800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CORALIA CLUB - sekce C

Hotelový areál vyšší střední kategorie rozprostřen u jedné z nejkrásnějších pláží v oblasti Dahab. Tato písčitá pláž je dlouhá 650 m a tvoří zátoku, která je ideální pro koupání i windsurfing. Areál hotelu sestává z přízemních bungalovů rozprostřených v klidné zahradě.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotelový areál vyšší střední kategorie rozprostřen u jedné z nejkrásnějších pláží v oblasti Dahab. Tato písčitá pláž je dlouhá 650 m a tvoří zátoku, která je ideální pro koupání i windsurfi ng. Areál hotelu sestává z přízemních bungalovů rozprostřených v klidné zahradě.

Ubytování

hotelové pokoje jsou dle svého umístění a výhledu rozdělené do 3 kategorií. Nejžádanější je ubytování v pokojích typu A, které mají všechny vlastní koupelnu a sociální zařízení, klimatizaci, lednici s minibarem, SAT / TV a terasu s výhledem na moře. Pokoje typu B mají stejné vybavení jako typ A, ale mají výhled do zahrady a pokoje typu C mají stejné vybavení jako předchozí 2 typy kromě SAT/TV a jsou umístěny v zadní části areálu, mají tedy výhled do zahrady a jsou menších rozměrů – je zde možné ubytovat pouze 2 osoby.

Vybavení

vstupní hala se směnárnou a s recepcí, 3 restaurace, 3 bary, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma. Služby za poplatek: biliár, volejbal, tenisové kurty, internet, vodní sporty na pláži – především potápěčské centrum a windsurfi ngová základna. Pro děti: dětský klub, dětské hřiště.

Stravování

Polopenze. Snídaně: bufetové Večeře: bufetové

Náš názor

Rozlehlý hotelový areál, který díky různým kategoriím svých pokojů dokáže uspokojit potřeby a možnosti nejširší klientely.

Pláž

Přímo u písčité pláže.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Dahab

28°C Jasno

×