800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySilvestr ve stínu pyramid

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z ČR do Hurghady, transfer do hotelu, ubytování, volno, večeře a nocleh

2. den

Časně ráno odjezd autokarem do Káhiry, ubytování, individuální volno s možností fakultativní prohlídky Egyptského muzea, Citadely, Alabastrové mešity Mohameda Aliho a známého velkého bazaru Khan El Khalily, večeře a nocleh v hotelu

3. den

Po snídani odjezd k prohlídce pyramid v Gíze a Sfingy, dílny na výrobu papyru a parfémů, večeře a následuje odjezd vlakem 1. třídy do Asuánu (poskytnutí lůžka ve vlaku fakultativně za příplatek).

4. den

Příjezd do Asuánu, nalodění a oběd, odpoledne návštěva chrámu v Philae, volno, večeře a nocleh na lodi.

5. den

Snídaně, dopoledne volný čas s možností fakultativního výletu na Abu Simbel autokarem (odjezd v časných ranních hodinách), oběd a pokračování lodí do Kom Ombo, večeře a nocleh na lodi.

6. den

Po snídani prohlídka chrámu v Kom Ombo, plavba do Edfu – prohlídka chrámu zasvěceného bohu Horovi, oběd, pokračování v plavbě do Luxoru, Silvestrovská gala večeře a nocleh na lodi.

7. den

Snídaně, vylodění a prohlídka chrámu královny Hatšepsovet, Údolí králů, Memnonových kolosů, alabastrové dílny, oběd. Návštěva a prohlídka chrámů v Luxoru a Karnaku, následuje odjezd autokarem zpět do Hurghady, večeře a nocleh v hotelu.

8. den

Individuální volno v Hurghadě s možností koupání u Rudého moře, polopenze. Možnost fakultativního výletu na ostrov Giftun s možností potápění.

9. den

Transfer na letiště a odlet do ČR.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Ain Soukhna

24°C Jasno

Dahab

29°C Jasno

Hurghada

26°C Jasno

Káhira

24°C Jasno

Luxor

25°C Jasno

Sharm El Sheikh

24°C Polojasno

Taba

29°C Jasno

×