800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KIROSEIZ THREE CORNERS RESORT

Hodnocení:
9,5
z 10 na základě 1 recenze
Hotelový resort se nachází v oblasti Naama Bay. Hotel má vlastní pláž s korálovým podložím, na kterou jezdí několikrát denně zdarma hotelový minibus (transfer trvá cca 15 min.). Na pláži je k dispozici molo vedoucí do moře. Na letiště v Sharm El Sheikh je to cca 10 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento moderní hotelový komplex leží v krásné rozlehlé zahradě, nedaleko centra Naama Bay. Hotel je vhodný jak pro páry i tak pro rodiny s dětmi, kteří chtějí relaxovat ve větším hotelovém rezortu a mají rádi kvalitní ubytování a služby. Poloha 3 km od Naama Bay, 10 km od letiště Sharm El Sheikh.

Vybavení Hotelu

Vstupní hala s recepcí, 3 hotelové restaurace, 4 a la carte restaurace, 2 plážové bary, 4 bary u bazénu, 2 bary, diskotéka, maurská kavárna, internet, 3 bazény, 2 dětské bazény, skluzavky do vody pro děti i dospělé, miniklub, dětské hřiště, salón krásy, sauna, jacuzzi, parní lázeň, masáže, obchůdky, animační programy Aktivity bez poplatku: šipky, stolní tenis, volejbal, vodní pólo, vodní aerobik, aerobik, petanque za poplatek: kulečník.

Vybavení pokoje

Hezky zařízené pokoje s klimatizací, vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, telefonem, bezpečnostní schránkou, minibarem a balkonem.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž s korálovým útesem leží asi 10 km od hotelu, klienty na ní vozí zdarma hotelový autobus.

Stravování

All inclusive.

Recenze

9,5
25. leden 2010 / Mirka Jenyšová

Moc pěkný hotel bez Rusů

Výborný. Zapoměla jsem dodat, že tu byli především Belgičané a podobné kultivované národy. Ruštinu…

Celá recenze >

Počasí

Sharm El Sheikh

17°C Jasno

×