800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARRIOTT MOUNTAIN SIDE

Komplex leží v zálivu Naama Bay a má dvě části – Marriott Mountain vzdálenou od pláže 300 m a oddělenou silnicí, Marriott Beach přímo na písečné pláži.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

- Komplex leží v zálivu Naama Bay a má dvě části – Marriott Mountain vzdálenou od pláže 300 m a oddělenou silnicí, Marriott Beach přímo na písečné pláži.

Ubytování

- Moderně zařízené pokoje mají klimatizaci, koupelnu/WC, minibar, telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů, TV/sat., trezor (zdarma) a balkon. Pokojová služba. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 2 děti, jednolůžkový pokoj = dvoulůžkový k samostatnému použití.

Vybavení

- Marriott Mountain Side – samostatná recepce, hotelová restaurace pro snídaně, večeře v části Marriott Beach, společně několik restaurací (japonská, italská, egyptská), 2 bary u bazénu, bar s diskotékou, několik bufetů, 2 bazény (1 vyhřívaný), dětský bazén, banketní a konferenční místnost pro 250 osob, internet, banka, pokojová služba, půjčovna aut, salon krásy, prádelna, bezplatné parkoviště, zdravotnické služby, pasáž s obchody. Pro děti: Dětský bazén a denní zábavný program pro děti, hlídání dětí, dětské hřiště.

5000

Stravování

- Snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava

- Aerobik, tělocvična, gymnastika, za poplatek vodní sporty (vodní lyžování, potápění apod.), potápěčská škola. Je možné si objednat jízdu na koních. Různé animační programy, hry, amfiteátr pro noční show. Hosté používají současně obě části a jejich zařízení, kromě snídaní a večeří.

Pláž

- Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody, lehátka, podložky, osušky a slunečníky zdarma. Restaurace a bar na pláži.

Náš názor

- Hotely vysoké kvality s vynikající polohou přímo v centru Naama Bay. Luxusní služby uspokojí tu nejnáročnější klientelu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Sharm El Sheikh

22°C Jasno

×