800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NOVOTEL

Pěkný menší hotelový komplex s příjemnou a klidnější atmosférou, otevřený v r. 2000, se nachází nedaleko centra atraktivního střediska Naama Bay (asi 10 minut chůze) a je situován v 1. linii přímo u pláže a plážové promenády. Kolem celého zálivu, mezi pláží a hotely, vede pěší zóna plná typických kaváren a čarovné atmosféry. Transfer z letiště trvá asi 20 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Přímo u hotelu přes promenádu je písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénu i na pláži. Nedaleko jsou korály, možnost šnorchlování a potápění.

Poloha

Pěkný menší hotelový komplex s příjemnou atmosférou se nachází nedaleko centra atraktivního střediska Naama Bay (asi 10 minut chůze) a je situován v první linii přímo u pláže a plážové promenády. Kolem celého zálivu, mezi pláží a hotely, vede pěší zóna plná typických kaváren a orientální atmosféry. Transfer z letiště trvá asi 20 min.

Sport a zábava

Stolní tenis, sauna a masáže (vše za poplatek), jacuzzi a posilovna zdarma, plážový volejbal. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé, na pláži je potápěčské centrum.

Stravování

Stravování formou bufetové snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze (viz ceník).

Vybavení

Hlavní budova s menší vstupní halou s recepcí a dvě křídla dvoupatrových budov s pokoji. Dále italská restaurace a la carte na pláži, bar u bazénu a na pláži, dětský klub. Uprostřed komplexu se nachází velký bazén (v zimě vyhřívaný) s dětskou částí a s terasou na slunění.

5000

Pokoje

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV-SAT, fénem, trezorem, minibarem a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén, do zahrady nebo do okolí. Pokoje s bočním výhledem na moře a bazén jsou za příplatek (viz ceník). Na vyžádání je možno zajistit rodinný pokoj.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 12 km
Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Sharm El Sheikh

24°C Polojasno

×