800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené Dahabu

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Muréna žlutolemá

Hotel Happy Life Village jsme si oblíbili. Šnorchlování a potápění je tu skutečně zážitkem. Krásné moře, nezničení koráli, nic tu není ohraničené bójkami, takže si můžete plavat podél pobřeží, co vám jen síly stačí. A je tu opravdu dost k vidění: parejnok elektrický, ropušnice, dráčci, slizouni i "rozverná" chobotnice, která si, stejně jako my, užívala focení. Navíc jsme se tu setkali i s několika prima lidmi.

Autor: Marie Hanzová (64 let), navštíveno 8/2007 Celý zážitek

Muréna hvězdovitá

Do hotelu Happy Life Village jsme se po několika měsících znovu vrátili. A nelitovali jsme. Zdálo se nám, že se vodní živočichové chovají přirozeněji a nejsou ještě pobláznění krmením, jež jim nabízejí někteří nerozumní turisté. A tak jsme mohli nafotografovat murénu obláčkovou a murénu příčnopruhou, které se ukazují v celé své kráse většinou jen v noci. Spatřili jsme i homolici síťkovanou (dovolujeme si připomenout: Nesahat! Mohlo by jít o dotek poslední!)
A ponory v této lokalitě…

Autor: Marie Hanzová (64 let), navštíveno 6/2008 Celý zážitek

Chobotnice

Při našem červencovém pobytu jsme měli štěstí na fotoúlovky - viděli jsme velkou murénu žlutolemou, murénu jávskou a statnou chobotnici, nafotografovali jsme sumýše v období rozmnožování.

Autor: Marie Hanzová (64 let), navštíveno 7/2009 Celý zážitek

009 Boby, můj instruktor

Rudé moře mi učarovalo natolik, že se do Egypta za ním každoročně vracím. Při předloňské dovolené jsem se rozhodl, že v následujícím roce absolvuji na další egyptské dovolené potápěčský kurz. Místem našeho pobytu se stal hotel Hilton v Dahabu. Na internetu jsem zjistil, že v Dahabu je potápěčské centrum Planet divers, kde měl být česky hovořící instruktor, což nakonec nedopadlo, ale manažer tohoto diving centra mi domluvil českého lektora ze sousední báze Lighthouse. Škoda, že jsem na internetu…

Autor: Bittner Karel (35 let), navštíveno 7/2011 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-4 z 4
×