800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOL CYRENE

Hotel se nachází v oblasti Ras Nosrani Bay, 18 km od Naama Bay, 6 km od letiště. Hotelový bus na nejbližší pláž zdarma, do Naama Bay za poplatek. Z hotelu je krásný výhled na moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v oblasti Ras Nosrani Bay, 18 km od Naama Bay, 6 km od letiště. Hotelový bus na nejbližší pláž zdarma, do Naama Bay za poplatek. Z hotelu je krásný výhled na moře.

Vybavení

Hotel se skládá z hlavní budovy a několika dvoupatrových budov obklopujících dva venkovní bazény v zahradě s terasou, lehátky, slunečníky a osuškami zdarma. Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, dva bary u bazénu a na pláži, menší obchodní arkáda, kadeřnictví, malý amfiteátr.

6000

Pokoje

Pokoje mají koupelnu/WC, individuální klimatizaci, TV/sat., minibar (za poplatek), telefon, trezor a balkon nebo terasu. Promo pokoje jsou vybaveny shodně, mohou však být situovány v méně příznivé poloze.

Zábava

Animační programy pro dospělé i děti, večerní vystoupení a show, diskotéka.

Stravování

Viz program all inclusive.

Náš názor

Tento hotel oblíbeného řetězce Sol tvoří se sesterským hotelem Sol Sharm navazující komplex. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií.

Pláž

Písečná pláž je vzdálena jen cca 400 m, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, sprchy a plážový bar (hotelový bus na pláž zdarma). Vzhledem ke korálovému podloží vstup do vody přes molo, doporučujeme boty do vody. Pláž je společná s hotelem Sol Sharm.

Sportovní nabídka

Zdarma stolní tenis, fitness, plážový volejbal, vodní pólo, plážový fotbal. Za poplatek sauna, pára, masáže, hydromasáže, potápěčské centrum.

Děti

Dětský bazén, hřiště, animační programy, minidisko, dětský bufet, dětská postýlka zdarma.

All inclusive

– snídaně, oběd a večeře formou bufetu
– vybrané rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.)
– odpolední káva, čaj, zákusek
– pro děti 4–12 let zmrzlina a zákusek
– lehký odpolední snack
– aerobik, šachy, jóga, vodní aerobik, taneční lekce

Karty

VISA, EC/MC, Diners Club.

Web

www.solmelia.com

Internet

Internetový koutek za poplatek.

Počasí

Sharm El Sheikh

28°C Polojasno

×