií (za poplatek).

Stravování

Program all inclusive, mj. zahrnuje snídani, oběd a večeři formou bufetu, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, kávu a čaj.

Vybavení hotelu

Hlavní budova s recepcí a lobby barem, výtah, směnárna, bankomat, hlavní restaurace, restaurace a la carte (indická, italská, rybí a grill na pláži), několik barů po celém areálu, diskotéka, obchody. Ubytování je zajištěno v části resort; tj. v jedno či vícepatrových budovách situovaných v zahradě a vzdálených od pláže cca 300 m, po celém areálu jezdí nepřetržitě hotelový minibus (zdarma). Část resort má vlastní recepci a restauraci all inclusive.

Pokoje

Pěkně zařízené standardní pokoje s možností až dvou dětí na společné přistýlce jsou vybaveny příslušenstvím, klimatizací, TV-SAT, telefonem, minibarem a balkonem, terasou či francouzským oknem s výhledem do zahrady nebo do okolí. Trezor na recepci a internet za poplatek. Na vyžádání a za příplatek pokoje s výhledem na bazén a moře či s výhledem na moře umístěné v hlavní hotelové budově (viz ceník).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 7 km
Doba transferu z letiště: 15 min.

Počasí

Sharm El Sheikh

30°C Skoro jasno

×